Jump to content
BulForum.com

Как искате да умрете?


Recommended Posts

Предпочитам да не оставям "следа" чрез смъртта си...Защо ми е хората да помнят единствено как съм умряла!?

Иначе както и да умра,искам да вземат органите ми ако могат да послужат на някой...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

ами аз искам да умра за кауза подобна на тази във филма "The Life of David Gale", ако оставям следа - да е нещо подобно !!!

а инак искам да умра спокойно, без да се насирам или напикавам, някой да ме гледа, просто един ден да не се събудя повече и край

Link to comment
Share on other sites

аз пък не искам да умра, още.

 

на оня с идеята за газенето с ТИР мога да му кажа че не е добра - не е приятно. е да при мен беше неуспешно,ама пак не беше голям кеф.

 

не ща да мра и тва е. ще си живея докат мога, ще се постарая да постигна и направя колкото мога повече от това, което ми хрумне. пък когато един ден ми се случи умирането не ме интересува какво е. каквото - такова.

Link to comment
Share on other sites

Ами не ми се мисли за това ,защото не мога да си го обясня - всъшност не мога да си обясня като умра ,къде ще ида , къде ще иде съзнанието ми и самият аз ,така че за сега искам да е без мъки ! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

хаха тва е можеби най-яката тема дет сам виждал без майтап!

много сам мислил по тоя въпрос ама нищо не сам измислил майче най ма кефи самоубийство мое на въже

ако е за любимата искам тя да знае та да й е гадно :evil :devil

без майтап

искам също смъртта ми да е бавна и болезнена

само да не е докато спя тва ми са вижда супер тъпо :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да живея вечно като Yossarian. (or die trying :P )

Хем ще видя дали са ви се сбъднали желанията. Пък ако ми писне ще си ходя.

Yossarian lives!

Link to comment
Share on other sites

..взимаики 4-5 копеленца с мен в отвъдното.не без маитап,аз съм си изготвил план.

 

значи като стана на около 60 години 1-во ще стана супер наркоман-помпи,момпи,ускорения,магистрали-ае квото се сетите.така и така ще се мре.а вече като надуша хлопането на ковчега да наближава,ще си фана патлака,и ще отида да гръмна 5-6 лаинарчета дето заслужават да пукнат(некфи педофили примерно..или депутати)

Link to comment
Share on other sites

Не знам как искам да умра. Знам как не искам - на легло, болен, неподвижен.. :sick . Може би нещо по-кърваво.. не знам.

Link to comment
Share on other sites

T'va e - takava tema samo PSYCHOSIS(ili v kraen sluchaj i Birth Decline) moje da izmisli. :woot

--темата наистина е хубава...

 

Има една сцена в Resident Evil, която за мен беше впечатляваща. Един човек беше разрязан на много много кубчета от няколко лазерни лъча. Стори ми се доста интересен начин да те умъртвят. Идеята на Борис за експлозива ми се стори интересна, макар че не би било в мой стил да оставям подобни следи. Мне. Бих искала или да се самоубия (имаше един интересен метод с около 5 вариации на изпълнението за сатанинско жертвоприношение, който беше наистина артистичен) или да ме убият (задължително с хладно оръжие, иначе няма контакт с убиеца /малко крада чужди реплики, но каквото си е вярно си е варно.../ може би като ми прережат гърлото или ми изтръгнат сърцето). Би било интересно да изгоря, макар и прекалено болезнено, за да може да му се наслаждава човек... Друг вариант, за който съм си мислила, е да умра от раните си. Мисля, че това е нещото, на което ще се спра, от всичко изброено. Искам да ме нарежат, накълцат... по възможост всякакви по вид рани навсякъде (комплексното чувство е най-обсебващо) (преди 5-6 години гледах една 'изложба' на една жена - англичанка. Изложбата беше открита в момента, в който тя влезе в залата, в кояото имаше само две покрити маси, чисто гола, махна покривката от едната маса и легна на другата. Откри 86 остри предмета, с които всеки присъстващ имаше възможност да рисува по голото й тяло - стъкла, счупени чаши, ножове, игли, ножици... каквото ви дойде на ум - красота!!! Мисля, че оттам ми дойде тази идея.) Освен това ми се иска да умра сама, да няма никой около мен, защото повечето хора плачат. Или може би в Неговите прегръдки само при положение, че не му е мъчно... Мразя хората да плачат при мисълта за смъртта (да не говорим какво става като им е пред очите). Струва ми се изключително егоистично, защото не плачат за човека, който умира, а за това, че повече няма да го видят и няма да могат да са с него.

Май засега е това, като се сетя още нещо - edit.

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се изключително егоистично,защото не плачат за човека, който умира, а за това, че повече няма да го видят и няма да могат да са с него.

 

:angry: нямам думи просто....чесно,бях написал два реда обяснения,но накрая осъзнах че нямам думи

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, момчета и момичета, не сте оригинални.

Скоро четох поредното прозрение на един известен откачалник, наречен Папа Жан (който имам "честта" да познавам :D). Та същия, бидейки художник, екстрасенс, транссексуален хищник и какво ли още не, обявява на всеослушание, че вече е "задействал" схемата, по която трябва да умре.

Човека си е "уредил" в подходящия ден и час да го изстрелят в капсула с въздух за около 24 часа в космоса (руснаците били вече се съгласили с проекта :woot), барабар с "най-ценните" му картини. Достигайки вакуума, капсулата разпръсква картините в космоса и той умира кротко в центъра на най-грандиозната и космическа постоянна изложба :D :lol:

Ето на това му викам оригинална идея :P

Link to comment
Share on other sites

Tova, s koeto ste se zaxvanali ne zavisi ot samite nas. Vseki 6te umre, kakto mu e otredeno, kolkoto i da ne vi se iska. Xorata izpitvat strax ot misulta za neia, a ne ot samata smurt, za6toto tia sama po sebe si e bezboleznena. Neka vi kaja za niakoi vijdania za smurtta - spored dosta religii i nai-ve4e spored iogizma, nie sme samo transportnite sredstva na du6ata. Materialisti4nata priroda na 4oveka ne e negovata istinska su6tnost. Nie po priroden plan sme energiini su6testva i vinagi sme bili. Kogato umre 4ovek, negovata du6a se izxluzva ot tialoto i zaminava v planetarnia poias "AKASHA", koito ve4e e dokazano, 4e su6testvuva. AKASHA prestavliava edna struktura kato p4elen ko6er. Vsiaka kletka si ima adresant. 4ovek otiva imenno v otredenata za nego kletka i tam se obrabotva subranata informacia prez jivota mu. Tova se povtaria, dokato premine prez vsi4ki etapi na samousavar6enstvane. Krainata cel e dostiganeto na nirvana.

Link to comment
Share on other sites

Tova, s koeto ste se zaxvanali ne zavisi ot samite nas. Vseki 6te umre, kakto mu e otredeno, kolkoto i da ne vi se iska. Xorata izpitvat strax ot misulta za neia, a ne ot samata smurt, za6toto tia sama po sebe si e bezboleznena. Neka vi kaja za niakoi vijdania za smurtta - spored dosta religii i nai-ve4e spored iogizma, nie sme samo transportnite sredstva na du6ata. Materialisti4nata priroda na 4oveka ne e negovata istinska su6tnost. Nie po priroden plan sme energiini su6testva i vinagi sme bili. Kogato umre 4ovek, negovata du6a se izxluzva ot tialoto i zaminava v planetarnia poias "AKASHA", koito ve4e e dokazano, 4e su6testvuva. AKASHA prestavliava edna struktura kato p4elen ko6er. Vsiaka kletka si ima adresant. 4ovek otiva imenno v otredenata za nego kletka i tam se obrabotva subranata informacia prez jivota mu. Tova se povtaria, dokato premine prez vsi4ki etapi na samousavar6enstvane. Krainata cel e dostiganeto na nirvana.

WOW!

колко чакри отваряш вече бе човек??

аз не се бях зачитал докрай в йогизма. не ми стигна търпението. нищо, има време - някога ще го погледна, щото нямам намерение да умирам скоро :)

Link to comment
Share on other sites

Друг вариант, за който съм си мислила, е да умра от раните си.

Аз това винаги си го имам предвид :)

Сега като се замисля, интересно би било да умреш, бидейки изяден от нещо. Например крокодил. Мне, по-добре няколко пирани. Абе каквото и животно да е, идеята е да те разкъсва.

И други, по-страстни идеи ми идват на ум. Например много ще се радвам, ако Любимата ми ми прегризе врата, докато ме целува.

Лелее, как само звучи - смъртоносна доза секс :) Двайсет оргазъма на час, след три часа просто сърцето ти спира и умираш задоволен...мммм...замечтах се.

Link to comment
Share on other sites

@PSYCHOSIS,Birth Decline, не мога да разбера това вашето на шега ли е или наистина.Прекалявате с вашите садо-мазо сатанистични изказвания.Не мисля,че сте искрени.И се надявам всичко да е някакъв вид майтап или ирония(незнайно на какво).Ужасявате ме!И двамата! :blink:

:crazy:

Не обичам да мисля за смъртта,а още по-малко за начина,по които "бих искала" да умра.Не ми се мре... :(

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK, запланувал съм тези дни да си срежа вена на лявата ръка. Само трябва да си намеря ножче за бръснене.Ако се съмняваш в искреността ми, каня те да гледаш ;)

Link to comment
Share on other sites

4esno kazano ne mi puka kak shte umra ,vse pak ne mislq 4e ima hubava smurt...

nai vajnoto e da si praish shouto dokato si jiv i kogato umresh da ne sajeliavash za nishto , pove4e nqma kakvo da iskam pone az...vse pak ne po moe jelanie sam se rodil i ne po moe shte umra...jivei kato za posledno po veroqtno e da e ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...