Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

по ДИЕМА 2 от понеделник почва ТАЙНСТВЕНИТЕ ЗЛАТНИ ГРАДОВЕ

 

Кажете ми че има кой да ги рипва с БГ дублаж и да ги качва!!! Моля ви кажете ми!!!

 

тва беше за едно момченце дето търсеше баща си и отиде на една експедиция към градове на инките(майте?)

нали ...

ако е същото то тва детско е мнго зарибено

изпитвах съпер много жалност когато свърши

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply
по ДИЕМА 2 от понеделник почва ТАЙНСТВЕНИТЕ ЗЛАТНИ ГРАДОВЕ

 

Кажете ми че има кой да ги рипва с БГ дублаж и да ги качва!!! Моля ви кажете ми!!!

 

Уга-буга-бугаааа... Дай програма и се зареждам да гледам, поне докато съм в Пловдив...колкото и да съм ужасно зает напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Sq 6a vi kaza edni ot nai-qkite!!!!Tva sa "Nu Pogodi" "Pinko Rozovata Pantera" "Tom i Jerry" "Voinata na zverovete" be6e sa6to mnogo qka "Pokemon" be6e zaribeno i o6te mnogo drugi!!!Za Cartoone Network puk da ne govorim.Tam gi ima6e mnogo.Tak 4e dosta sa.

Link to comment
Share on other sites

Mi sq 6a vi kaza nekolko.Edni ot nai dobrite sa:"Nu pogodi" "Pinko rozovata pantera" "Tom i Jerry" "Voinata na zverovete" sa6to e mnoooo qka.Po Cartoon Network puk da ne govorim.Tam sa stra6no mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Mi sq 6a vi kaza nekolko.Edni ot nai dobrite sa:"Nu pogodi" "Pinko rozovata pantera" "Tom i Jerry" "Voinata na zverovete" sa6to e mnoooo qka.Po Cartoon Network puk da ne govorim.Tam sa stra6no mnogo.

 

Колко пъти смяташ да ни ги кажеш :confused

Link to comment
Share on other sites

Ami az malko kasno se vklu4vam vav diskusiqta no po-dobre kasno otkolkoto nikoga :)

Spored men nai-qkoto detsko e Spiderman.Ta po tozi vapros ako moje da popitam nqkoi da ima predstava otkade moga da go svalq.V na6iq warez ima samo 1vite dva sezona.Nqkoi ako ima predstava ot kade moga da si svalq ostanalite sezoni? 6te sam mu mnogo blagodaren :D

Link to comment
Share on other sites

Trigun

 

много хора не харесват аниме

то и аз горе долу не харесвам (гледал съм малко и секи път олучвам неква тъпня)

но това филмче е доста зарибено

мен направо ме разцепва

:punk :punk :punk зарибих се и зарибих още 2-ма пича :)

Link to comment
Share on other sites

Том и Джери винаги много съм си го обичала. А преди 1-2-3 години се бях зарибила по "Стая 402" ако някой се сеща, даваха го по БТВ :) :P А да не забравя Силвестър и Туити.

Link to comment
Share on other sites

Да си призная, НЕНАВИЖДАХ "Том и Джери". :rolleyes: Просто ... аз обичам котките ( нямам нищо против мишките естествено ), ама винаги - каквото и да става, както и да става, гадната кафява мишка винаги побеждаваше по някакъв надменен начин :angry1 ... сигурно още от малък съм бил готов за жестокия свят, незнам :blink:

Link to comment
Share on other sites

Да си призная, НЕНАВИЖДАХ "Том и Джери".  :rolleyes: Просто ... аз обичам котките ( нямам нищо против мишките естествено ), ама винаги - каквото и да става, както и да става, гадната кафява мишка винаги побеждаваше по някакъв надменен начин  :angry1 ... сигурно още от малък съм бил готов за жестокия свят, незнам  :blink:

Е, ти кво искаш. Ако Том я фане, горката малка мишка ще бъде изядена :cry А кой иска това да стане? Пък и иначе детското трябва да свърши. Нема мишка, нема котарак :)

Link to comment
Share on other sites

А кой иска това да стане?

 

Аз. И не само...ако си направите труда да прегледате темата, ще видите, че това вече сме го дискутирали...или май имаше отделна тема за това...

Link to comment
Share on other sites

Аз. И не само...ако си направите труда да прегледате темата, ще видите, че това вече сме го дискутирали...или май имаше отделна тема за това...

имаше отделна тема ;) И все пак "Том & Джери" къртат....колко съм се смял на тия пичаги :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не намерих друга подходяща тема за да задам един въпрос относно анимациите и реших тук да го постна като се надявам като любители на анимациите някой да ми помогне.Та имаше едно време - 90-те едно детско сериалче помня само някои части от него - филмчето е фантастика и главния герой беше младеж(май че беше принц) и му помагаше някакъв старец и някакво малко зелено същество(май беше като спътник и приятел не помня).Помня един момент как един кораб се разбива в някви блата ли какво беше; музиката е общо взето мистична и меланхолична.Врагът май беше някаква зла жена(магьосница ли каква беше не помня).Филмчето беше много интересно за мене беше едно от най-яките и ако някой се сети за името или от къде мога да си го дръпна ще съм много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Tom & Jerry, Spiderman, X-Men, Ed, Edd & Eddy, Dexter's Lab(starite), Samurai Jack, Johny Bravo, Pinko i drugi ima de ama towa sa glawnite favoriti kato razbira sa kotkata i mishkata sa nai-golemite izrudi deto gi ima :punk .

Link to comment
Share on other sites

@GeorgiK - thx, човече, ще провам да потърся нещо.

 

@VenoMan - гледал съм го, даже мисля, че го имах някъде на видео. Едно такова с преобладаващи мрачни зелени цветове с много странна анимация нали? Сега не съм си в нас, чак след около месец ще мога да пусна видеото и да ти кажа, ако дотогава не го намериш, драсни един ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...