Jump to content
BulForum.com

vruskite ot rastoianie


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Според мен не са за препоръчване.

Link to comment
Share on other sites

Не знам що за връзка е това, когато не се виждаш въобще любимия си човек. Въпреки това има една поговорка: Растоянието засилва обаянието...

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм против, но в живота всичко се случва :cry . Пък и е още по-лошо ако не само растоянието в километри, ами и във времето е голямо(за дълго да е раздялата) :(

Link to comment
Share on other sites

Въпреки това има една поговорка: Растоянието засилва обаянието...

А има и една друга,че очи,които не се виждат се забравят или нещо подобно... :(

Link to comment
Share on other sites

Растоянието засилва обаянието...

Има и една друга поговорка-"Далеч от очите-далеч от сърцето";)

На мен ми се е случвало да имам такава връзка и мисля,че ако наистина чувствата са достатъчно силни и знаеш,че именно това е човекът за теб,растоянието не е решаващо...поне докато не се умориш от далечината...

Link to comment
Share on other sites

Точно поради тази причина се разделих наскоро с едно момче на което наистина държах и бих казала обичах,но...няма смисъл постоянно да съм в напрежение когато не го виждам.Това не е пълноценна връзка!

Link to comment
Share on other sites

moqta vryzka v momenta e takava. hubavata chast e che ne se draznim vzaimno s razni drebni malki ejednevni problemcheta; loshata - neredoven, napylno nedostatychen sex (kato kolichestvo, inache kachestvoto silno se zavishava), nqma koi da me pregyrne kogato imam nujda; pri nqkoi hora i golemi telefonni smetki (pri nas ne e taka, poneje toi ima vryzki kydeto trqbva); i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не са за препоръчване.

 

а според мен темата е тъпа :evil .мхъ,точно така.навява ми на асоциации с теми от рода на "ядрените опити в населени места-за и против"въобще кои е "за" връзките от разтоянмие?кои нормален човек ще води такава връзка-ае,разбирам,има разни гиикове в сащ дето се женят в мирката,ама тука...

Link to comment
Share on other sites

Абе как можахте да отворите такава тема. Направо ми се доревава :cry Другата седмица отивам в София, щото ми почва учебната година, а приятелката ми учи тук в Пловдив :cry :cry :cry

Мисля, че ако хората са сигурни в себе си и в това, което искат, разстоянието е лесно преодолима пречка (стига да е в някакви разумни граници разбира се, особено във времето - аз примерно и с години бих чакал, ама то мойто състояние е по-скоро болестно, отколкото нормално).

Link to comment
Share on other sites

Абе как можахте да отворите такава тема. Направо ми се доревава  Другата седмица отивам в София, щото ми почва учебната година, а приятелката ми учи тук в Пловдив   

 

честито!не го казвам с лошо даже се надявам да сте много сериозни хора и да си поддържате връзката.За съжаление при мен ситуацията е точно такава и не остана розова!

Link to comment
Share on other sites

Абе как можахте да отворите такава тема. Направо ми се доревава :cry Другата седмица отивам в София, щото ми почва учебната година, а приятелката ми учи тук в Пловдив  :cry  :cry  :cry

Мисля, че ако хората са сигурни в себе си и в това, което искат, разстоянието е лесно преодолима пречка (стига да е в някакви разумни граници разбира се, особено във времето - аз примерно и с години бих чакал, ама то мойто състояние е по-скоро болестно, отколкото нормално).

стига рива! Пловдив - софия нищо не е. стига да си сигурен в човечката си. щото те са по-слабите.

аз издържах 3 години - тя само 2,5. забавно беше. знаех наизуст влаковете и кой точно вагон е най-свестен, как да се кача и да седна, как се пести максимум време при гонене на влак с градски транспорт, как се прибира пеша с раница от Гара Искър до Студентски град. абе въобще много полезен опит натрупах. а също се научих да не вярвам прекалено щото 3 >>2,5 в случая.

Link to comment
Share on other sites

Точно поради тази причина се разделих наскоро с едно момче на което наистина държах и бих казала обичах,но...няма смисъл постоянно да съм в напрежение когато не го виждам.Това не е пълноценна връзка!

 

gerji... що не се изчистиш от лицето на земята??? "наскоро се разделих с едно момче на което наистина държах и бих казала обичах"... е пък се си мисля, че ако си го обичала ЕДВА ЛИ СИ ЩЯЛА ДА ГО ОСТАВИШ...

Засегнахте болна тема... Но това което прочетох е НЕЛЕПО... Ако го правиш заради разтоянието значи просто е нямало нищо м/у вас... Разтоянието не е една непреодолима пречка... ама правете квото знаете... нали уж там сте се обичали... сега обаче някой страда за тва че е бил оставен заради... ама давай да върви...

 

OceanSoul спокойно... ако държите един на друг разтоянието няма да Ви е никакъв проблем проблем. Не казвам, че няма да страдате от мисулта че не можете да сте заедно когато искате... Но не мисли за това... мисли за деня в който ще сте един до друг... на останалото и ОСТАНАЛИТЕ Майната Им... да вървят подяволите

 

Колкото до човека който написа темата...

И аз се съм така... но да ти кажа не ми е пукало особено... боляло ме е, страдал съм... не съм бил на себе си от това че в определен момент не мога да бъда с нея да и покажа нещо... но стискаш зъби и даваш напред...

Link to comment
Share on other sites

gerji... що не се изчистиш от лицето на земята??? "наскоро се разделих с едно момче на което наистина държах и бих казала обичах"... е пък се си мисля, че ако си го обичала ЕДВА ЛИ СИ ЩЯЛА ДА ГО ОСТАВИШ...

Засегнахте болна тема... Но това което прочетох е НЕЛЕПО... Ако го правиш заради разтоянието значи просто е нямало нищо м/у вас... Разтоянието не е една непреодолима пречка... ама правете квото знаете... нали уж там сте се обичали... сега обаче някой страда за тва че е бил оставен заради... ама давай да върви...

Хайде по-спокойно, ОК?

 

А и можеш да се замислиш каква е разликата между "обичам го" и "влюбена съм". Обърни внимание и на не 100% сигурното "бих казала... обичах".

 

Не се пени толкова. Нема нужда.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с Радо(EndOfAllHope).Разстоянието не е пречка.Първата ми голяма любов беше от Добрич.И се обичахме :)

Който иска - ще намери начин ;)

Link to comment
Share on other sites

С моята голяма любов,която ненадейно ми би шута преди около 2 месеца бяхме разделени преди време за половин година/без 20 дни,в които се бях прибрал по празниците/,защото бях в Германия.И честно казано разстоянието въобще не е пречка,ако наистина обичаш някого.Иначе е вятър работа

Link to comment
Share on other sites

С моята голяма любов,която ненадейно ми би шута преди около 2 месеца бяхме разделени преди време за половин година/без 20 дни,в които се бях прибрал по празниците/,защото бях в Германия.И честно казано разстоянието въобще не е пречка,ако наистина обичаш някого.Иначе е вятър работа

Да, но това предполага, че в началото сте били неразделни. Прекарвали сте достатъчно време един със друг. Но ако връзката ви беше започнала интерактивно? Или запознали сте се на живо, после връзката ви се прехвърли през тел, мейл, icq... и не сте имали възможност да бъдете заедно физически за повече от 1, 2, 3... дни. Веднъж на два месеца. Примерно. В такъв случай дали нещата не биха могли да имат по-друг облик? Някои сигурно ще кажат "Хех, ми тогава каква обич, каква любов!?".

 

P.S.: Не споря с теб, в твоя случай дори съм съгласен с теб. Просто пускам алтернатива за дискутиране :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer,

и аз все така съм си мислела, но последните 5 месеца обърнах гръб на теориите и "по принцип". Получава се. Необяснимо как; стига да не тръгнеш с прекалено високи очаквания и оставиш нужното време и свобода на себе си и другия да си изясните какво търсите и какво сте готови да жертвате. Но този момент го има и когато сте врата до врата. Пак рискувам да стигна до великата баналност "Всичко си е до човека." И до човека, и до момента, а и до обстоятелствата.

 

Но е възможно. Само малко по-трудно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Но ако връзката ви беше започнала интерактивно?Някои сигурно ще кажат "Хех, ми тогава каква обич, каква любов!?".

 

 

Връзката ми в момента започна интерактивно :) И все още продължаваме да сме заедно(1г. и 4мес.).Има и обич,има и любов

:wub:

Link to comment
Share on other sites

spored men tozi tip vraski sa mnogo obe6tava6ti,lubovta e mnogo golqma,poradi prostat pri4ina 4e ste dale4e lipsvate si i taka,a se pak ako se vijdate seki den malko po malko si omrazvate, :rolleyes: ot li4en opit sam se obedil 4e e mnoo qko da si hvane6 nqkoq priqtelka ot dale4en grad :D

Link to comment
Share on other sites

Значи смятате, че можете да издържите 2 години (примерно) с връзка с човек (мейл, icq, тел), с когото ходите, но виждате доста рядко - прекалено рядко за хора, които са заедно. Под заедно разбирам, че не си позволяваВе други интимни обвързвания и подобни чувства с други хора. Иначе би било лесно. Аз самият имам такава връзка и не е трудно. Mоже би, защото не е луда и всеотдайна любов. /HIDDEN PM (реципиента си знае): Не, не става дума за теб/

 

За съжаление още по-трудно е двама човека да се обичат и да го знаят, да живеят в един град и въпреки това да не са заедно... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

2 дни седмично почти непрекъснато заедно малко ли е?

А и когато започваш нещо такова, не мислиш дали ще издържиш година, две и т.н. Нито - да си го кажем - ако си влюбен, правиш сметки от сорта на "ама ще се получи ли, ама няма ли". С рогата напред. Понякога се получава, по-често - не.

 

Другото... нелепо е, че се случва и така. Но се случва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...