Jump to content
BulForum.com

chestito zemtresenie


karaman

Recommended Posts

Току що усетихте ли друг трус ???????? А за одеве аз нищо не съм разбрала , чудя се как, но току що ме разтресе както си седях на компютъра. Ей, не е шега тая работа !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
Току що усетихте ли друг трус ???????? А за одеве аз нищо не съм разбрала , чудя се как, но току що ме разтресе както си седях на компютъра. Ей, не е шега тая работа !!!!

Аз мисля, че да... но се чудя да не би просто така да ми се струва.

Link to comment
Share on other sites

silata na prirodata :D :allien :allien :allien

Link to comment
Share on other sites

А май всъщност труса е един, беше преди най много 10 минути ,ама аз се обърках защото часовете на постване на мненията не съответстват и помислих че одеве е имало пак .... Ох, тъкмо одеве поствах във темата " Старховете", че ме е страх от такива неща и все едно дръпнах дявола за опашката..... Дано няма повече !!!

Link to comment
Share on other sites

wow!!!

kakto si sedia na lapa i nehsto stola mi ze da se klati ,sekciata se trese a staklata vibrirat!!! na 3-tia etaj na kooperacia sam a taka go ysetih!!! triabva dosta silno da e bilo! ot vas razbiram ,4e e imalo i drygo po-rano ,egati rabotata!! niama da sa spi taia nosht . 4ak kotaraka mi sa yplashi i sa skri taka 4e i sega nemoga da go nameria !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Най - бързо развитата тема :). И отделно с най - много хора които да я четата :punk. Максимума на хората в нея беше 58 за момента ;).

Link to comment
Share on other sites

qko adrenalin a pi4ove :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Близо е епицентъра, най-много на 20-тина километра от града (на изток или на запад). Ако беше по-далече, щеше да разклати яко, а то само друсна вертикално. Аз съм на 11 етаж и почти не разклати. Ще чуем по новините, следете каналите.

 

П.П. И се поуспокойте. Пийнете вода, водка, биричка...

Link to comment
Share on other sites

Най-голямата посещаемост на форума (130 потребители) беше на , 21:05 PM

 

59 Потребителя четат тази тема

 

тва земетресение изби рибата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...