Jump to content
BulForum.com

Imate li si gaje ?


ZGAN

Imate li si gaje ?  

186 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mi az sam malko obarkan ko da kaja!!Pove4to momi4eta s koito hodq iskarvam samo 1 2 meseca i posle kasame!!E tva ako se broi za seriozna vrazka zna4i pak imam gadje!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

И аз нямам то работата е мноо объркана пък и повечето жени не знаят кво искат отгоре на тва ми е писнало от техните номера все на тяхната НЕМА да става я !!!

Link to comment
Share on other sites

И аз за протокола - ДА.

Като гледам резултатите от тиа 45 дето нямат почти всички се обаждат. От 31 които сме отговорили ДА само 5-6... Няма да направя извод.

Link to comment
Share on other sites

Хм..и аз да се обадя...Имам си човек,който наистина обичам,но за продължително време не мога да съм с него...В случая и няма какво да направя освен да му се радвам в моментите,когато е до мен,а през останалото време да съм с други хора,които ме разсейват...

Значи в крайна сметка съм си сама:(

Link to comment
Share on other sites

И аз съм към free- хората. За сега така ми е по-добре.

 

 

Ми кво да ви кажа хора просто не мога да осъзная кво иска определеното моми4е дето харесвам просто трябва да се даржи6 с моми4ето като богиня за да има6 :excl:6АНС:excl: :angry1 баси аз не искам да бада поробван отсега :(

Link to comment
Share on other sites

hmmmmz i az sum 4ovek sus mnogo razli4no vijdaniq za dumata gadje i takiwa ne6ta... tui 4e.. momi4e koet da obi4am i tq men da me obi4a nqmam[i izaob6to ima li takowa jivotno?!]

 

гадже ще рече да "ходиш" с някой. да се целувате.. да излизате заедно.. ся разбрали? човека с вижданията.

 

:wub: Да.Имам мъж до себе си,когото страшно много обичам и знам,че любовта ни е взаимна.

 

тя на всички лъбовта е взаимна... до едно време.

 

Mi az sam malko obarkan ko da kaja!!Pove4to momi4eta s koito hodq iskarvam samo 1 2 meseca i posle kasame!!E tva ako se broi za seriozna vrazka zna4i pak imam gadje!!

 

никой не пита за сериозна връзка. 1-2 месеца... ти пак се задържаш повече от мен.

 

Ми кво да ви кажа хора просто не мога да осъзная кво иска определеното моми4е дето харесвам просто трябва да се даржи6 с моми4ето като богиня за да има6  :excl:6АНС:excl: :angry1 баси аз не искам да бада поробван отсега :(

 

какво иска? защо трябва да получава това което иска? момичетата са тъпи.. по-привлекателно за тях е това което те искат, но не получават.. отколкото това което искат и получават. ако момичето не те харесва.. каквото и да правиш.. пак няма да дойде при теб.

Link to comment
Share on other sites

Ама как я мразя тази дума "гадже", толкова гадно звучи, и някак си - преходно. Днес го имаш - утре го нямаш (това "гадже"). НЕ нямам си гадже. Имам до себе си мъж, човек и най-вече любим човек, когото много обичам (вярвам,че и той мен) от мнооооого дълго време и се надявам още (поне) два пъти по тоооооолкова да се обичаме.

Link to comment
Share on other sites

Ама как я мразя тази дума "гадже", толкова гадно звучи, и някак си - преходно. Днес го имаш - утре го нямаш (това  "гадже"). НЕ нямам си гадже. Имам до себе си мъж, човек и най-вече любим човек, когото много обичам (вярвам,че и той мен) от мнооооого дълго време и се надявам още (поне) два пъти по тоооооолкова да се обичаме.

Ами нямам какво повече да допълня, освен че аз съм маймунчето отдясно :) Е, и двамата вече поеволюирахме и се поочовечихме :)

П.П. Трябва да обсъдим аватара :P

Link to comment
Share on other sites

Ми да имам.Ама не гадже,а жена. :wub:

Жената,без която няма рай,

Жената със голямо главно Ж,

Жената,по-красива и от най....

Аре няма да продължа песничката,че е нецензурна. :tongue

Link to comment
Share on other sites

И аз в момента нямам, като повечето от гласувалите... Но с таз разлика, че вече не се чувствам самотен!

Мисля да си взема костенурка!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...