Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

Хихииих аматюри ... най-якото детско правено някога си остава "Волтрон" ... мн оригинално ... и доста добре нарисувано .... е ако сте на 15-16 години няма как да си спомняте за такова детско сериалче .... ина4е и др.Злобюл беше тарикатско .. лафове на макс ;) ади гл хф

Ми мога да ти кажа че аз съм на 13 и помня Волрон.Наистина беше мноо яко НО!!! Beast Wors си остава THE BEST :punk :punk :love :love

ЕДИТ:Хора кажете има ли някъде из нета епизодите на Beast Wors на Български или поне с български субтитри.Ай кажете че кат се сетя за тфа детско и ма бии носталгията.В днешно време не са толково хубави дтските колкото преди 7 години :love :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

beast wars ми е едно от най-лубимите детски

сещам се секи ден га станеше 4 часа и засядах да го гледам

но матър кво съм правил до преди тва

 

волтрон ме кефише но не много не съм го гледал от 10 години

Link to comment
Share on other sites

Почти не го помня,но като малка много харесвах "Ферди мравката"(даже не съм сигурна така ли се казваше самото детско?!)

Да странно и аз помна това име значи съм го гледал иначе съм гледал и "Мишел Ваян" и "Белият Зъб", "Плодчетата" и аз "Смърфовете" един от любимите ми детски сериали беше "Костенурките Нинджа" :) Сега и аз се радвам на "Джони Браво" и "Семейство Адамс". А някой спомня ли си "пчеличката Мая" :) е значи много детски съм гледал :)

Link to comment
Share on other sites

Определено това е "Острова не съкровищата" Руския вариянт - онова с досиетата на героите, ако някой се сеща ще ме подкрепи. Това филмче беше толкова невероятно направено, че сме се смяли с месеци!!!

Link to comment
Share on other sites

Оооо, велика работа е това!

Наистина е адски забавно :D

Link to comment
Share on other sites

Островът на съкровищата е може би нещото, което съм гледал най-много и най-малко го помня. Гледал съм го сигурно десетки пъти и имам останало само някакво общо усещане, че бих го гледал още толкова и че е супер. Обаче нищо конкретно не помня...

Link to comment
Share on other sites

Навремето като бях малък даваха по първа "Мариан първата" и "Мишел Ваян".

Помня че много им се кефих

Link to comment
Share on other sites

Най-яките филмчета бяха " Война на зверовете " и имаше едно дето го даваха по Cartoon Network " The Centuriаns " Мнооо къртеше т'ва ! ! ! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Trigun

 

много хора не харесват аниме

то и аз горе долу не харесвам (гледал съм малко и секи път олучвам неква тъпня)

но това филмче е доста зарибено

мен направо ме разцепва

Link to comment
Share on other sites

Едно от любимите ми аниме-сериалчета! Страхотно е! Пост-апокалиптичен сай-фай уестърн с много смях! Наистина си заслужава :D

Главният герой е най-добрия стрелец, обаче по душа е миролюбив и добросърдечен, избягва да използва оръжие, а на всичкото отгоре е куцузлия, завеян и леко глупавичък. Прякорът му е Stampede понеже от където мине здраво нещо не остава - сринати постройки, опустошени градове... Абе майтап работа. А и във всеки епизод идва една черна котка. Ей така, без каквато и да било логика или връзка с историята. Просто идва, казва МЯУ и си отива :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пост-апокалиптичен сай-фай уестърн

Няма такъв стил! :P

От anime-тата предпочитам чистия si-fi,

един от любимите ми е Tekkoman Blade,

вече има всички епизоди на JP ;) :D

Благодаря на "виновниците"!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Едно от любимите ми аниме-сериалчета! Страхотно е! Пост-апокалиптичен сай-фай уестърн с много смях! Наистина си заслужава  :D

Главният герой е най-добрия стрелец, обаче по душа е миролюбив и добросърдечен, избягва да използва оръжие, а на всичкото отгоре е куцузлия, завеян и леко глупавичък. Прякорът му е Stampede понеже от където мине здраво нещо не остава - сринати постройки, опустошени градове... Абе майтап работа. А и във всеки епизод идва една черна котка. Ей така, без каквато и да било логика или връзка с историята. Просто идва, казва МЯУ и си отива  :blink:  :lol:

 

ха-ха доста добро описание

просто героя е не-човек :D

нон-стоп се засича с две момичета който трябва да го намерят

ма те не вярват че човека за чиято глава се дават 60.000.000.000$$(double dollars :) ) може да е толкова неспокосан

Link to comment
Share on other sites

по ДИЕМА 2 от понеделник почва ТАЙНСТВЕНИТЕ ЗЛАТНИ ГРАДОВЕ

 

Кажете ми че има кой да ги рипва с БГ дублаж и да ги качва!!! Моля ви кажете ми!!!

Link to comment
Share on other sites

Дам-мм яко е , даже ся излезна новия "Спайдърмен" , разработка на Фокс Кидс ,ама според мене е по тъп от стария.

И аз така мисля. Много е променен главния герой, а тази пелеринка на гърба му много ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

И аз така мисля. Много е променен главния герой, а тази пелеринка на гърба му много ме дразни.

И не само перелинката , вече по нищо не го свързвам с паяк, костюма му е от някви нано-елементи , а паяжината от некав друг материал , въобще осраха хубавото филмче. :angry: :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...