Jump to content
BulForum.com

Защо, Why......


Recommended Posts

когато питаш накой от форума е редно да ти отговори......положително или отрицателно... в няколкодневен срок. Но има хора = "потребители" , които и не смятат за необходимо да отговарят на твоите въпроси....е това вече е повече от неучтително...защо тогава въобще да задавам въпрос в този форум.....!!!???

Link to comment
Share on other sites

Аз... продължавам да научавам нови неща...

Пичове, какъв е законовия срок за отговор на форОмен въпрос? Че... не ща да ме глобят.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antares said:

Аз... продължавам да научавам нови неща...

Пичове, какъв е законовия срок за отговор на форОмен въпрос? Че... не ща да ме глобят.


До 7 календарни дни. Давност 3 години. 

Link to comment
Share on other sites

Малеее... Т'ва колко пъти съм го нарушил.... Ся ще ме погнат сигурно от Дирекция за ефективно и дедуктивно обработване на въпросите за изчерпателна Яснота (ДЕДОВИЯ)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Godfather said:

Тия дни гледам и аз съм пропуснал бая форОмна драма. :lol:


Абсолютно неучтително от твоя страна!!! Кой си ти,че няма да отговряш на въпросите в срок! Какво си въобразяваш?!?! 

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2021 at 12:05 AM, martzi said:

когато питаш накой от форума е редно да ти отговори......положително или отрицателно... в няколкодневен срок. Но има хора = "потребители" , които и не смятат за необходимо да отговарят на твоите въпроси....е това вече е повече от неучтително...защо тогава въобще да задавам въпрос в този форум.....!!!???

А ти що не кажеш на майка си или баща си, да вземат да си сменят паролата за достъп до този форум?

Link to comment
Share on other sites

Хммм, явно така сте си свикнали да си общувате. Никаква "драма" няма, когато попиташ някой за нещо културно е редно да ти отговори...това е.

Край на "драмата".

Link to comment
Share on other sites

Ами не е така момче. Това е публичен форум. Ако някой на главната те попита учтиво "Господине, бихте ли ми дали 5 лева?" -  просто го отминаваш без отговор. Бъди по конкретен за да преценим с какво не ти е угодено! Модераторите май не намериха за какво става дума....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wolf said:

Ами не е така момче. Това е публичен форум. Ако някой на главната те попита учтиво "Господине, бихте ли ми дали 5 лева?" -  просто го отминаваш без отговор. Бъди по конкретен за да преценим с какво не ти е угодено! Модераторите май не намериха за какво става дума....

 

Ама той нищо не е питал! Поне не се е видяло да го е правил :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2021 at 9:31 PM, martzi said:

Хммм, явно така сте си свикнали да си общувате. Никаква "драма" няма, когато попиташ някой за нещо културно е редно да ти отговори...това е.

Край на "драмата".

Добре дошъл в шарения свят на интернет форумите. Тук всеки един човек доброволно се е регистрирал и доброволно пише (на свой риск). Дори и админите на форума го администрират без някой да им плаща заплата. Единствените задължения, които потребителите имат са спазването на правилата. Така че не можеш да имаш никакви очаквания към хората в него. Когато някой зададе въпрос - ако някой има желанието и възможността - отговаря. Това, че си задал на някого някакъв въпрос въобще не задължава никой да ти отговори. 

Но, ако толкова държиш - можеш да подадеш официално оплакване тук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...