Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

някой може ли да каже голям външен сайт за титри? extratitles.to от бая време не функционира, а в divxsubtitles.net доста често не намирам това, което търся

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да каже голям външен сайт за титри? extratitles.to от бая време не функционира, а в divxsubtitles.net доста често не намирам това, което търся

extratitles.to вече е titles.to. За други сайтове не знам,аз повето ги ползвам само за сериали... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся субтитри (български или английски) за всичките серии на КОСМОСА/COSMOS - by Carl Sagan. :huh:

И междувременно искам да искажа огромна благодарност към този/тези, които са ги качили (by.TED) - 10Х!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся субтитри (български или английски) за всичките серии на КОСМОСА/COSMOS - by Carl Sagan. :huh:

И междувременно искам да искажа огромна благодарност към този/тези, които са ги качили (by.TED) - 10Х!!! :punk

има ги в Колибка в отдела космос

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tърся субтитри за филма "The Challenge".По принцип си ги намирам от subs.unacs.bg , но от няколко дена не ми го отваря.Благодаря предварително :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Търся субтитри за Thunderbirds (2004). Двете части, обаче са 480 и 432 МВ съответно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябват ми субтитри за Final Destination 3. Сега му пуснаха release в movies.co.jp . Някой да има представа от къде да си дръпна subs, защото не ми се чака докато уплоуднат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...