Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

:punk  :punk Scooby Doo rulez!!!  :punk  :punk

leleeeeeeeeee padenie palno padenie!!! kak moje... za men tova detsko e naj-ujasnoto neshto koeto moje da mi se sluchi?!! po edno vreme imashe scooby week po cartoon-a i cqla sedmica beshe non-stop taq prostotiq... malko mi ostavashe togava da si rezna venite...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply
leleeeeeeeeee padenie palno padenie!!! kak moje... za men tova detsko e naj-ujasnoto neshto koeto moje da mi se sluchi?!! po edno vreme imashe scooby week po cartoon-a i cqla sedmica beshe non-stop taq prostotiq... malko mi ostavashe togava da si rezna venite...

 

napalno sam saglasen scooby doo e nai golqmata tapotiq na sveta ... az se kefq na samurai jack dexter i podobni :)

Link to comment
Share on other sites

leleeeeeeeeee padenie palno padenie!!! kak moje... za men tova detsko e naj-ujasnoto neshto koeto moje da mi se sluchi?!! po edno vreme imashe scooby week po cartoon-a i cqla sedmica beshe non-stop taq prostotiq... malko mi ostavashe togava da si rezna venite...

 

Е чак да си режеш вените... надей така!

Beast Wars e най-доброто, жалко, че ги няма всички епизоди на вареза...

Link to comment
Share on other sites

За мен готини филмчета са Том и Джери,сем.Флинстоун,костенурките Нинджа,капитан Планета,Ну пагади,Малката русалка,Гумените мечета и още много много други.Но Том и Джери си остава класика. :punk И до сега го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Но Том и Джери си остава класика. :punk И до сега го гледам.

az da popitam koi ne go gleda. po edno vreme ima6e maratoni na Tom i Jerry po cartoon-a i se razmazvah ,po cql den samo Tom i Jerry :punk

Link to comment
Share on other sites

66666 kat malak maina mnoo se bqh zaribil po Kostenyrkite ninja.Ma opredeleno nai qkoto e Tom & Jery kvo da vi kaja te teq dvete sa6stestva samo se preebavat edno drygo,a tva e qko da go gleda6 :blowup: :punk

Link to comment
Share on other sites

"Гумените мечета"

"Чип и Дейл"

"Семейство Флинстоун"

"Пинко розовата пантера"

"Снупи"

"Ариел малката русалка" е това просто умирах да го гледам :love

Link to comment
Share on other sites

А освен че си споделяме любими детски спомени, може ли примерно автора на темата да едитва първия пост като добавя линкове към детските филмчета. Мисля да започна с :

Барбароните

Капитан Планета разбира се :)

Том и Джери, още, още и още.

Какво ще кажете за идеята :) ?

Link to comment
Share on other sites

Чипи и Део , Дедо Скрудж , Розавата пантера и доста одавна Ну Пакади ^^

Въпреки ,че ми издадоха лична карта , аз си гледам чат пат и Cartoon Network / JETIX (бившото Fox Kids)

Link to comment
Share on other sites

За детско не мога да кажа, ама най-яките анимации които съм гледал и още гледам(някои от тях) са: "Еd, Edd and Eddy", "Cow and Chiken". "South Park", "Beavis and Butthead", "Happy Tree friends", "Johny Bravo" и култовата реплкика на която съм се поплиявал от смях: "Cornholio(Beavis)-I order you to surrender your TP" :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Чипи и Део , Дедо Скрудж , Розавата пантера и доста одавна Ну Пакади ^^

Въпреки ,че ми издадоха лична карта , аз си гледам чат пат и Cartoon Network / JETIX (бившото Fox Kids)

 

Ти утрепа рибата с прашка бе..."Чипи и Део" леко са Чип и Дейл, "Розавата пантера" е Пинко розОвата пантера, Ну Погоди изобщо не е за коментар... Лична карта а?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...