Jump to content
BulForum.com

Мебели и врати по поръчка


Recommended Posts

Препоръчайте ми фабрика за мебели и врати по поръчка.

Поръчката ми е голяма - 3 гардероба, една кухня, един барплот, холен шкаф, 3 шкафове по баните, две легла, 5 интериорни врати.

Имам ги готови чертежите на мебелите по дизайн, трябва ми само някой да ги произведе.

По принцип е за София, но не виждам проблем и да не е софийска фирмата.

Link to comment
Share on other sites

Поръчката ти изобщо не е голяма.

За мебелите, поръчка при някой мебелист-частник или малка фирма. За вратите поръчка във фирма за врати.

Имай предвид, че като бюджет може да ти излезне двойно от готови мебели в магазина.

Link to comment
Share on other sites

Да, аз му писах на човека, оставих му един контакт.

Последно да вметна, съществуват врати по поръчка.

Бая скъпи са и специфични за изработка.

Но и там ще може да го насочи човекът, ако случаят е такъв.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам седем поръчкови врати. В сравнение със стандартни от магазина излезнаха на двойна и даже отгоре цена…. За София не мога да дам контакт, но при всички положения ще е нужно да се подготви финансово…

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти препоръчам ето тази фирма за мебелите.

 

https://www.facebook.com/VIGORwoodcraft

 

На един познат е. Не е голяма, но виждам, че работи с желание. Смятам, че ще останеш доволен.
Има изработени много хубави маси от масив с епоксидна смола, ако случайно ти трябва и такава гъзария. :) 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, earache said:

Препоръчайте ми фабрика за мебели и врати по поръчка.

Поръчката ми е голяма - 3 гардероба, една кухня, един барплот, холен шкаф, 3 шкафове по баните, две легла, 5 интериорни врати.

Имам ги готови чертежите на мебелите по дизайн, трябва ми само някой да ги произведе.

По принцип е за София, но не виждам проблем и да не е софийска фирмата.


Всичко хубаво, само не каза от какво да ги направят тия мебели - талашит или масив? Щото тва е меко казано определящо

Link to comment
Share on other sites

Врати хдф, кухня мдф (без плот - той ще е камък и е поръчан), баняните шкафове пвц, останалото пдч.

Но отделна фирма за всеки материал няма да ми се занимава. Ще е добре да имат от всичко.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Поръчката е голяма за обикновен потребител. Добре е да се довериш на отделни фирми за мебели и интериорни врати, за да получиш оптимално качество. Не бих препоръчал готовите решения по познатите вериги.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...