Jump to content
BulForum.com

Как искате да умрете?


Recommended Posts

Чета и препрочитам постовете и се замислям за едно нещо-дали тук има някой,който е писал за какви ли не извратени начини,и в същото време е изгубил някой наистина близък човек...

Да, има. Има и виждали и усещали смъртта. И може би това е донякъде причината за 'извращението' ни. Но нека не говорим за това кой какво е преживявал и какво и кого е губил. Не му е тук мястото според мен - дълбоко вътре, на тъмно си му е добре.

 

Според мен има голяма разлика пред това да искаш да умреш и да си причиняваш болка. Причиняването на болка, не значи, че искате да умрете, само значи, че ако не внимавате, може да успеете и после много да съжалявате за тъпотията си.

Става дума за начин на достигане до смъртта - чрез болка.

 

Дълбоко в себе си, никой не иска да умре.

Да, и аз не искам да умирам. Не и сега. А и мисля, че винаги ще намеря нещо, заради което да си заслужава да живея. Но мисля, че тук става дума просто за начин, който би бил приятен, интересен и оригинален...

 

Идеята на Борис за прегризването на врата ми хареса :P Няма да кометирам прерязването на вените обаче (има си технологии, не е като по филмите и данo не сме говорили с него за това, че може да стане беля ако си намери и подходящо бръснарско ножче :P )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Психозо,ще си режеш вените,а?Сега ще ти кажа какво ще се случи.Ще намериш ножче,не е толкова трудно,продават се.Ще вземеш ножчето,ще го допреш до китката.Ще се почувстваш малко странно,все пак ще се режеш.Ще натиснеш,но в този момент идва болката и ти ще дръпнеш ножчето по цялата китка/може и да не успееш/, и дефакто по-голяма част от китката ще ти е просто одраскана малко по-дълбоко.Ще се стреснеш адски много.Следва превръзка.Това е процедурата.Успех при рязане на вени има ако си решил наистина да умираш и имаш волята да го направиш.Тогава хващай скалпела,заключи се в банята,режи,но го прави бързо,за да не размислиш посредата.Ефектът е гарантиран.И не се напъвай,няма да си резнеш вената,то това изискава доста добра "подготовка"

Link to comment
Share on other sites

Абе с прерязани вени или по-скоро не, пича постигна целта си - сега всичкото внимание е насочено към него. Било то от възмутени било то от съпричастни. Така че ако пуши му е време да запали доволно цигара и да се облегне с усмивка назад :) Ако не - skip цигарата другото си остава... ;)

Link to comment
Share on other sites

пича постигна целта си

Не знам защо решихте, че целта ми е да стана център на вниманието ви...или пък, че се хваля.

Ама нейсе, няма да се опитвам да ви разубеждавам.

Лека!

Link to comment
Share on other sites

Ами защото почти никой не ти вярва че наистина ще си прережеш вените, ще легнеш под валяка или ще идеш да те яде крокодила. Това си е чисто позиране за мен а и не само...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има смисъл от следващите няколко реда - вие вече сте ме нарочили за "позьор" и "самохвалко".

Това, което съм писал в тази тема, а и всичко останало, което съм писал, съм го писал, защото в един или друг момент съм си го мислил. Било то скачането от блок, рязането на вени и причиняването на болка. Тези неща не ги пиша просто ей така, а ги споделям. И може би това ми е грешката, че не запазвам мислите си за себе си. Е, няма да я допускам повече тази грешка.

Поздрав за всички с KoЯn - Freak on a Leash...

Link to comment
Share on other sites

Права е snejko за ерекцията,но все пак има и жени,които увисват на въжето.При тях какво ли се получава,освен че се пренасят във вечните ловни полета

Link to comment
Share on other sites

Права е snejko за ерекцията,но все пак има и жени,които увисват на въжето.При тях какво ли се получава,освен че се пренасят във вечните ловни полета

ами освен дето и те след това освобождават фекалиите си, преди тва от адреналина им се подуват срамните устни. адски надървящо :sick

 

 

бахти перверзниците дет сте! :huh:

 

едит: "надървящо" да се чете "отдървящо", че явно пак съм останал неразбран.

Link to comment
Share on other sites

Гаранция,че тия дето се бесят кендзат яко.Приятел,който бачка еди-каде си ми го е потвърждавал :sick Сваляли са някъв от клона :allien

А тва за срамните устни беше яко още не мога да се успокоя хахахаха :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гаранция,че тия дето се бесят кендзат яко.Приятел,който бачка еди-каде си ми го е потвърждавал :sick    Сваляли са някъв от клона :allien

А тва за срамните устни беше яко още не мога да се успокоя хахахаха :bgrin:

ми пробвай го с приятелката си. ама глей да не се олееш, щото после ще трябва да викаме медиуми да я питаме как е било и има ли нещо вярно в теориите ни.

Link to comment
Share on other sites

ми пробвай го с приятелката си. ама глей да не се олееш, щото после ще трябва да викаме медиуми да я питаме как е било и има ли нещо вярно в теориите ни.

Така не съм се смял от 100 години

А да знаеш дали става с възглавница на устата че не ми се правят силови упражнения ,пък и тя сигурно ще се дърпа :woot

Link to comment
Share on other sites

Тука стана извратено вече.Я по-добре да поживеем сега,а когато дойде времето когато Винету ще се обади да му правим компания,че няма с кой да стреля по бизони-ще му мислим.

Link to comment
Share on other sites

ами освен дето и те след това освобождават фекалиите си, преди тва от адреналина им се подуват срамните устни. адски надървящо  :sick 

бахти перверзниците дет сте! :huh:

 

koi kaza che sme bili perverznici? chovek, koito se nadyrvq ot poduti sramni ustni namazani s laina? B)

Link to comment
Share on other sites

аз искам да умра заобиколен от много момичета.Искам просто сърцето ми да се пръсне от натоварване. :)

Ако това е невазможно като устарея и като видя че вече сам в тежест и грижа на моите деца ще си взема пистолета, ще го упра на адаможата ябълка с градус, от който куршума ще мине през мозака и ще натисна спусака! :P

Link to comment
Share on other sites

Тука стана извратено вече.Я по-добре да поживеем сега,а когато дойде времето когато Винету ще се обади да му правим компания,че няма с кой да стреля по бизони-ще му мислим.

той събирал скалпове,ами как са умирали после тия плешивите бати изврата

Link to comment
Share on other sites

koi kaza che sme bili perverznici? chovek, koito se nadyrvq ot poduti sramni ustni namazani s laina? B)

точно така снежко,

харесвам хора със добро чувство за хумор и усет за ирония!

ама за теб ще го едитна поста.

и аре стига оффтопик.

Link to comment
Share on other sites

Вижте-стига с тея срамни устни,лайна,дрисни,надървяния,пикни и пак дрисни-вече ми се драйфа.Ако ще се гърмите с мистолет-най-добре го лапнете.Иначе стават гафове и ще вземете да оживеете и ще трябва да ви кърпят хирурзите.Пък и ще останете много грозни/бел.ред.-познанията ми са свързани с посещения в моргата и мохабет с разни патоанатоми/

Link to comment
Share on other sites

az pak iskam da sko4e ot nqkoi most s byndji i vajeto da se skasa :)

виж... защо направо не скочиш без въже ????

аз писах как искам да умра ама аре пак да напиша малко глупости.

Аз искам като стана на 60 (понеже няма да имам право да гласувам, щото ще съм оглупял), да ме хванат двама трима млади манафа и да ме спукат от ебане ... ама гъза ми да разпорят ... после да ме пребият, да ми режат вените да ме хапят по врата, да ме бесет, да ми правят свирки, да ме прострелят харпун в лявата пета, после пак да ме наебат и така да си умра с разпорен задник. естествено държа да ми зашият задника като ме погребват .. преди опелото попа и той да ме изнасили и да се напие с ракия, после да повърне ракията върху мен и да я подпали .. и после да дойдат пожарникарите и те да ме загасят и да ме изнасилят (мен вече няма ми пука щото отдавна ще съм мъртав ама .. кво ви пука и на вас те с "моето" тяло ще се гаврят) ... после да изхвърлят тялото в кофа за смет, тама едни цигани да ме намерят и те да ме наебат ама яко, да тръгнат да продават тялото зад граница за органи ... обаче по пътя то да се изсули от каручката и през мен да минат цяла колона тирове с по 12 колела всеки .... после да отида на небето и свети Петър и той да ме наебе ... после да играя белот с Мария Магдалена ... пс .. пс ...пс

Link to comment
Share on other sites

Хаха-това беше много силно изказване,умрях да се хиля.био,братле,кефиш! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...