Jump to content
BulForum.com

vruskite ot rastoianie


Recommended Posts

2 дни седмично мисля, че е нормално за една връзка :) не мога да кажа, че е твърде (или въобще) малко и да се нарича чак връзка от разстояние, макар да е неизбежно чувството за липса и в този случаи.

 

Иначе сметки sux... ако ще си правиш сметки значи по-скоро имаш разни цели, а не романтични чувства.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Иначе сметки sux... ако ще си правиш сметки значи по-скоро имаш разни цели, а не романтични чувства.

 

Абсолютно съм съгласна с горното, то любовта или я има, или я няма - така че, ако я има би издържала и на разстояние, и на време, и на какво ли още не..., а ако я няма - винаги, и при най-близко разстояние ще се намери нещо, което да сложи края...Но опрделено има успешни връзки от разстояние, просто си зависи от хората и техните чувства ... и накрая ще си позволя един цитат :

" Раздялата за любовта е това, което е вятърът за огъня : слабият гаси, а силният разгаря... "

Link to comment
Share on other sites

gerji... що не се изчистиш от лицето на земята??? "наскоро се разделих с едно момче на което наистина държах и бих казала обичах"... е пък се си мисля, че ако си го обичала ЕДВА ЛИ СИ ЩЯЛА ДА ГО ОСТАВИШ...

Засегнахте болна тема... Но това което прочетох е НЕЛЕПО... Ако го правиш заради разтоянието значи просто е нямало нищо м/у вас... Разтоянието не е една непреодолима пречка... ама правете квото знаете... нали уж там сте се обичали... сега обаче някой страда за тва че е бил оставен заради... ама давай да върви...

 

Искам да ти кажа нещо-НЕ МЕ ПОЗНАВАШ въобще за да се изказваш така!

Повече няма да кометирам-защото не е нужно да знаеш абсолютно всичко за всеки и само да намираш косури!

 

П.С- Благодаря на Dreamer за това че се застъпи за мен...независимо по каква причина!

Link to comment
Share on other sites

Значи моята доскорошна връзка (преди 1 седмица приключи) съчетаваше и всекидневни срещи и 2-3 месечни раздели. Не съм преставал да я обичам когато си беше в Добрич през лятото, не съм престанал да я обичам и сега. Вярно е че сивото ежедневие убива дългите връзки особено в случаите, когато хората са прекалени реалисти и не успяват да загърбят омразата и отрицателните емоции натрупани през деня ...

Може да има любов през морета и океани ... както е в приказките. Реалността обаче убива подобни връзки.

Моля ви не се карайте не разваляйте хубавата тема !!!

Успех на всички ви

Link to comment
Share on other sites

Много обичам връзките от разстояние. За мен това е една неангажираща връзка с приятен човек. Когато и двамата си знаете, че се събирате само за удоволствието, нещата са много по освободени :) Е, липсват ми съботите и неделите понякога, но - искат се жертви. Е, това е от позицията на 3-th party hardware :)

Link to comment
Share on other sites

Vruzkite ot razstoqnie sa pove4e problem za momi4etata/jenite.ot opit znam a i ne samo ot moi a i ot na priqteli..na tqh neshto ne im se haresva taka i po4vat da krushkat i posle se pravqt na nevinni...to4no tva se slu4i i s edin priqtel kogato beshe v USA a tq tuka...ama tva si e precakana raota s golqmoto razstoqnie..

Link to comment
Share on other sites

Не виждам причина разстояние или време да са пречка за двама души които се обичат искренно и всеотдайно. Знам обаче колко е гадно да тръпнеш в очакване, колко бавно се влачи времето преди да видиш любимия човек, и после когато сте заедно колко бързо отлитат съвместните мигове. Но пък като помисля реално какъв е шансът да намеря истинския човек и ако разстоянието е цената да бъда с някой с който се чувствам пълноценна личност, който ме кара да разцъфвам с радост бих платила тази цена.

Link to comment
Share on other sites

от личен опит а и от наблюдения съм стигнал до извода че в такива ситуации мъжете могат да поддържат такава връзка-разбира се ако имат възможност ще чукнат нещо чуждо но това не им пречи да си продължават и с дистанционната любов.виж при жените положението е такова-чукват нещо чуждо и до там -е след няколко месеца може и да ти се обадят да ти кажат каква гршка са допуснали как всичко е било за добро и колко си им липсвал като междувременно се опитвт да ти прихвърлят вината за станалото и бла,бла,бла глупости от сорта жалкото е че има идиоти които им се вързват.абе с други думи нищо не ти пречи да се оглеждаш през това време че да не си валат накрая :D

Link to comment
Share on other sites

2 дни, всеки ден, през месец, като че ли това може да се измери.

Една минута любов, 2 калории нежност, 3 щипки внимание, 100 километра ....

И какво от това?

Link to comment
Share on other sites

Както каза един мои познат - За какво ти е гадже за през уикенда?

До извесна степен е прав. Но ако наистина се обичате и си вярвате не би трябвало растоянието да е пробем. То донякъде убива ежедневните търканици за глупости, но е изключително гадно да знаеш че любимия човек има нужда от теб, а ти не може да си до него за да го прегърнеш или утешиш. В момента съм точно в средата на една такава връзка, и малко по малко усещам как нещатата се късат и аз е губя. :( 150 км са достатъчно за да убият нещо недостатъчно силно (изглежда моето е такова :( ) Но мисля че за една по сериозна връзка това не би било проблем

Link to comment
Share on other sites

Vruzkite ot razstoqnie sa pove4e problem za momi4etata/jenite.ot opit znam a i ne samo ot moi a i ot na priqteli..na tqh neshto ne im se haresva taka i po4vat da krushkat i posle se pravqt na nevinni...to4no tva se slu4i i s edin priqtel kogato beshe v USA a tq tuka...ama tva si e precakana raota s golqmoto razstoqnie..

ami vrazkite ot razstoqnie po princip sa si problem i za dvata pola B) taka 4e po dobre da nqma6 takava za6toto sa mnogo izli6ni nervi ako darji6 na 4oveka estestveno B)

Link to comment
Share on other sites

az imah vruska ot rastoianie 4 godini.po-tocno ne beshe vruska,zastoto toi zamina za USA i povece ne se vurna,no pak produlzavahme s cata,pismata i vsicki podobni gluposti,koito samo udulziha kraia.rastoianieto i razdialata moze da razpalvat lubovta,no kogato tova rastoianie e prekaleno goliamo a razdialata dostatucno dulga na covek mu pisva ot lubov i tia zapocva da preci.suglasna sum da cakam coveka koito obicam,stiga da znam do koga i dali naistina ima smisul...

Link to comment
Share on other sites

А има и една друга,че очи,които не се виждат се забравят или нещо подобно... :(

Има и една друга: Тррррррр-так-так :lol:

 

az imah vruska ot rastoianie 4 godini.po-tocno ne beshe vruska,zastoto toi zamina za USA i povece ne se vurna,no pak produlzavahme s cata,pismata i vsicki podobni gluposti,koito samo udulziha kraia.rastoianieto i razdialata moze da razpalvat lubovta,no kogato tova rastoianie e prekaleno goliamo a razdialata dostatucno dulga na covek mu pisva ot  lubov i tia zapocva da preci.suglasna sum da cakam coveka koito obicam,stiga da znam do koga i dali naistina ima smisul...

прецакала си се,но евала.доста си чакала,но ненужно sorry

Link to comment
Share on other sites

Vruzka ot raztoianie nqma spored men.Postoqno shte mislish za choveka koito e "tam" dali e dobre dali ne e...pak daje dali ne ti izneverqva s nqkoi.I shte se posusipesh psihicheski i shte se iznervish i shte stane mazalo.Ne znam dali sam protiv takiva vrazki...az lichno bih izbegnal takava vruzka.

Link to comment
Share on other sites

Ми нито съм 'ЗА',нито съм 'Против'..

Имах една такава връзка-аз от Пловдив,той от София и общо взето кофти...

Виждахме се едн път в седмицата и то аз пътувах,липсвахме си,само се измъчвахме ...постоянно някви телефонни разговори,които винаги започваха с "Как си,мила липсваш ми" и завършваха с кавги...

Link to comment
Share on other sites

Ми нито съм 'ЗА',нито съм 'Против'..

Имах една такава връзка-аз от Пловдив,той от София и общо взето кофти...

Виждахме се едн път в седмицата и то аз пътувах,липсвахме си,само се измъчвахме ...постоянно някви телефонни разговори,които винаги започваха с "Как си,мила липсваш ми" и завършваха с кавги...

Защо свършваха с кавги след като започваха така хубаво? Ако не е тайна, разбира се. В смисъл очаквам някакъв общ отговор, не конкретно 1:1 да кажеш личните си разговори.

Link to comment
Share on other sites

аз сам сагласен на връзка от разстояние понейе по рядко се виждате и ви затъжва един за друг.Иначе ако се виждате всеки ден ще си омръзнете.Веднъж в седмицата е достатачно според мен.Хем ще разбереш колко ти е верна и колко те обича.Защото се иска голяма сила за да си вярен и да обичаш от разстояние.

Link to comment
Share on other sites

abe ako si pasvate s partniora daje da e i ot linata pak 6te si se haresvate,vajnoto e da se namerite...... :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

аз сам сагласен на връзка от разстояние понейе по рядко се виждате и ви затъжва един за друг.Иначе ако се виждате всеки ден ще си омръзнете.Веднъж в седмицата е достатачно според мен.Хем ще разбереш колко ти е верна и колко те обича.Защото се иска голяма сила за да си вярен и да обичаш от разстояние.

 

Либов, поставена на изпитание от рода: вярна ли си ми, обичаш ли ме, липсвам ли ти и тем подобни шитни е хванала пътя. Що се отнася до "голямата сила" да останеш верен :sick Или си верен или не се прави на света вода ненапита. Ама естествено е да си верен. То друга алтернатива има ли :P

Link to comment
Share on other sites

Не съм против връзките от разстояие , но не ги и толерирам.. Чуството е ужасно , когато знаеш ,че любимият ти човек е някъде на километри от теб..

Едно ,че се измъчваш ,защото ти липсва.. друго ,че ако си по ревянив и постоянно се тормозиш дали в момента не е с някоя друга и тн и тН..

Още по-гадно е това, че когато не е близо до теб и мисълта , че няма да говидиш близките няколко дни , може да те влуди.. Абе кофти си е.. А и само по телефона да се чувате не е вариант.. Един =два пъти на седмица да се виждатер пак не е хубаво.. абе .. нинам. ама е кофти работа.. особенно ако обичаш половинката си ...

Link to comment
Share on other sites

Защо свършваха с кавги след като започваха така хубаво? Ако не е тайна, разбира се. В смисъл очаквам някакъв общ отговор, не конкретно 1:1 да кажеш личните си разговори.

 

 

 

Dreamer,защото беше адски ревнив,да ти дам за пример чата,не знам дали чатиш обаче дори и малко да не му пиша и се почваха скандалите дали зарибявам някой и така,като му кажех че ще ходя някъде по дискотеки тук побесняваше,даже имаше един случай,в който ми се обади по никое време,за да провери дали съм си в къщи и аз издивявах така като ми няма доверие..

А всички знаем,че в една връзка,за да има хармония е най-важно доверието

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...