Jump to content
BulForum.com

Как искате да умрете?


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Чета и препрочитам постовете и се замислям за едно нещо-дали тук има някой,който е писал за какви ли не извратени начини,и в същото време е изгубил някой наистина близък човек...

Струва ми се,че е много по-полезно да планувам какво да направя докато съм жива...Смъртта не е нещо,което зависи от нас(поне в повечето случаи)...По-добре измислете оригинален начин как да живеете,вместо как да умрете!

Link to comment
Share on other sites

Чета и препрочитам постовете и се замислям за едно нещо-дали тук има някой,който е писал за какви ли не извратени начини,и в същото време е изгубил някой наистина близък човек...

Струва ми се,че е много по-полезно да планувам какво да направя докато съм жива...Смъртта не е нещо,което зависи от нас(поне в повечето случаи)...По-добре измислете оригинален начин как да живеете,вместо как да умрете!

а ти до кога ще си жива?...и как ще измислиш "оригинален" начин да живееш след като и това не можеш да плануваш?нека помечтаем за това сме тук да изказваме мисли и чувства.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да живея вечно като Yossarian. (or die trying :P )

Хем ще видя дали са ви се сбъднали желанията. Пък ако ми писне ще си ходя.

Yossarian lives!

Само се оглеждай за курвата на Нейтли да не изкочи зад някое борче или врата ;)

 

Иначе по темата, половината от този топик гонят показност. Ако им наближи да мрат хич няма да си помислят даже да ги ядат жиотни или да ги газат валяци или да се самозапалват и тн...

Лично за мен е важно да Живея колкото се може по-дълго за да се раздвам на света и когато наближи да си ходя от него то нека да е бързо и безболезнено. Бързо защото не ми се губи време в мъки, все пак прераждане ще ме чака не е шега работа то... B)

Link to comment
Share on other sites

Само се оглеждай за курвата на Нейтли да не изкочи зад някое борче или врата ;)

 

Иначе по темата, половината от този топик гонят показност. Ако им наближи да мрат хич няма да си помислят даже да ги ядат жиотни или да ги газат валяци или да се самозапалват и тн...

Лично за мен е важно да Живея колкото се може по-дълго за да се раздвам на света и когато наближи да си ходя от него то нека да е бързо и безболезнено. Бързо защото не ми се губи време в мъки, все пак прераждане ще ме чака не е шега работа то...  B)

и аз така си мисля не вярвам на някой ако започнат да му дърпат ноктите с клещи или да му къса някъв звяр мръвките на живо дали не би се помолил за бърза смърт :angry:

Link to comment
Share on other sites

Чета и препрочитам постовете и се замислям за едно нещо-дали тук има някой,който е писал за какви ли не извратени начини,и в същото време е изгубил някой наистина близък човек...

Всъщност има и не говоря за себе си. (EDIT: всъщност аз не съм писал *извратени* неща, така че изобщо не се броя)

А и не мисля, че се шегуват, иронизират или преувеличават :) .

А аз съм мислил много за смъртта и какво всъщност би станало след това, но не и за начина, по който искам да умра. Има моменти, в които искам да умра.

Link to comment
Share on other sites

Как искам да умра?===>>> Като Вазов :hump: :hump: :hump:

Шегувам се ;)

Искам да умра когато му дойде времето и да не е болезнено B)

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK, запланувал съм тези дни да си срежа вена на лявата ръка. Само трябва да си намеря ножче за бръснене.

[offtopic] I tova te kara da se gordeesh? Samo az li smqtam, che da si prichinqvash suznatelno bolka NE e izvrateno, za kakvoto qvno go schutash ti, a prosto tupo. Plus tova da paradirash s fakta, che shte si rezhesh venite e otvratitelno, zashtoto ima hora, koito naistina go pravqt, no te za razlika ot teb, ne pishat vuv forumi, za da se hvalqt kolko kruv shte im izteche. Izobshto ne sum mislila, che tochno ti shte izrechesh takava prostotiq, kato tova s venata... Prosto dumite ne mogat da opishat kolko sum ochudena i razocharovana. Ne che ti puka... [/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Като се замисли човек,най-желаната смърт ще е и най-болезнената-тогава определено ще е най-щастлив,че е умрял!!!

А иначе аз не бих искал да умря в съня си по простата причина,че ще изпусна една,може би гадна,но ВАЖНА част от съществуването ми,а и не бих изживял онези БЕЗЦЕННИ моменти,когато разсъждаваш за живота си и отново преживяваш най-добрите мигове от живота си!

Link to comment
Share on other sites

Аз бих си заврял тротилова пресовка в задника,ще се полея с напалм,и ще метна един колан с пироксилин,да речем,наблускан с накълцани пирони.

И ще се поразходя на някое оживено място с фас в уста :evil

Поне да усетя тръпката от това буквално да ти експлоадира задника,а не само при запек :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо мислиш, че няма наистина да си среже веничка?

Mi da si srezhe - ako iska i glavata da si otrezhe, za da ni vpechatli i da ni se hvali posle, negova si e v kraq na kraishtata i mozhe da si pravi kakvoto iska s neq. Prosto mrazq da cheta gluposti, napisani ot inteligentni hora i zatova se qdosvam...

Link to comment
Share on other sites

Prosto mrazq da cheta gluposti, napisani ot inteligentni hora i zatova se qdosvam...

 

 

Мдаааа....май че ще започна да си водя статистика за най-идиотски теми,писани от най-свестни юзъри.

Борисе,аре да пуснем тема - какъв ковчег бихте си избрали за погребението :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа....май че ще започна да си водя статистика за най-идиотски теми,писани от най-свестни юзъри.

Борисе,аре да пуснем тема - какъв ковчег бихте си избрали  за погребението  :)

тва ще е също толкова интересно :zzz

Link to comment
Share on other sites

Искам да направя едно предложение на всички които искат да опитат (те си знаят какво...) засега видях Shade, Birth Decline, PSYCHOSIS и други - предлагам ви да направите едно КРЪВОДАРЯВАНЕ

Link to comment
Share on other sites

Пред ПЦ-то :D

Link to comment
Share on other sites

-= Уикеда =-

    Иван

 

Живееше до нас в махалата

един, на който викахме Джони.

Прибрал се веднъж да обядва

и написал на лист от тетрадка:

"Горе съм на тавана."

и старата отишла горката

била обаче тя закъсняла

Джони висял на гредата.

Иване Защо го направи,

Иване, ти имаше всичко

всичко ти купувахме Ваньо

от нищо не те лишихме.

Посинял, с изплезен език

със съпун намаза даже въжето

кофата ритна и овисна без вик,

уплашен гълъб литна в небето.

Вчера го виждахме всички

и по нищо не му личеше,

живота е разбрал за една нощ

и днес виси на въжето.

Дълго след това в махалата

говореха по случая Джони

що умря така будалата

какво му е пречело и к`во ли е гонил

никой досега не разбира,

може само да се досеща.

В пресата случай подобен ще се намира,

тогава за Джони всички се сещат.

 

Но не и по този начин :) от някаде съм чувал, че се напикавали докато висят на въжето.. :evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...