Jump to content
BulForum.com
SpecForce

Мнения и отзиви за фирмите предлагащи работа в Пловдив.

Recommended Posts

Здравейте!Тъй като за няколко години смених поне 3 работи,и от както изгърмях,вече проучвам всяка една фирма преди да започна работа.
Смятам,че по този начин, аз и много други хора бихме могли да си бъдем взаимно полезни,а и ще спестим излишното ходене по мъките и губенето на време с некоректните работодатели или тези които се подиграват с ниското заплащане на територията на Пловдив и областа ,като споделяме в тази тема:
Моментното състояние на фирмите
Коректни,не коректни,социални пакети и какво ли още не.
Положителни и отрицателни отзиви.
Извинявам се предварително ако мястото на темата не е в този раздел.

И така нека хвърля първи "зарчетата"

Фирма Сентера Тракия ЕООД - Търсят монтажници на електронни компоненти.
Ако някой е работил там или има познат който е работил,нека сподели мнението си, 
защото няма никъде в интернет отзиви.

Мой много добър приятел е там. Доста работи смени и сега се е кротнал там, явно условията са им добри.

Едната ми колежка преди 5-6 години ги е осъдила, защото са я карали да напусне, заради продължителен болничен. Изплатили са и обещетение + 6 заплати + разходите по делото. Ся не знам как са.

От  този  тип, всички фирми  направиха картел. Провери  дали  не  се работи  на 3  сменен режим  на работа.

Заплатите  са  изравнени, така  че  където и  да  отидеш си  все  на  един и  същи пангал.

Така  ни  рекламират пред  света и затова инвеститорите  идват тук. 

Един  професор  по  мениджмънт  ми  каза, че  там  дори и  синдикат  не  припарва, така че всеки  си коли и

беси  както намери. 

Всъщност, предлагам Ви една интересна статия, която мисля е актуална за всички сектори на милата ни икономика:

https://www.dw.com/bg/какво-ѝ-липсва-на-българия-хора-или-достойно-заплащане/a-46627543

Edited by tango

Редовна смяна се работи само.
Заплатата била на всеки индивидуална и се формира на база,придобити компетенции и трудов стаж в областа.

Напиши и фирмите, където си изгърмял де. Нали това е идеята на темата. :)

Здравейте!Тъй като за няколко години смених поне 3 работи,и от както изгърмях,вече проучвам всяка една фирма преди да започна работа.

Хубаво правиш -да знаеш какво те чака ;)

А то в общия случай не е добро.Както каза tango заплатите са изравнени и близо до мин. работна-така че не си давай зор . около теб ще има доста сива и инертна маса :rolleyes:

Учи езици!

Edited by galaxi