Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

brei tva s Jonny Quest otdavna nesam go gledal, hubavo beshe samo si spomnqm che beshe mnogo kofti 3d-to...

Самото филмче е старо, затова и не може да се очаква и 3Д-то да е нивото, което сега сме свикнали да гледаме. Иначе кърти мивки като филмче. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Не помня дали съм писал в тая тема ,а пък и 22 стр. не ми се четат,та по въпроса подкрепям NightWolf и детски като Beast Wars ;X-Men;Spiderman и много ама много други :)

Link to comment
Share on other sites

Афе на мен още си ми е любимo детско Beast Wars :punk :punk .Междо другото ако някой може да ми намери епизодите на Български ще съм му много благодарен.Еххх какви времена бяха :love :love :love :)

Link to comment
Share on other sites

воината на зверовете мноо ме беше зарибило

даваха го по първа и секи ден към 4 часа чаках пред тв то да почне

 

"оссссинаторрр за бой "

 

бтв. не съм сигурен дали беше "за бои " или "в атака"

едното беше на хищниците а другото на максималите

 

"За бой" беше ;) 100% съм сигурна и аз го гледах :D

Link to comment
Share on other sites

Хищниците са "За бой!"

Максималите са "В атака!"

 

Гарантирам. ;)

Слушайте Оптимус какво ви разправя, знам си работата. :D

 

Хайде догодина дай Боже на киното да излезе и обещания игрален филм Transformers и ще се счупя от кеф. За режисьор се спряга името Майкъл Бей, а дочувам слухове и за Стивън Спилбърг изпълнителен продуцент, и ефектите на ILM. Ако всичко това се окаже вярно - просто нямам думи!!!

Link to comment
Share on other sites

а някой знае е дали ще се прави 2-ри сезон на Shaman King ?? :confused Малко оптимистично звучи , имаийки предвид 64-те серий но все пак...

Link to comment
Share on other sites

воината на зверовете мноо ме беше зарибило

даваха го по първа и секи ден към 4 часа чаках пред тв то да почне

 

"оссссинаторрр за бой "

 

бтв. не съм сигурен дали беше "за бои " или "в атака"

едното беше на хищниците а другото на максималите

имаше едно пет пича и пички с някви пръстени

дето викаха "алър палър комбайн " и се появяваше един син тип

каптън планет  :lol:  ма тва не беше токова зарибено

 

Ами за второто което си обяснил е капитан планета и беше много яко до колкотоси спомням всеки имаше по един пръстен с които можеха да призовават някоя сила. Вода, земя,вятър,огън и още една но не се сещам коя .

Link to comment
Share on other sites

Мда тва беше супер яко, или поне мен ме кефеше и го гледах най-редовно по телевизията. То има няколко епизода тук ама... ;)

Иначе Optimus аз май съм запомнила само на хищниците бойния вик ;)

Link to comment
Share on other sites

Ха познайте какво е излязло в САЩ на първи юнииии!!!

 

Първите 3 епизода на Стар Ком на DVD!!! И ще ги издават всичкитееее!!!

Дано час по-скоро се докопаме до тях!

 

B0007TKP0Y.01.LZZZZZZZ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хихииих аматюри ... най-якото детско правено някога си остава "Волтрон" ... мн оригинално ... и доста добре нарисувано .... е ако сте на 15-16 години няма как да си спомняте за такова детско сериалче .... ина4е и др.Злобюл беше тарикатско .. лафове на макс ;) ади гл хф

Link to comment
Share on other sites

Хихииих аматюри ... най-якото детско правено някога си остава "Волтрон" ... мн оригинално ... и доста добре нарисувано .... е ако сте на 15-16 години няма как да си спомняте за такова детско сериалче .... ина4е и др.Злобюл беше тарикатско .. лафове на макс ;) ади гл хф

 

О, да спомням си ... как да не си спомням. По-голяма простотия не бях гледал ;). Не, сериозно, като чуеш 2623986792867 пъти "Сформирайте краката .... пуснете хиперплектичните мегамощни турбо-незнам-си-кви .... сформирайте тялото, пуснете незнам си кво, сформирайте ръцете .... А АЗ ЩЕ СФОРМИРАМ ГЛАВАТА" ... леле, това като го чуех ми идеше да чупа телевизора, сериозно! :)

Link to comment
Share on other sites

Динотерми включени :D

 

 

ИPOWER RANGERS още ме радват - нищо че са такива пластмасови и ала-бала, то в това си им е чара. :P

Link to comment
Share on other sites

Динотерми включени  :D

ИPOWER RANGERS още ме радват - нищо че са такива пластмасови и ала-бала, то в това си им е чара.  :P

Дино Сила бял рейнджър :D Колкото до волтрон ....класика :) а за специалиста който се изказа че ако си на 15 нямам как да го помниш....гледъл съм го преди година ;) + когато бях в детската ....да беше отворил ТВ програм :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако изкопае "Мишел Ваян" или "Вълшебната корона" го черпя аз, официално заявявам!

Link to comment
Share on other sites

Някой ако изкопае "Мишел Ваян" или "Вълшебната корона" го черпя аз, официално заявявам!

Имам Мишел Ваян на касетка ;) само ако ми обясните как да го кача на ПС-то си готов ;) какво ще черпиш ? бай дъ уей мислих че само аз съм фен...и ако някой направи субс на филма ще се разбия :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми трябва да се намери някой мераклия с тунер да го рипне от касетите и да го метне за теглене. А почерпката - каквото кажеш, само да мога да си го позволя.

 

Субтитри за филма има тук: http://subs.unacs.bg/search.php

Link to comment
Share on other sites

Хмм не значи,че щом съм на 15 не си спомням Волтрон :huh: Даже си го спомням много добре и ми беше едно от любимите детски ;)

А за Пауър Рейнджърс тия,оригиналните,които ги даваха преди много години най-много ми харесват,а тези, които ги дават сега са ми даже много тъпи :lol: ;)

 

Бтв за това ли говорим?

Ето и папката :D

Link to comment
Share on other sites

Хмм не значи,че щом съм на 15 не си спомням Волтрон :huh: Даже си го спомням много добре и ми беше едно от любимите детски ;)

А за Пауър Рейнджърс тия,оригиналните,които ги  даваха преди много години най-много ми харесват,а тези, които ги дават сега са ми даже много тъпи :lol:  ;)

 

Бтв за това ли говорим?

Ето и папката :D

т'ва е игралния ;) този за който търсих субс :woot

Link to comment
Share on other sites

Аха... а иначе вие какво търсите?  ;)

анимацията :) даваха я по бнт :) помна че веднъж откраднаха мона лиза и Мишел препускаше смотора из цял париж щото полицията него беше обвинила...култув епизод :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше едни "Плодчетата" - супер смях бяха.

Също така "Смърфовете" и "Смехорани".

Костенурките нинджа са класика! :woot

Сега се кефя на "Джони Браво" само:)

"Семейство Флитстоун" също е лудо!

Абе, има 1 милион готини детски май:) Жалко, че не съм хлапе :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Почти не го помня,но като малка много харесвах "Ферди мравката"(даже не съм сигурна така ли се казваше самото детско?!)

Link to comment
Share on other sites

Почти не го помня,но като малка много харесвах "Ферди мравката"(даже не съм сигурна така ли се казваше самото детско?!)

Така се казва, а любимата му се казваше Гуендолин :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...