Jump to content
BulForum.com

Първото човешко същество в България?


Aeon

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Аз ония череп го гледах ама незнам к'во стана с него само знам, че някъв доктор показа, че този череп е по-вероятно да бъде на някой бозайник!

Link to comment
Share on other sites

най-тъпото в случая е че дори след като всички са се произнесли че там няма нищо продължава да има сматароци като теб които да продължават да вярват че "там има нещо"

Плс посочи ми къде в поста си казвам че и вярвам на тая ??? Сега си четох няколко пъти поста и не намерих такова нещо. Я ми покажи ти че нещо май не мога да чета както хората ;). Изказал съм мнение че е било тъпо да се сприра без да се разбере да ли са копали толкова време излишно или има нещо. Ще копаеш 2 години и накрая ще спреш. Това означава ли че и вярвам на тая ???

Link to comment
Share on other sites

Абе не ви ли си стори странно, че са спряли разкопките на последните 5-6 метра :wacko: Тва е доста загадъчна история.

 

Ми как няма да спреш, след като разни екстрасенси и контактрьори те карат да копаш с години и да криволичиш като пиян червей (имам предвид траекторията, така да се каже, на тунела.) То не бяха завои налява, надясно ... Аз си мисля, че ако тая буля наистина получаваше информация, то щеше да покаже едно място там по поляната и да каже - копайте тук. И да копаят вертикално, а не хоризонтално.

Имаше книжка преди време, четох я и се смях с глас на караниците на тия екстрасенси и контактьори. Единият казва - копайте наляво, така ми каза Висшият разум. Другият вика - не бе, твоят Висш разум е кофти, аз говоря с един по-висш, той казва на копаем надясно. Смех ...

За Кекеменов да не говорим, той е клиничен случай. По една случайност го познавам. Преди време в Карлово беше намерил нещо като Старгейт. Има там едно място, казва се Сучурум-а , готино за разходка и прочее. Та тоя образ бе взел и разтълкувал имато по следния начин - суч - значи нещо се суче, УР значело на санскрит светлина, ум си е ум. И във връзка с това висши сили му обяснили, че там на простетените като него умът им се вие и суче сред светлината лъчите на светлината - суч- ур- ум . И минавал в друго измерение...

А всъщност сучурум значи водопад на турски. Просто там има рекичка с водопад.

Аз не знам как истинските екстрасенси не са го утрепали тоя с камъни, него и нему подобните, щото създават лошо име на бранша !

Link to comment
Share on other sites

Единият казва -  копайте наляво, така ми каза Висшият разум. Другият вика -  не бе, твоят Висш разум е кофти, аз говоря с един по-висш, той казва на копаем надясно. Смех ...

 

:woot :D :P :lol: :wir :laughing1:

 

Е за тва става въпрос как може да има хора които да се вързват на такива болни мозъци :confused

Link to comment
Share on other sites

Може и да има доза истина.Но Бтв репортерите,понякога дават само измислици.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки глупостите,нещата около Царичина наистина не са чисти.Не може да се отрече за "златния орел" - дали е имало орел или не,не знам,но фоновата радиация над самото място е с около 6-7 пъти по-висока от нормалното.

Другият момент-в Царичина са правени разкопки и по времето на Тато.

Само че този път инициатор е Л.Живкова.

Така или иначе и да е имало нещо-сега го няма.Няма ги и парите ;)

 

А да се опитате да отричате ? ...Хм...Отречете платото Наска,Великденските статуи,фараоните ако щете.

Не търсете обяснение само във физичните закони.Преди години,когато е изнесена теорията за 4-тото състояние на веществата,авторите са взети на нож...Днес това състояние - плазменото - е в основата на много технологични процеси...Не съдете прибързано :allien

Link to comment
Share on other sites

фоновата радиация над самото място е с около 6-7 пъти по-висока от нормалното.

 

вие като чуете някои думи и изпадате в детинско страхопочитание.

аз като пръдна и концентрацията на вещества, несвойсвени за земната атмосфера, във въздуха във стаята нараства от 0.1 на 0.2% , тук очевидно има някакъв божествен феномен с извънземен произход. предлагам да се привикат стадо екстрасенси за да поконтактират телепатично през ефира на астралното измерение със бактериите в правото ми черво за да установят израз на враждебност ли са тези газови емисии или са просто поздрав за добре заварили който ние не можем да интерпретираме правилно поради различията в културите на нашите две цивилизации.

ааааааааааааай

Link to comment
Share on other sites

вие като чуете някои думи и изпадате в детинско страхопочитание.

аз като пръдна и концентрацията на вещества, несвойсвени за земната атмосфера,  във въздуха във стаята нараства от 0.1 на 0.2% , тук очевидно има някакъв божествен феномен с извънземен произход. предлагам да се привикат стадо екстрасенси за да поконтактират телепатично през ефира на астралното измерение със бактериите в правото ми черво за да установят израз на враждебност ли са тези газови емисии или са просто поздрав за добре заварили който ние не можем да интерпретираме правилно поради различията в културите на нашите две цивилизации.

ааааааааааааай

 

Много глупаво изказване :angry: нямаше смисъл да го публикуваш!!

Link to comment
Share on other sites

това че не можеш да оцениш божествеността на шанса да живееш във времето когато делечна цивилизация прави първия си опит за взаимополезен контакт с нас земяните е просто израз на материалистична ограниченост на менталното ти съзнание.

Link to comment
Share on other sites

внимание !!! високоинтелигентните и технологично напреднали същества неценящи материалния свят избрали колона ми за свое убежище на тази недружелюбна планета предават ултимативно постлание :

 

оставащите метри незабавно да бъдат изкопани ! но !

те не са 5 а са 2,

и не са напред а са надолу,

и не са в края на тунела а в края на царичинското гробище,

и след тях няма останки на двуполово извънземно а останки на баба Пена де умре лани,

и изравянето на останките няма с нищо да промени разбиранията ни но пък баба Пена има един златен зъб и е грехота да не се рециклира подобаващо.

Link to comment
Share on other sites

вие като чуете някои думи и изпадате в детинско страхопочитание.

аз като пръдна и концентрацията на вещества, несвойсвени за земната атмосфера,  във въздуха във стаята нараства от 0.1 на 0.2% ,

 

 

Първо-поста наистина беше тъп и го приемам като обида :angry:

Второ-не изпадам лесно в детинско страхопочитание,пред която и да било дума-работил съм с опасни вещества(и все още работя) и ми стиска :angry:

Трето - я питай DarkWish,BlackWinterDay и Vladimir за качеството на газовете,отделени от стомашно-чревния ми тракт.

 

Пфу!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

пак сте го обърнали на лични препирни, а аз си мислех че ей сега ще стегнем една дружина идиоти. ще нарамим кой - кирка, кой - лопата и ще идем до царичина да покопаме. пък за 5-6 метра може да открием некво чудо. така и не стана ясно въпросната земя с какъв статут е и може ли или не може да си копа който иска. значи щом не е казано че е военен обект предлагам да спретнем частна експедиция да поровим и да открием квото има за откриване. То в тая царичина кво ли не е било заровено да ги е.а и вестниците и телевизиите: то не бяха извънземни, то не бяха гробници на български царе, то не бяха Свещени Кивот-и (да - множествено число и то не във в. "ШОК", а в часовете) и дори Граал-а. Мисля че и Мохамед (или поне части от него) бяха заровили там. Абе квото се сетите там мистериозно и окултно - все там е.

 

Така че предлагам да ходим да покопаме, па най-много само физзарядка да си направим. А може и да открием нещо. Някое чудо. Или че гадните нахални чичковци геолози са били прави и там наистина има подземна река и че няма начин да не се издавим :punk

 

От целия текст най-силно впечатление ми направи неравната конструкция на изреченията на "екстрасенсните". Винаги така говорят. Поражда двусмислие, т.е. чуваш това което искаш да чуеш. Един чува изчезналите 16млн лв, друг че България е мястото където лежи Първия разумен, трети че Висшия разум помага, 4ти че военните са намесени. Не знам може от монтажа да е. А може и да е нарочно именно за да се пораждат дву/три/четири/пет/итаканататък/смислия.

Аман от Висши разуми. Моя си е най-висш. И вашия. Дайте да си ги ползваме тях, а не да слушаме кво казват отгоре. Да идем да видим. Аман от неясноти. Или има нещо или няма! Ще разберем кат проверим.

Link to comment
Share on other sites

Това за Златния Орел ми напомня повече за "Тайнствените Златни Градове" ;)

 

Иначе за Царичина преди гледах по "Може би са те...". Има ли някъде запис от "Репортерите"? Снимки и сканирани неща от тетрадката?

 

Работата наистина е мътна...

Link to comment
Share on other sites

пак сте го обърнали на лични препирни

 

Аз лично малко се заяждам,ако не си забелязал :P

Това май ми е първия такъв пост.

А за Царичина - даже името вижте.

Кой може да изрови достоверни материали?Щото аз имам ама мойте са някакви гадни бози,дето нямата никаква стойност.

Link to comment
Share on other sites

mi shtoto taka i taka sa bili kam kraq za ko da ne go dovurshat i bes tfa sa bili vlojeni mno prai

 

Да го довъшат :confused само за това, че тази психично болната твърди, че оставали 5-6м. ;) че тя това за 5-6м. го е повтаряла още на првите прокопани 10м. и на хората им е писнало с това "още 5-6м." и сме вътре(в гробницата) те ако продължават да е слушат ще прокопаят цялата област и винаги ще са на 5м. от целта :)

А колкото до радиацията(което пак е само нейно твърдение) тези, които са гледали предаването са чули какво казаха учените, а то е "измерванията за радиация са отрицателни" и същите тези учени казаха, че след 5-6м. има подземна река за което хората представиха и доказателства възоснова на проучванията, които са направили и ако се продължи да се копа всичките ще се издавят :)

Link to comment
Share on other sites

Да го довъшат :confused  само за това, че тази психично болната твърди, че оставали 5-6м. ;) че тя това за 5-6м. го е повтаряла още на првите прокопани 10м. и на хората им е писнало с това "още 5-6м." и сме вътре(в гробницата)  те ако продължават да е слушат ще прокопаят цялата област и винаги ще са на 5м. от целта :)

А колкото до радиацията(което пак е само нейно твърдение) тези, които са гледали предаването са чули какво казаха учените, а то е "измерванията за радиация са отрицателни" и същите тези учени казаха, че след 5-6м. има подземна река за което хората представиха и доказателства възоснова на проучванията, които са направили и ако се продължи да се копа всичките ще се издавят :)

 

Ти от къде си сигърен, че има река? От къде знаеш, че другите не лъжат? Не казвам, че не е така, но на нито едното и нито на другото може да се повярва.Тази шо е изкара психично болна нали са и правили тестове и се оказала нормална (не че има нещо нормално в един екстрасенс)

Link to comment
Share on other sites

Ти от къде си сигърен, че има река? От къде знаеш, че другите не лъжат? Не казвам, че не е така, но на нито едното и нито на другото може да се повярва.Тази шо е изкара психично болна нали са и правили тестове и се оказала нормална (не че има нещо нормално в един екстрасенс)

абе пак ви казвам: Споровете ще ги спрем кат идем да проверим. Ние.

Отиваме, копаме, откриваме квото има или се давим и тва е. Сега да прайм 100 часа препирни дали/или е безсмислено.

Само дето на никой не му се копа, колкото и да се съмнява че "там има нещо". Аре бе - да покопаме пък най-много да разширим гъбарника на някой :)

Link to comment
Share on other sites

Е да ама няма как да влезнем шото са го затворили бетонирали са входа пък на мен ми се копа к'во са5 метра и 20 да са не ми пука бих пробвал да видя за к'во става въпро а бтв къде се намира т'ва село ли град ли е

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...