Jump to content
BulForum.com

Как искате да умрете?


Recommended Posts

Мислили ли сте си как бихте искали да напуснете този свят и да потеглите към безкрайните ловни полета?

(не се приема варианта "в съня си" ;) )

Аз лично искам като умра да оставя следа. Ама буквално. Например да ми имплантират експлозив в тялото, да скоча от 20 етажен блок и по средата на полета ми да ме взривят! Красота! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Aз искам да умра бе да знам,че трябва да умра/тоест да не е от няква болест,от която не мога да стана от леглото/.Искам като му дойде времето да си умра спокойно-седейки,лежейки.

Link to comment
Share on other sites

Мислили ли сте си как бихте искали да напуснете този свят и да потеглите към безкрайните ловни полета?

(не се приема варианта "в съня си" ;) )

Аз лично искам като умра да оставя следа. Ама буквално. Например да ми имплантират експлозив в тялото, да скоча от 20 етажен блок и по средата на полета ми да ме взривят! Красота!  :D

qkoo otkachalka

Link to comment
Share on other sites

Това със следата ми хареса. Честно казано не съм мислил по въпроса наскоро. Преди две-три години бих отговорил, че искам да се самоубия, но сега вече имам причини да не го правя. Ама това с експлозива ми хареса като идея. Също смятам за много достойно да се умре в защита на родината, ама по-добре да не се налага - войни не ни трябват. С радост бих умрял за любимия човек. Това даже ми се струва най-добре, защото поне смъртта ми ще послужи за нещо и то нещо, което много ценя.

А пък ако ще ми слагат експлозив предпочитам да се взривя на препълнен стадион насред концерт на Азис.... брутално, но пък би било перфектната садо-мазохистична смърт.

Link to comment
Share on other sites

Мислили ли сте си как бихте искали да напуснете този свят и да потеглите към безкрайните ловни полета?

(не се приема варианта "в съня си" ;) )

Аз лично искам като умра да оставя следа. Ама буквално. Например да ми имплантират експлозив в тялото, да скоча от 20 етажен блок и по средата на полета ми да ме взривят! Красота!  :D

Yeeee sleda bi ostavil i ako te sgazi TIR.. ama da mu popadnesh to4no pod gumata :woot Ihaaa Predstavi si.. 20-30 metra karantiq :) nqma da mogat dulgo vreme da iz4istqt sledata :woot

--------

A za mene.. neznam :cry moje bi da me butne samolet :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз моята смърт съм е обмислил отдавна. Най-достойна и доблестна смърт на 130 години, когато само с един-два бастуна скачам на цяло стадо разгневени кози, освирепели от 2 седмици от глад и кат се почне едно меле...

Предполагам, че заради доброто ми физическо състояние ще отнеса поне половината.

А сериозно искам една спокойна смърт,/няма значение по какъв начин ще стане стига да е бързо/, с мисълта за един пълноценно изживян живот и вперил поглед в следващото ниво на съществуване.

Link to comment
Share on other sites

Да, това е другия вариант - баааавна и по възможност болезнена смърт. Удавяне, изгаряне, задушаване - все "приятни" начини да си заминеш.

Най-много ме привлича обаче идеята да бъдеш сгазен от валяк..само като си го представя и притръпвам :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да умра спокойно в съня си като Пешо от съседния вход, а не с писъци като пътниците в рейса, който караше.

Link to comment
Share on other sites

T'va e - takava tema samo PSYCHOSIS(ili v kraen sluchaj i Birth Decline) moje da izmisli. :woot

Vse mi e taja...moje i barzo (no da znam predvaritelno 2-3 dena pone, che da si opravja havite), moje i bavno (ama da ne e mnogo machitelno). Po princip ne me e strah ot smartta, priemam ja za neshto estestveno....kato rajdaneto naprimer...pak i dosta gledam Discovery i sam pritrapnal kam kragovrata na jivota.

Link to comment
Share on other sites

С радост бих умрял за любимия човек. Това даже ми се струва най-добре, защото поне смъртта ми ще послужи за нещо и то нещо, което много ценя.

 

Ъъъъ,ama twa ot tvoq gledna to4ka.Zamislql li si se ,kakvo shte i pri4inish ako trqbva da jivee s misulta ,4e si umrql zaradi neq .. Blah.. kofti na4in da umresh ako pitash men ;)

 

ina4i po temata - ne e mnogo vajno kak , tva sa luxove sega.Vajnoto e da e vuzmojno nai-skoro :) vseki den se molq :D Ama ako mi pozvolite da se poglezq vse pak .. ;) vinagi mi e dopadalo smurt kato v onia vic ,deto bor4eto si lejalo v basein4eto ,zvunnalo my telefon4eto ama to po pogreshka napipalo pistolet4eto i kat pone4il da vdigne slushalkata i ..... :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...