Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

Гледам тази тема от извесно време и викам и аз да напиша нещо :)

значи преди харесвах

Попай моряка

Том & Джери

казвам преди щот ся не ги дават :(

а ся Юги о

Краля на Шаманите

тва са ми любимите

а иначе редовно си гледам Jetix :laughing: :laughing:

(и cartoon nerworк гледах ама го спряха :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

taka kato 4eta vijdam 4e ima i lubiteli na jetix abe da mi kajete ot de da si dratpna Galactic Footbal prosto tova e krasota za o4ite takiva qki sceni ima samo 3 ili 4 episod ne sam gledal

sashto mnogo saribeni sa Monster Woriors deto loshiq e starec deto si otmashtava na grada deto sa go slojili v star4eski dom s 4udovishta

i ot nego ne sam gledal edin episod a mnogo iskam da gog gledam nqkoi da dade prodlojeniq shte sam mu zadaljen mnogo

Link to comment
Share on other sites

Когато бях на морето се разцепих на гледам ед,едд н' едди(по-принцип нямам кабелна)...такива лафове никъде другаде не пусакт...

Така ,че айде някой ако зане къде има някой сериой да каже... :D

Link to comment
Share on other sites

Benji, Zax and the Alien Prince- Бенджи, Закс и Звездният Принц

 

Тайните разследвания на инспектор Хлорофил (Смокини и черници борбата с престъпоността продължава хаххаах :D )

Link to comment
Share on other sites

dai линк за това с хлорофила

О да! Не вярвам някой да намери нещо. Аз търся от "Четвъртък, 2003, Ноември 27 17:05:17 EET" и още не съм се добрал до нищо...

Link to comment
Share on other sites

Имаше ено за един тостер и цяла камара джаджи други с него дето обикаляха да си търсат стопанина :D Много му са кефех. Други любими ми бяха анимациите по историите на Шерлок Холмс. Преди ги въртяха мноо по кабеларките ся никаде ги няма (то като казвам преди да са има в предвид ено 7-8 години назад във времето :D )

Link to comment
Share on other sites

Lion King повече нямам какво да кажа.

Link to comment
Share on other sites

Lion King повече нямам какво да кажа.

 

Като каза Lion King се сетих, че преди години по БНТ пускаха детски в неделя! Имаше едно което се казваше гумените мечета, беше много зарибено. Сещам се че имаше един Мазньо, тоя къртеше :punk

Link to comment
Share on other sites

Имаше ено за един тостер и цяла камара джаджи други с него дето обикаляха да си търсат стопанина :D Много му са кефех. Други любими ми бяха анимациите по историите на Шерлок Холмс. Преди ги въртяха мноо по кабеларките ся никаде ги няма (то като казвам преди да са има в предвид ено 7-8 години назад във времето :D )

 

 

приключенията на малкия тостер :D

 

и със сичките му приятели стваше нещо , някво одяло до тресна мулния и се запали

и се от тоя род :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като каза Lion King се сетих, че преди години по БНТ пускаха детски в неделя! Имаше едно което се казваше гумените мечета, беше много зарибено. Сещам се че имаше един Мазньо, тоя къртеше :punk

Аз имам касетка с тях :) тъй тъй ми се гледа нещо ако зема да ги гледам ще съм много хубав само за снимка . Много се смях на Шрек 1 и 2 , Ариел ( моята детска любв :love но тя ми изневери :angry1 ) Красавицата и Звярът , Коли сега е по кината 3 пъти съм го гледал много яко детско , Lion King май си поревах на това филмче непомна вече .

Link to comment
Share on other sites

Отскоро по ФоксКидс дават "Интергалактически Футбол". (или нещо такова).

Има готини ефекти и "графика" :) Обаче едва ли можеха да сложатпо-некадърни гласове на героите...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Отскоро по ФоксКидс дават "Интергалактически Футбол". (или нещо такова).

Има готини ефекти и "графика" :) Обаче едва ли можеха да сложатпо-некадърни гласове на героите...

Мен също много ме кефи! :punk

А да знаеш откъде може да се свалят някакви епизоди?

Link to comment
Share on other sites

Странните приключения на Нилс Холгерсон...нещо такова беше - обикаляше света, яхнал патока Мартен, а водачката на ятото се казваше Ака Кнебекайзе :P

Link to comment
Share on other sites

"Brother Bear" и "Brother Bear 2" последното го гледах преди няколко часа и мога да кажа, че са страшно готини и двете части! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хехехе най-якото незнам кое е , защото не е едно !

Иначе основно новите анимаций ме кефат на макс !

БроБеар , БроБеар2 , Айс Ейч и други подобни :bgrin: , но сега гледам , че ще излизат много яки анимаций и анимета ... вижте едно демо от cybergraphix !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...