Jump to content
BulForum.com

Dali Evrocom e nomer edno


Slot

Recommended Posts

Хайде и аз да си изкажа мнението като потребител. Прочетох кой какво писал и съм съгласен че всеки си има мнение по въпроса. Някой доволни други не. Навсякъде е така по целият свят. Не може 100 процента да са доволните. Няма фирма която да го е постигнала. Посочете ми една фирма в световен мащаб от която да са доволни на 100 процента от потребителите и аз ще се съглася с вас.

Евроком поне за мен е номер едно на това което предлага. Съотношение цена-връзка. Някой спомена лановете. Спор няма, имат голям локален трафик, ама май само това си остава. Е който може да се задоволи само с локален и да чака 3 минути да му зареди някаква страница нека пробва.

А че понякога има проблеми с връзката и за това съм съгласен. Изгарят елементи. Къса се кабел. За това няма вина никой. И бъдете търпеливи, неможе да се отстрани проблема с едно щракване на пръстите. Понякога самото локализиране на проблема отнема повече време отколкото отстраняването му.

А за това че има още какво да се желае също не споря. Но Евроком поне се стреми да бъде в крак с новото и да намалява проблемите си. Хайде някой да ми каже някой Лан да е вдигнал наскоро скоростите без да увеличава заплащането. Не локалния трафик не говоря за него. За 1 година получихме 2 пъти увеличение на скоростта. Връзката е по - сигурна и все по - рядко има проблеми с нета.

Просто разберете че Евроком също работи с техника и когато нещо откаже да работи нормално, никой няма вина.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Хайде и аз да си изкажа мнението като потребител. Прочетох кой какво писал и съм съгласен че всеки си има мнение по въпроса. Някой доволни други не. Навсякъде е така по целият свят. Не може 100 процента да са доволните. Няма фирма която да го е постигнала. Посочете ми една фирма в световен мащаб от която да са доволни на 100 процента от потребителите и аз ще се съглася с вас.

Евроком поне за мен е номер едно на това което предлага. Съотношение цена-връзка. Някой спомена лановете. Спор няма, имат голям локален трафик, ама май само това си остава. Е който може да се задоволи само с локален и да чака 3 минути да му зареди някаква страница нека пробва.

А че понякога има проблеми с връзката и за това съм съгласен. Изгарят елементи. Къса се кабел. За това няма вина никой. И бъдете търпеливи, неможе да се отстрани проблема с едно щракване на пръстите. Понякога самото локализиране на проблема отнема повече време отколкото отстраняването му.

А за това че има още какво да се желае също не споря. Но Евроком поне се стреми да бъде в крак с новото и да намалява проблемите си. Хайде някой да ми каже някой Лан да е вдигнал наскоро скоростите без да увеличава заплащането. Не локалния трафик не говоря за него. За 1 година получихме 2 пъти увеличение на скоростта. Връзката е по - сигурна и все по - рядко има проблеми с нета.

Просто разберете че Евроком също работи с техника и когато нещо откаже да работи нормално, никой няма вина.

 

ама нищо не ни пречи да искаме от тях да са още по-добри нали? имат си трески за дялане и ще им ги дяламе.

Link to comment
Share on other sites

ама нищо не ни пречи да искаме от тях да са още по-добри нали? имат си трески за дялане и ще им ги дяламе.

 

Разбира се съгласен съм с теб. Просто нека бъдем коректни. Нека ние искаме, но не с лошото ;)

 

що с лошо ? никого не съм напсувал и от никого не съм искал друго освен да си върши работата както трябва.

 

Значи браво на теб :) Ама повярвай ми има и такива дето си изливат насъбрания яд през деня точно върху техните глави. А все пак не забравяй че в Евроком работят хора, а безгрешни хора няма ;)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се съгласен съм с теб. Просто нека бъдем коректни. Нека ние искаме, но не с лошото ;)

що с лошо ? никого не съм напсувал и от никого не съм искал друго освен да си върши работата както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не е тук мястото където да се иска...изобщо с всичките тия теми където се рева кой какво иска и от какво не е доволен дали сте постигнали нещо? Интересно ми е някой,който е в "кухнята" на евроком да каже дали тези всичките глупости, които се изписаха са ги подтикнали да вдигнат скоростите?

Link to comment
Share on other sites

А защо тогава съществуват и на всичкото отгоре продължават да съществуват? Защо тогава им се обръща внимание (+ показно), защо се вижда развитие "тук и там"? При кое ISP ще видите да се съобщават на юзерите неща предварително - такива, които се планират или със сигурност ще станат. Това го има тук => отношението. Не съм 100% сигурен, но живея с убеждението, че за наличието на + тарифите са "виновни" точно тези теми и по-скоро културната градивна критика, но не само тя... а и това, което което споделя потребителят - какви са неговите потребности.

 

Според вас съществува ли този контакт, за който говоря? Става дума за неофициален контакт и ако да къде другаде сте го виждали (нарочно не питам къде не сте го виждали)?

 

Приемете, че не твърдя нито за наличието на такъв контакт, нито за липсата му. Който има наблюдения върху форума нека да изкаже своето мнение без да взема предвид моето в горната част на този пост.

Link to comment
Share on other sites

Dali e nomer 1 neznam pyk i ne sym 4oveka deto ako kaja 4e e nomer 1 6e ima nqkvo zna4enie...

Li4no az sym izkliu4itelno dovolen ot Evrocom-a... :)

I ne mislq v skoro vreme da smenqm dostav4ika... :D

Tova e "rebqta"..... :woot :P

Link to comment
Share on other sites

Значи Евроком дали са номер едно или не! Има още какво да се желае. Мисля, че всеки доставчик си има предимства и недостатъци. Евроком имат стабилна връзка, рядко прекъсва. Висио и LagGame много висока локална скорост. Само че аз не виждам какъв е смисъла да можеш да сваляш с 2MB а да няма какво да свалиш :blink: Просто всеки си преценя и се пуска към който му харесва доставчик.

Лично моето мнение за Евроком е, че те в момента са най-добрите, има още какво да се желае, но за сега алтернативите са направо смешни. Към Евроком съм вече година и 3 месеца и досега не съм имал никакви проблеми с нета. На съпорта не съм звънял защото е нямало за какво.

Имаме си и страшен сървер малко няма място но се надявам, че ще се оправи :P

Link to comment
Share on other sites

"Висио и LagGame много висока локална скорост. Само че аз не виждам какъв е смисъла да можеш да сваляш с 2MB а да няма какво да свалиш "

 

mnogo interesna misal i spored teb niama kakvo da se svali ot

free.evro.net primerno ?

Link to comment
Share on other sites

v sofia e i abonatite na visio imat mnogo po visoka skorost kam

nego ot kolkoto nie kam warez.ru

В тая тема става въпрос за Пловдив, и за Евроком сравнение с другите доставчици или аз нещо не съм разбрал :confused

Link to comment
Share on other sites

Offtopic :

Някои от вас се изказват наистина яко неподготвени.

Нито знаят скоростите на Langame, или на Visio. Нито знаят какво е съдържанието по сървърите им. Нито знаят какви технологии се използват на запад. А пък и на идея си нямат за това колко юзъри има примерно Netvisio/Evro.net ....

Давайте го все в този дух, то е ясно че това ще е поредната тема превърнала се в ISP wars, и в последствие заключена от модс/админс...

Link to comment
Share on other sites

Offtopic :

Някои от вас се изказват наистина яко неподготвени.

Нито знаят скоростите на Langame, или на Visio. Нито знаят какво е съдържанието по сървърите им. Нито знаят какви технологии се използват на запад. А пък и на идея си нямат за това колко юзъри има примерно Netvisio/Evro.net ....

Давайте го все в този дух, то е ясно че това ще е поредната тема превърнала се в ISP wars, и в последствие заключена от модс/админс...

 

Ами ти ако знаеш сподели знанията и с нас.А само не разбирам каква е връзката на Визио с ФЕН, щото ликна гледам е за форума на ФЕН.Я обяснете, че май тук съм изостанал с материала.

Link to comment
Share on other sites

3. Obajdam se na telefona za poodryjkata za da kaja che niamam vryzka s Internet, zapochwame dwustranna komunikacia s choveka otsreshta, stiga se do momenta da mu prodiktiwam MAC (Media access control) adresa na mrejowata si karta, zapochwam az i stigam do cifrata "0" , a toi me pita "siguren li ste che towa e "0" a ne e "O" zashtoto nulata ima chertichka koiato ia presicha", Kazwam: "ALOOO SHESTNAISETICHNATA BROINA SYSTEMA E DO "F' NIAMA KAK DA IMA "O" - mylchanie otsreshta

 

хахаха това ми хареса и според мен, тоя админ ли се води не го знам ма тря се накаже. На мен лично ако ми зададат толкова тъп въпрос, направо ще го питам къде се намира в момента и да очаква посещение. Не може такива "гаври" едва ли не. :(

Link to comment
Share on other sites

Offtopic :

N00KiE : ако ги напиша ще излезе като реклама, ще едитнат поста и тн ..

Колкото до твоя въпрос : Evro.net = Netvisio = Visio . От което следва че и Free.Evro.Net е собственост на NetVisio /доста warez servers им станаха а ... /

xiT : Съвсем прав си.

Хайде стига offtopic, че ще взема да отнеса някой warn ....

Link to comment
Share on other sites

Offtopic :

N00KiE : ако ги напиша ще излезе като реклама, ще едитнат поста и тн ..

Хайде стига offtopic, че ще взема да отнеса някой warn ....

Никой няма да ти едне поста или да ти сложи warm ако това кото си мислиш, че знаеш е сериозно а не някакви фантазии(макар, че дори и да са фантазии няма кой от админите да те "накаже" :woot стига разбира се да не нарушаваш правилата на форума) ;) така, че ако имаш нещо да казваш го казвай или това пак са поредните "балони" на разни псевдо знаещи, които винаги са по наясно от нас простосмъртните :)и смятат, че не е неоходимо да го споделят с тях и ей така за мохабеда си приказват разни неща без да ги подкрепят с някакви факти

Link to comment
Share on other sites

Tiq temi za ek vinagi sa mi bili zabavni.Puskat se na vseki mesec i se govori edno i sashto.Ako bqh momiche prespokoino mojesh da opredelqm mesechniqt si cikul po puskaneto na temite.Ne se oplakva ot EK za sega a ako se naloji si karam kakto si mu e reda na 635063 zashtoto prosto tam shte mi reshat problema i nikade drugade.Tuka e bezmisleno da se oplakvash ot dostavhika...ama aide da se ne povatrqm.Zalojil sam 2lv s edin aver che sushtata takava tema shte bude pusnata nai mnogo do 10.10.2004 !

Link to comment
Share on other sites

Първо здравейте на всички приятно съм изненадан че в warez.ru мога

да влизам и от тук, където ми се наложи да работя....

 

Веднага ми грабна вниманието какви войни и препирни се водят

между ISP тата и в случая между евроком и визио, както казва

zgan сигурно това се повтаря вески месец, но този път ми се

струва че работата е загрубяла - сериозно са зачекнали и

администраторите и модераторите в темата:

 

"Evrocom Пловдив бил най добрия в българия?"

 

в форума на визио - особено впечатление ми направи препратката към

друг форум тук

 

в който изброяват някакви провинения на еврокомските администратори и

модератори....

Link to comment
Share on other sites

Както казва великият Robert Marsh "There's more to it than the eye can see" :) или с други думи всеки може да си пише каквото си иска, както му харесва, но истината е само една и я знаят само тези, които са я сътворили. Естествено, всеки е свободен да вярва на каквото желае :)

Link to comment
Share on other sites

mi kak da ne sa nomer 1 evrocoma? koq druga firma se konkurira sama sus sebe si? ako nqkoj o6te ne znae, gigabitnet=evrocom. ako nqkoj ne e ubeden,ste spodelq 4e vidqh kak vnasqt okolo 6 km FTP kabel v edin ot ofisite na evrocom, za kakvo li sa na kabelen operator tolkova km utp/ftp kabel? na men li4no ofertata na gigabit si e dobra,kojto mrazi evrocom, da se vklu4va pri "konkurenciata" gigabit net

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...