Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
някой знае ли каде има субтитри за The Prestige може и на англ.

Щом може и на англ. ез. - тук. И аз искам да го гледам, но с бг. събс. и ще почакам

 

Търся субтитри за филма "May",за версията,която е на нашия сървър

Всички търсят най-напред в subs.unacs.bg. А ако ти се разминават със звука, винаги можеш да ги синхронизираш с Subtitles workshop (има я там)

Link to comment
Share on other sites

Е,вече започнаха да излизат новите филми от 2007-ма :}

Малко вероятно е да има тези субтитри,които търся,но...... Търсих и в unacs-a ама няма ;\

 

So....

 

Walking Tall 2

88 Minutes

Alpha Dog

Farce of the Penguins

The Invincible Iron Man

И особено търся за Code Name The Cleaner

Link to comment
Share on other sites

Търся субтитри за Money Talks, свалил съм го от локалния. Свалих 2 броя но не стават.

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

а бе, чудно ми е като се качват филми, обръща ли се внимание дали титрите са с точен тайминг (имам в предвид не разминаване с няколко ms, ами от по няколко сек., на различни участъци. дори и split-ването не им е точно)?! то може да пише, че са за еди коя си версия, ама де факто да не отговарят на нея. преди няколко дена тръгнах да гледам Blade Runner от локалния и се принудих да ги нагласям, а самите титри бяха с името на видео файловете, което най-малко би трябвало да значи, че са погледнати как са.

освен това, за сериалите .... не знам кой за къде бърза да ги пусне в каталога, след като се появят първите титри в subs.unacs.bg. в повечето случаи, появяващ се буквално броени часове след release-a, преводът е нещо "уникално" (няколко пъти ми прави впечатление точно за prison break). трябва да мине поне цял ден, ако не и на другия за да се появят добри субтитри. защо се бърза?

 

btw т'ва май трябваше да бъде в темата Movies....

Link to comment
Share on other sites

war at home

se02x10

se02x12

se02x13

se02x14

se02x15 - тази е нова и може да няма още но предишните ги има от няколко седмици а субс няма..

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся субтитри за филма "The Notebook", проверих във всички сайтове за субтитри и има,но не са български...така че ще съм ви много благодарна ако ми кажете къде другаде може да намеря,много мерси :D

Link to comment
Share on other sites

а бе, чудно ми е като се качват филми, обръща ли се внимание дали титрите са с точен тайминг (имам в предвид не разминаване с няколко ms, ами от по няколко сек., на различни участъци. дори и split-ването не им е точно)?! то може да пише, че са за еди коя си версия, ама де факто да не отговарят на нея. преди няколко дена тръгнах да гледам Blade Runner от локалния и се принудих да ги нагласям, а самите титри бяха с името на видео файловете, което най-малко би трябвало да значи, че са погледнати как са.

освен това, за сериалите .... не знам кой за къде бърза да ги пусне в каталога, след като се появят първите титри в subs.unacs.bg. в повечето случаи, появяващ се буквално броени часове след release-a, преводът е нещо "уникално" (няколко пъти ми прави впечатление точно за prison break). трябва да мине поне цял ден, ако не и на другия за да се появят добри субтитри. защо се бърза?

 

btw т'ва май трябваше да бъде в темата Movies....

 

Програмата се казва - Subtitle workshop, дърпаш, инсталираш, нагласяш субтитрите и нямаш ядове...

Link to comment
Share on other sites

Програмата се казва - Subtitle workshop, дърпаш, инсталираш, нагласяш субтитрите и нямаш ядове...

:blink: а ся де? :huh:

 

btw то ся като се замисля малко, едва ли някой ще ми отговори де .... вече :P

Link to comment
Share on other sites

:blink: а ся де? :huh:

 

btw то ся като се замисля малко, едва ли някой ще ми отговори де .... вече :P

Епа, пущай тема кат мен, да ти я окошарат без обяснение, то и аз кат теб са маех тъй в началото, че ми бегаха субовете, кат негър, ама с тъз програмка за 2 мин са наглася...

пп. то щото са изтрепваха да ти отговорят... :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали въпросът ми е точно за тук, но все пак..Някой знае ли поради каква причина subs.unacs.bg не се отваря повече от ден? Благодаря предварително! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

http://www.wrzru.com/invision/index.php?sh...mp;#entry150075

Линка към топика за рипване на субтитри е към стария домейн и за това давам работещият !

;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...