Jump to content
BulForum.com

Imate li si gaje ?


ZGAN

Imate li si gaje ?  

186 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nqma da se dobavq nishto topika si e moi ! Taka me kefi kato mrazite dumata gaje ili ne vi kefi shto ne go podminavate a ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Ot blizo tri mesetsa ne sym samotna :woot

Imam si :wub:

Link to comment
Share on other sites

Мисля че някой вече каза...Атанас беше - думата е жена или мъж. Съзнавам че много хора като чуят жена и се сещат за съпруга което е следваща степен ама...техен проблем.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че някой вече каза...Атанас беше - думата е жена или мъж. Съзнавам че много хора като чуят жена и се сещат за съпруга което е следваща степен ама...техен проблем.

 

Абе знам, че няма нищо обо с темата. Обаче ще ти представя една хипотеза.

Аз съм на 16 и има момиче на моята възраст, с което съм в по-близки взаимоотношения или казано просто-"ходим" заедно. и ако някой ме пита дали имама гадже. Аз трябва да му отговоря "не, аз имам жена" или нещо от сорта. Ами ако съм на 14 или по-малко. Малко неуместно ми се струва да наричам момиче на 14 своя жена. Погледнато така заглавието на темата е формулирано добре. Как ти се струва нещо то сорта на "Имате ли си мъж?"

Link to comment
Share on other sites

Абе знам, че няма нищо обо с темата. Обаче ще ти представя една хипотеза.

Аз съм на 16 и има момиче на моята възраст, с което съм в по-близки взаимоотношения или казано просто-"ходим" заедно. и ако някой ме пита дали имама гадже. Аз трябва да му отговоря "не, аз имам жена" или нещо от сорта. Ами ако съм на 14 или по-малко. Малко неуместно ми се струва да наричам момиче на 14 своя жена. Погледнато така заглавието на темата е формулирано добре. Как ти се струва нещо то сорта на "Имате ли си мъж?"

 

Съвсем нормално ми звучи. Разбирам те. Аз бях на 16-17 когато започнах да се осъзнавам за тия неща и реших че това е най-правилния начин на наименуване. Разбира се че ме гледаха много хора накриво ама чак пък да ми е пукало...

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-добрият начин за наименование е "половинка" и причините за това са много. Това не са гаджетата, които бройкаме по улицата, а е човека който притежава нашето сърце! Жена, мъж, хипопотам, както искате го наричайте...

И все пак си мисля, че темата си е формулирана безкрайно конкретно, какво се правите, че не я разбирате... :)

Link to comment
Share on other sites

heeeee

ot 5 dena nqmam trqbva da naprava neshto po vaprosa

no tia kuchki iskat mnogo kinti i hubavi koli

imam poznati koito sa golemi barovsi i kuchkite im se lepat ne za druga a zashtoto im ogajdat mnogo

as ne sam koi znai kolko beden no mi pisna deiba iskam tva onova ai da praim tva onova naduvat mi glavata seki den s gluposti i predi 5 dena i teglih mainite na poslednata

nqkoi pat e po dobre da nqmash gaje spored men

neznam kak ima hora koito hodat s nqkvi pichki s godini

e tva e ebati ludata rabota

Link to comment
Share on other sites

heeeee

ot 5 dena nqmam trqbva da naprava neshto po vaprosa

no tia kuchki iskat mnogo kinti i hubavi koli

imam poznati koito sa golemi barovsi i kuchkite im se lepat ne za druga a zashtoto im ogajdat mnogo

as ne sam koi znai kolko beden no mi pisna deiba iskam tva onova ai da praim tva onova naduvat mi glavata seki den s gluposti i predi 5 dena i teglih mainite na poslednata

nqkoi pat e po dobre da nqmash gaje spored men

neznam kak ima hora koito hodat s nqkvi pichki s godini

e tva e ebati ludata rabota

 

що ли искат кинти и коли а? на мен що ми се връзват без кинти и коли?

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-добрият начин за наименование е "половинка" и причините за това са много. Това не са гаджетата, които бройкаме по улицата, а е човека който притежава нашето сърце! Жена, мъж, хипопотам, както искате го наричайте...

И все пак си мисля, че темата си е формулирана безкрайно конкретно, какво се правите, че не я разбирате... :)

 

 

Ами като pretendirate s tqh kak nqma da Vi se lepqt ?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами като pretendirate s tqh kak nqma da Vi se lepqt ?! :wacko:

Kakво общо има това с казаното от Теди?

А за гаджетата с парите и колите-казвал съм го и пак ще го кажа-прости,ама много прости.Болен мозък,ако се движиш с такива създания какво очакваш??Да бъдат с теб,защото четеш книги/примерно/?Не става накак си.

Link to comment
Share on other sites

Ми исках да кажа,че много от мъжете,които имат пари претендират с това ;)

Link to comment
Share on other sites

що ли искат кинти и коли а? на мен що ми се връзват без кинти и коли?

da we te i bez tqh se vrazvat no

drugo si e kato imash nqkoq bqsna kolisa i kinti za svetovno

sqka vecher shte gi smenqash

ne che tova mi e selta nooo

bez kuchka ne moga sega sam poludql

utre vecher shte si hvana nqkoq nova

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ,така ли уе моййй,аре се дърпаме ако искаш?Хахаха,ти си пич бе,ама си наистина болен пич,без кучка не мога,ми иди си шибни една чикия,май тя ще ти е кучката днес,утре и в близките дни/месеци,години?/.Къде се намира тази простотия...

Link to comment
Share on other sites

Гласувах доста отдавна с "да", но тъй като някой обвини нас, женените, че не се показваме, да брои и мен за протокола. :D

 

================

Бележка под линия:

================

Абе тва за кинтите и колите е баси тъпата работа. :angry: Така разсъждават само 15 годишните курвета с IQ под 90 или закоравялите шаврантии дето вече са изтръшкали половината град и са изкарали на крак по 3-4 венерически болести. :sick :sick :sick

 

Ми исках да кажа,че много от мъжете,които имат  пари претендират с това ;)

BTW aз ли не знам български или някой от 5 post-a насам използва думата "претендирам" неуместно спрямо семантиката и?

Link to comment
Share on other sites

 

Абе тва за кинтите и колите е баси тъпата работа. :angry: Така разсъждават само 15 годишните курвета с IQ под 90 или закоравялите шаврантии дето вече са изтръшкали половината град и са изкарали на крак по 3-4 венерически болести. :sick :sick :sick

де да беше така ама не явлението е масово

Link to comment
Share on other sites

BTW aз ли не знам български или някой от 5 post-a насам използва думата "претендирам" неуместно спрямо семантиката и?

Ей това с думата " претендират " сега го забелязвам, хахаха :) Малко се различава от " парадират ", ама нищо :)

Link to comment
Share on other sites

де да беше така ама не явлението е масово

Вярвам ти с неохота и неудовлетворение... все пак от много време не съм ходил по срещи и т.н. Но все си мисля, че някъде трябва да има и нормални жени. То иначе трябва да се женя за моята, щото ако ме остави - нито кола имам, нито кинти - ще си умра сам май... :(

Тва е то, утре се женя! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...