Jump to content
BulForum.com
fashion_m

Избор на тонколони

Recommended Posts

Не знам дали ги прави и продава още, но това е нещо наистина хубаво:

http://www.bgaudio.org/forums/viewtopic.php?f=13&t=15858&sid=2f8ba6e68cd050b92d2bb118b3f57fa3&start=15 - тонколони

http://www.bgaudio.org/forums/viewtopic.php?f=13&t=17858 - усилвател

това е сайта на човека, явно си е спец - http://rutcho.com/index.html

Бахти... Хората за парите на тази система къщи строят....

Не успях да се ориентирам, за чифт или за бр. е цената... и включен ли е ДДС?

Абе к'во ти пука бе - нали има безплатна доставка, което не е за пренебрегване...току що ми донесоха едно кабелче, струващо 5 лева с доставка 8 ; ами ако ти донесат ония колони за почти 140 бона с подобаваща за тях доставка + застраховка + още кой знае какво за поне 1 бон - к'во правим тогава? :laughing1:

По-добре да ида до София да си ги взема.

И каква ти застраховка? Надали ще ги пратят с куриер. Сигурно си имат собствен транспорт.

Edited by w00x

Не успях да се ориентирам, за чифт или за бр. е цената... и включен ли е ДДС?

За брой, Баце.. Ама към тях докато започнат да свирят има още ред харчлъци, като телевизорът е май най - евтинката част. Само за 14-15 хилки...

Ама па на фона на разни домашни аудио системи за по 6-7 и (на горе)  милиона долара, на тва направо... Кво му плащаш...  :)

Edited by gado

Едно въпросче за съвет. Преди време ми трябваха някви тонколони 2.1 за една малка стая. Купих едни колонки от човек във форума Edifier M1380, които ме изненадаха с приятния си звук и мек бас. Обаче днес реших да ги включа в на децата компютъра, но се натъкнах на един проблем. Когато си включат слушалките (изхода за слушалки е на самото дистанционно) дистанционното не реагира на усилване и намаляне на звука. В смисъл звукът е много приятен през слушалките, не е много силен, но не може да се контролира от дистанционното. Дори бутона mute, който е на него също не функционира. Когато се извадят слушалките дистанционното си работи напълно функционално. ТЪ въпроса ми е, това дали е от някаква настройка, или просто така са мислени тези колони. И има ли значение факта, че компютъра им е включен към монитора с HDMI, а монитора също е с колони и до сега слушаха през него?

Edited by charmock