Jump to content
BulForum.com

chestito zemtresenie


karaman

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Пловдив. Земетресение от четвърта степен по скалата на Рихтер разтърси Пловдивска, Хасковска и Кърджалийска област, съобщиха за Агенция “Фокус” от Гражданска защита.

Земетресението е станало в 20.46 минути.

“Земетресението е усетено на територията на три области Пловдивска, Хасковска и Кърджалийска. Според първоначалната информация няма разрушения. Вече разговарях с Пловдив, където се усетило може би най-силно и хората са се притеснили. Наредил съм служителите на Гражданска защита в общините на трите засегнати области да извършат необходимите проверки, резултатите от които ще имаме до часове.”-заяви за “Фокус” генерал Никола Николов началник на “Гражданска защита”.

 

 

изто4ник http://www.focus-news.net

Link to comment
Share on other sites

Епицентърът на земетресението е между Пловдив и Съединение, казаха за Агенция "Фокус" от Сеизмологична служба - Пловдив. Магнитудът все още не е точно определен, но е между 3-та и 4-та степен по Рихтер. Няма данни за жертви.

 

 

 

Положението в Пловдив е спокойно. Дежурният по Гражданска защита в общината е получил информация за всички райони на града. По улиците няма изплашени хора. Няма разрушения и щети. “- заяви за “Фокус” Петрана Златарева, главен експерт “Връзки с обществеността” на община Пловдив.

 

 

Най-голямата посещаемост на форума (143 потребители) беше на , 21:23 PM

 

е бах му мамата от 116 на 143 скочиха

Link to comment
Share on other sites

Близо е епицентъра, най-много на 20-тина километра от града (на изток или на запад). Ако беше по-далече, щеше да разклати яко, а то само друсна вертикално. Аз съм на 11 етаж и почти не разклати. Ще чуем по новините, следете каналите.

 

П.П. И се поуспокойте. Пийнете вода, водка, биричка...

 

Е, браво позна :)

Link to comment
Share on other sites

hora vie stanahte li ot PC-tata stoto az si sedqh  :)  :)

а бе аз слушах музика и в парвия момента не ми направи впечатление ама после бързо станах :) и след малко спря

 

Най-голямата посещаемост на форума (148 потребители) беше на , 21:26 PM

Link to comment
Share on other sites

Za stotni se gepih za noseshtata shaiba hahahahha

 

vse pak sym na 8-mija - no chance to go out!

 

Пич и аз съм на 8мия.Я сподели къде е тая носеща шайба следващия път да знам ;)

Link to comment
Share on other sites

Awe neznam 6to ama vinagi kogato stane zemetresenie vinagi sam v banqta i se kypq.Eeeeeee bahti i kysmeta maina.I v vanata cqlata se rastresi maina.

I bah maamu.

Трябва да ти забранят да се къпеш тогава :D.

Link to comment
Share on other sites

Епицентърът на земетресението е между Пловдив и Съединение

 

 

10 септември 2004 | 21:20

Агенция "Фокус"

 

 

 

Пловдив. Епицентърът на земетресението е между Пловдив и Съединение, казаха за Агенция "Фокус" от Сеизмологична служба - Пловдив. Магнитудът все още не е точно определен, но е между 3-та и 4-та степен по Рихтер. Няма данни за жертви.

Както "Фокус" съобщи земетресението е станало в 20.46 минути

Link to comment
Share on other sites

Абе KARAMAN как така ти се изключва захранването?То по тая логика само да сриташ Компа и ще се изключи ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...