Jump to content
BulForum.com

Lesno li priznavate...


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Обикновено при мен чувствата се появяват чак след като съм опознал дадения човек,защото в хави като любов от пръв поглед не вярвам.Тогава ми е лесно да си ги кажа.Но ми е адски трудно,когато трябва да сваля някоя мацка,за да може да се стигне и до момента с чувствата.Обикновено се издънвам адски много,или казвам някакви простотии или нещо подобно-спъвам се ала бала.Та това ми е трудно,то пак е един вид признаване на чувства де-признавам,че харесвам някого.Абе олигофрен съм си,някоя мацка ако нещо ме е харесала по-добре да ме сваля,щото аз какъвто съм бльон.......

Link to comment
Share on other sites

Аз много лесно си признавам :) Сигурно щото още съм малък ли не знам, ама ако едно момиче ми харесва бързичко тя ще го разбере. Като разбира се под признаване нямам предвид да отида и да и кажа, макар че и това се е случвало. То отношението ти към човека се разбира от самосебе си. Колкото до чуствата те се появяват по-късно, но и тях си ги признавам бързичко. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами честно казано зависи...

Има моменти,в които просто ми се иска да кажа на човека до мен какво чувствам към него и го правя,има и моменти,в които нямам смелост да призная...

Link to comment
Share on other sites

az vsichko si priznavam. na vsichkite si priqteli sym im kazvala i im kazvam che gi obicham, na gadjeto - syshto. iskam da znaqt kakvo izpitvam kym tqh. kazvam go i go pokazvam vinagi kogato moga. i mi e taka shtastlivo... :)

Link to comment
Share on other sites

ами казвам си! лесно или трудно не съм обръщал внимание, ама винаги си казвам щото рядко ми се случва.

Link to comment
Share on other sites

na men ne mi e lesno .....nikak daje , moje bi za6toto sam zabelqzala po sebe si ,4e kogato nqkoi mi razkrie 4uvstvata si direktno , izvednaj dori v men da e imalo ne6to v men se izparqva .....ninam 6to e taka ....privli4a me nesigurnoto ,tva koet mi sa saprotivlqva .....po-istinsko e ....valnuva6to nqkaksi :)Abe i az ne sa razbiram puk ninam za tiq det sa opitvat da me razberat napravo neim zavijdam :)

Link to comment
Share on other sites

xiT,това пък ме дразни по няколко пъти на ден някой да ми обяснява колко много ме обича,някак си става досадно да ми повтарят едно и също нещо,а когато някой ми го повтаря почвам да не му обръщам внимание,защото ме отегчава,предпочитам да ми го казват рядко,но да е искрено и то само тогава,когато имам нуджа да чуя от любимия човек едно "ОБИЧАМ ТЕ"...

Сещам се за една кратка връзка в началото на лятото с един човек,който прекалено бързо се привърза към мен и някак си ме хвана страх и го зарязах докато е време,а не сега като тая връзка,която имам,зарязах го преди 2 седмици и снощи пак си го прибрах,защото ми писна по цял ден да ми повтаря колко много иска да се видим...

Link to comment
Share on other sites

:P Имах предвид точно обратното. Темата е - да разкриеш чувствата си пред някой. Ако това се случва често - значи, че и чувствата са толкова 'трайни' ;)
Link to comment
Share on other sites

Хм..никога не правя първата крачка към някой,ако не съм УБЕДЕНА,че има нещо от другата страна.Обяснявам си го просто със страх от разочарование...пък и от риск...

Link to comment
Share on other sites

Обикновено при мен чувствата се появяват чак след като съм опознал дадения човек,защото в хави като любов от пръв поглед не вярвам.Тогава ми е лесно да си ги кажа.Но ми е адски трудно,когато трябва да сваля някоя мацка,за да може да се стигне и до момента с чувствата.Обикновено се издънвам адски много,или казвам някакви простотии или нещо подобно-спъвам се ала бала.Та това ми е трудно,то пак е един вид признаване на чувства де-признавам,че харесвам някого.Абе олигофрен съм си,някоя мацка ако нещо ме е харесала по-добре да ме сваля,щото аз какъвто съм бльон.......

Syshtiq sym i az :woot

Link to comment
Share on other sites

Специално към другия пол ми е малко трудно... но иначе се справям :)

Иначе при мен чувствата се появяват веднага, а след това се променят взависимост от човека.

Link to comment
Share on other sites

с един човек,който прекалено бързо се привърза към мен и някак си ме хвана страх и го зарязах докато е време

етоо знаех си че така става затова не обичам много да разкривам чувствата си

 

при мене много лесно се забелязва че си падам по някого, почвам да обръщам специално внимание, погледи разни.... е знаете как е, дори и да го кажа (или напиша) едва ли ще е по добре :huh:

Link to comment
Share on other sites

Когато много харесвам някой предпочитам да му кажа-ако стане много се радвам,а ако не стане просто го забравям(в крайна сметка не съм с него от 1-2 години та да страдам до края на живота си)

Link to comment
Share on other sites

Когато много харесвам някой предпочитам да му кажа-ако стане много се радвам,а ако не стане просто го забравям(в крайна сметка не съм с него от 1-2 години та да страдам до края на живота си)

Е да... ама някой като мен страдат :(

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

vsichko otricham.nishto ne priznavam.ako iskat da govorqt s men- da govorqt s advokatite mi!...da ne sum lud da priznavam?

Link to comment
Share on other sites

Е да... ама някой като мен страдат  :(

споко бе - требе оптимизъм да има! страдай бързо и почвай следващата.

 

"не губи КУРаж има и друг тираж!"

 

и

 

"не е срамно да ти откажат - срамно е да не си поискаш"

 

тея са ми от любимите за подобни случаи.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма нужда да признавам - ако харесвам някое момиче и изпитвам такива едни топли чувства към нея, то си ми личи.

Вече ме е страх да правя първата крачка , защото толкова много пъти са ме рязали...и много е боляло.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...