Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

Megas XLR :punk :punk :punk :punk :punk .Честно ви казвам такова детско никога не съм гледал.СУПЕР СМЯХ.Честно да ви кажа ако трябва да избирам между Приятели и Megas XLR ще избере детското.Просто е супер размазващо.Има качени сериите в co.jp.Гледаите го няма да съжалявате

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply
Megas XLR :punk :punk :punk :punk :punk .Честно ви казвам такова детско никога не съм гледал.СУПЕР СМЯХ.Честно да ви кажа ако трябва да избирам между Приятели и Megas XLR ще избере детското.Просто е супер размазващо.Има качени сериите в co.jp.Гледаите го няма да съжалявате

ima :) :P

Link to comment
Share on other sites

Не намерих друга подходяща тема за да задам един въпрос относно анимациите и реших тук да го постна като се надявам като любители на анимациите някой да ми помогне.Та имаше едно време - 90-те едно детско сериалче помня само някои части от него - филмчето е фантастика и главния герой беше младеж(май че беше принц) и му помагаше някакъв старец и някакво малко зелено същество(май беше като спътник и приятел не помня).Помня един момент как един кораб се разбива в някви блата ли какво беше; музиката е общо взето мистична и меланхолична.Врагът май беше някаква зла жена(магьосница ли каква беше не помня).Филмчето беше много интересно за мене беше едно от най-яките и ако някой се сети за името или от къде мога да си го дръпна ще съм много благодарен.

Това трябва да е "Вълшебната корона" ,но за епизоди - нямам представа (на datacom-a май имаше интрото)

Link to comment
Share on other sites

Southpark i Madagaskar

 

даммм, SouthPark е класика :devil , а Мадагаскар честно казано ми се стори тъпичко като цяло.

 

btw: в един приятел гледах едно 12 минутно филмче с пингвините от Мадагаскар излезнали на коледна мисия. Какво да кажа, майна. Няма по-голям смях :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Някой може ли да ми даде линк за това детско? :)

 

mоже :)

 

А ве ЖороК не намери ли Хлорофили и Злобюл.. тццтт.. аз немога да свалям нещо от емулето :(. БТВ, виж тоя линк http://us.imdb.com/title/tt0143068/

 

Също любимо детско: Рахан.. хаехае

Link to comment
Share on other sites

mоже :)

 

А ве ЖороК не намери ли Хлорофили и Злобюл.. тццтт.. аз немога да свалям нещо от емулето :(. БТВ, виж тоя линк http://us.imdb.com/title/tt0143068/

 

Също любимо детско: Рахан.. хаехае

Хехе, я познай кой е писал коментара на Рахан? ;)

В момента се прави и голям филм - http://us.imdb.com/title/tt0420107/

 

А на д-р Злобюл успях да издиря и да дръпна само интрото - Dr. Globule

Цели епизоди никога не съм намирал.

 

Toonsylvania също изглежда добре...

 

Препоръчвам ви да обходите тоя сайт - www.retrojunk.com

 

Оригиналното заглавие на Вълшебната Корона е La Corona Magica

В момента се опитвам да сваля единствения му епизод който откривам в мулето.

 

ed2k://|file|La%20corona%20magica%2022%20-%20Zalk%20y%20la%20planta%20magica.AVI|195732992|C387564DA995244FD0D1D41D7BCA2FAA|/

 

Ако има хора, които са истниски зарибени по подобни стари филмчета и анимации от детството нека да ми се обадят, можем да се организираме да си ги дирим заедно и да обменяме :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, я познай кой е писал коментара на Рахан? ;)

В момента се прави и голям филм - http://us.imdb.com/title/tt0420107/

 

аххахаха Author: Nenko Genov (beastwarsfan@abv.bg) from Plovdiv, Bulgaria :punk

 

Ако има хора, които са истниски зарибени по подобни стари филмчета и анимации от детството нека да ми се обадят, можем да се организираме да си ги дирим заедно и да обменяме :)

Естествено, че има ще започнем да ги издирваме!

 

Не намерих друга подходяща тема за да задам един въпрос относно анимациите и реших тук да го постна като се надявам като любители на анимациите някой да ми помогне.Та имаше едно време - 90-те едно детско сериалче помня само някои части от него - филмчето е фантастика и главния герой беше младеж(май че беше принц) и му помагаше някакъв старец и някакво малко зелено същество(май беше като спътник и приятел не помня).Помня един момент как един кораб се разбива в някви блата ли какво беше; музиката е общо взето мистична и меланхолична.Врагът май беше някаква зла жена(магьосница ли каква беше не помня).Филмчето беше много интересно за мене беше едно от най-яките и ако някой се сети за името или от къде мога да си го дръпна ще съм много благодарен.

Еми .. днес цял ден го търся ама не мога да го намеря.. даже името не му знам. А злата жена се разкарваше с един розов дракон вместо куче и оня лошия дядка дето беше с нея беше целия син с една голяма лупа на едното око и голям нос :lol:

 

EDIT: трябва да издирим и следните сериали (които не са толкова стари..):

cat.jpgbozebevers01.jpgPp30371RenAndStimpy_F.jpg

Catdog, Angry Beavers и The Ren & Stimpy. За последното съм пуснал рикуест. Болно филмче. Има го в емулето на рарнати двд-та ма нещо не мога да свалям аз от емуле. Само прочетете за тея двамата: Ren & Stimpy

Link to comment
Share on other sites

Tom and Jerry,Foster's home for imaginary friends,The life & times of Juniper Lee,Ed,Edd and Eddy,Megas XLR,Time Squad,Kids Next Door,Courage the cowardly dog,Billy and Mandy... това са само около 20% от всичките ми любими :bgrin: :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

btw има ли навити хора дето да говорят френски и да им се пишат субтитри - да преведат Рахан и Крис Колорадо?

 

сигурно няма де, ама аз все пак да попитам...

Link to comment
Share on other sites

Тримата глупаци (някой ако каже и от къде да ги смъкна има една бира от мен :D ) Ну Погоди, Барбароните, Пинко Розовата Пантера, Инч Хай - частен детектив, Смърфофете и ех спомени ... :rolleyes: Гледах "Всяка Неделя" и чаках с нетърпение да пуснат някое детско.

 

Забравих да спомена и Ууди Кълвача :punk

Link to comment
Share on other sites

Май не му е мястото на този въпрос ама ... :wacko:

"Beast Wars" три сезона ли са и колко са епизодите в третия сезон ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Покемон да ги уловим :) :) :)

Класика :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...