Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

"Dial 'M' For a Murder", но ако може да не са субтитрите на "semeistvoto" (lol) защото не пасват въобще, да не говорим за детските грешки от типа на "ноща"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Може ли някои да ми даде субтитри за филма-Eye Of The Dolphin 2006.Прерових целия нет и така и не открих а ми трябват спешно.Ще съм много благодарен на този които ми ги даде.Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Request za soft sub grupa english subs???pls PM ako ima takiva tuk.Iskam subs na Abarenbo Mama vseki epizod(demek vsqka sedmica subs za tozi koito izliza,v srqda izliza po 1,ob6ta sa 11,sega sa stignali do treti)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

преди време по тракерите се беше появил един филм с ерик кантона - http://www.wrzru.com/movies/info.php?id=6389

имаше и титри за него, но в момента никъде не го откривам.

ако някой пази титрите, би ли ми ги пратил ... или поне да даде някакъв източник, бил той английски или френски, за release-a L.Outremangeur.RETAiL.FRENCH.DVDRiP.XViD-LiQUiDE

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Искам да кажа че превеждам всякакъв език субтитри към български барабар с тайминга, така че ако някой има филм с английски да речем да драсне един ПМ със файла на субовете и аз ще му ги върна преведени на български със същия тайминг.

 

----------------

Now playing: It Doesnt Matter (Gil Shwartz (range)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Търся филма Stalag 17, мисля че се казваше, както и субтитрите към него.

филма го има в демоноид, субтитри има в субс.унакс.бг

Link to comment
Share on other sites

филма го има в демоноид, субтитри има в субс.унакс.бг

Благодаря ти, само дето нямам регистрация в демоноид, а ми иска "invitation code" :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tarsih nasqkade no nemoga da namerq subtitri za prison break sezon 3 epizod 6 i 11 nqkoi ako moje da mi pomogne

То хубаво не можеш да ги намериш, сигурно си пробвал и тези:

 

Prison Break - 03x06 (2007)

и

Prison Break - 03x11 (2008)

 

Prison.Break.S03.DVDRip.XviD.REWARD

Prison Break - Season 3 за scene изданията x264, 720p. CTU, NBS, DIMENSION & HDQ (2007/2008)

Prison Break - Season 3 за scene изданията XviD по 350 MB. XOR, FQM, Caph & NoTV(2007/2008)

 

Поне кажи какъв ти е рилийза на серийките, коя група ги е пуснала, за да можем да помогнем по-добре.

Всичките субтитри в поста ми са от subs.sab.bz

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...