Jump to content
BulForum.com

chestito zemtresenie


karaman

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Баси,някъде сигурно е паднал нечии комин :( обаче ако сега бях пиян се басирам,че щях да се размажа от кеф,адски яко клатене

Link to comment
Share on other sites

Добре де,явно аз нещо не съм в час-нищо,ама нищичко не усетих...къпех си се най-спокойно... :wacko:

oleee kak ni6to be 4e to si4ko se klateshe kato za posledno :D

Link to comment
Share on other sites

Ако пак се почне с това че всеки го бил усетил и колко потребителя има в темата, същата такава ще бъде затворена.

Link to comment
Share on other sites

хаха аз напраих тема после гледам още 2 :P на мене ми хареса труса

ааа как ще ти хареса бе човек ти си луд, в тая наща страница ако ни лепне нещо над 5 считай че няма да има здрав блок или къща

 

 

НЕ Е ШЕГА РАБОТАТА

Link to comment
Share on other sites

Baxt i tuka nemashe nishto, chak pa tolkova da sym se nafirkal :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля,че понякога преувеличавате.Никой вкъщи не го е усетил.Мдам.Явно сме нечовешки създания...

Link to comment
Share on other sites

Ulqlq ei tva be6e,qkoo..za parvi pat da useta zemetrys!Malii tuka sq s bra4edkata kakto si kibi4em i izvednaj...olele - vika stigi si klatil legloto i dokato se usetim ei ti go zemetrysa! xaxaxaxa ei ne we razglobih se... ei sega ako ima6e o6te edin dva takiva zametrysa... blazq im na tiq Qponci :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля,че понякога преувеличавате.Никой вкъщи не го е усетил.Мдам.Явно сме нечовешки създания...

 

 

Spored men vsichko e ot visochinata ako si hodil po asvalta na patia moje i da ne ti e naprailo vpechatlenie :) ama na hora koito sa po-navisoko se chustva po silno :)

Link to comment
Share on other sites

От друг форум видях, че земетресение се е усетило и в София, Варна, Свищов ... Какво става тука хора ?

 

Един приятел от Варна каза че и там е било бая силно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...