Jump to content
BulForum.com

Lesno li priznavate...


Recommended Posts

Проблема е в това, че тя вече знае.Вечерта ми прати няколко sms-а и много настояваше да й кажа.Аз викам това не е за sms, но тя си е настоятелна кучка ( така си викаме на "кучко" )и нямаше какво да правя.И и казах така след, което последва sms чак след 1-2 часа.Ами това ми дойде мн, не знам какво да ти пиша.И за утре имам малко работа няма да можем да се видим.Айде кажи ми какво мога да си мисля АЗ в тоя момент.

 

Изчакай докато се видите и ще си проличи. Не бързай със заключенията. Може и наистина да има някаква работа която да е изкочила спешно. А когато се видите... е, ще разбереш дали наистина тя иска да сте заедно или не.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

И аз мисля да направя точно това.Сега тя да ме потърси, защото явно е доста объркана.И все пак днеска имам среща с най-добрата и приятелка.Те понякога помагат.Макар, че в моя случай е доста особена ситуацията понеже това момиче дето искам да ходя с него си мисли, че харесвам приятелката й.И става много гадно така.Да видим какво ще се получи.Мерси много за съвета !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм човек,който говори открито и си казва всичко което чувства веднага щом го изпита,но за съжаление сегашната ми приятелка е пълна противоположност на мен и й трябваше доста време,за да ми каже какво чувства.

Link to comment
Share on other sites

И общо взето изводът е такъв: 1 чашка ракия предварително помага да не мислиш толкова много за последствията
:punk :punk :punk

 

 

прочетох всички пост-ове до тук и разбрах , че не съм само аз тоя - дето е със затруднения в признаването на чуства .... и мен много ме е страх от провал - тоест човека отсреща да не отвърне със същото... а това "не губи кураж - има и друг тираж" - има вярно в него , ама не съм такъв човек , който бързо забравя провал-а и да продължи напред (за жалост) :cry

Link to comment
Share on other sites

Uffff lubovta e stra6no ne6to. Kogato izpitva6 naistina niakakvi 4uvstva kam edin 4ovek moje bi e nai lesno da si priznae6, ama na men mi e po lesno kogato poznavam mnogo dobre i 4oveka pred mene. Ina4e edva li bih si priznal ako ne poznavam dostata4no dobre 4oveka pred men. Prosto az mai niamam niakakav kasmet v lubovta kakvato triabva da bade i daje kogato razbera 4e naistina obi4am niakoi 4ovek i 4e toi sa6to me obi4a rabotata e mnogo precakana :( A tova s priznaniata poniakoga e lesno drug pat trudno... Vsi4ko zavisi ot 4oveka pred teb :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ами....аз трудно признавам чувствата си :wub:

и често потъвам в размисли:"ами ако не стане..." и "Ако приеме колко ще е дълга "пътеката на щастието.""

също забелязвам че вече жените по лесно си признават и правят първата крачка ;)

Също Мразя връзките от рода: "Цар за един ден." :angry:

-------

Всеки човек има свой представи за света=>за любовта ;)

Всеки е "единствен',но какво ще рече да обичаш някой?ето това мен ме измъчва незнам какво мисли човекът на когото аз посфещавам повече от 1/2 от времето си(в размисли и тн) :ph34r:

и все пак знайте

всеки става поет щом го хване любовта :wub: :love

П.С.И вместо да обсъждаме тази тема да излезнем на вън и да забием по някоя кака/батко B) :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Толкова съм се затворил в себе си, че често и аз не знам какво чувствам. Толкова ми е трудно да се влюбя вече, че не знам... Иначе, когато съм наясно с чувствата си, (ех, блаженство) нямам никакви проблеми. Освен шибания си вече навик да строя стена между себе си и хората...

:)

Link to comment
Share on other sites

Ей ся ви признавам всичко:

 

Обичам Мрежата,

Обичам Вареза,

Обичам всичко, що е user в Мрежата,

Обичам скриптове,

Обичам Linux,

Мразя Microsoft,

Обичам Теди,

Обичам PHP (обожавам PHP),

Обичам и себе си,

Обичам и другия,

Обичам да обичам,

Отново мразя Microsoft,

Обичам форуми,

Обичам чатове,

Обичам БИРА,

Обичам БИРА,

Обичам БИРА,

Обичам БИРА,

и водка (чат, пат) обичам,

обичам приятелите,

обичам враговете,

 

...ОБИЧАМ И ВАС...

 

О Б И Ч А М Д А О Б И Ч А М

 

 

 

 

 

КАК ЗВУЧИ, а ?

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy
Ей ся ви признавам всичко:

 

Обичам Мрежата,

Обичам Вареза,

Обичам всичко, що е user в Мрежата,

Обичам скриптове,

Обичам Linux,

Мразя Microsoft,

Обичам Теди,

Обичам PHP (обожавам PHP),

Обичам и себе си,

Обичам и другия,

Обичам да обичам,

Отново мразя Microsoft,

Обичам форуми,

Обичам чатове,

Обичам БИРА,

Обичам БИРА,

Обичам БИРА,

Обичам БИРА,

и водка (чат, пат) обичам,

обичам приятелите,

обичам враговете,

 

...ОБИЧАМ И ВАС...

 

О Б И Ч А М  Д А  О Б И Ч А М

КАК ЗВУЧИ, а ?

haha :laughing: hah tva e qko i nie te obichame :D :laughing: :cry :laughing: taaaa ne si priznavam mnogo lesno i obicham tq da napravi parvata stapka [, no po na4alo ne sam mnogo tarpeliv i ..... az q pravq :punk

Link to comment
Share on other sites

Е да кофти си  е когато те отрежат ама не е болка за умиране!

Защото един път не става ,но на втория или третия ще стане!

 

Ами ако не стане и след десетия :wacko: тогава трябва да се застреляш вече

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kato gledam vsob6toto mnenie izliza 4e mnogo hora se pritesnqvat da izrekat 4uvstvata si na glas za6toto ve4e pone vednaj sa se oparili

 

 

a dali tova vinagi 6te pari ( taq supa moje v edin moment da iztine :punk )

 

 

a be trqbva da se izri4at 4uvstava v koito si siguren

Link to comment
Share on other sites

Shalome от доста време не съм се мяркал да пиша по форума, като изключа МP3 постовете... Твоята тема ми се стори интересна, та реших да драсна малко и аз. Честно да си призная, не ми е лесно да признавам чувства... но обикновено аз го правя... Чакенето (прекаленото чакане) е само един лош противник на мен самия и на нещата, които евентуално могат да се случат или да не се случат. Се пак живеем по веднъж... Да съществува възможност да остане наранен човекът който признава... Но аз не бих тръгнал да призная каквото и да било, преди да съм опознал човекът към който са насочени моите чувства и емоции(Sonata Arctica - Shy)... Но като цяло признавам, дори да остана наранен се някак ще се справя... + това ако не опитаме няма да знаем ефекта нали?:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...