Jump to content
BulForum.com

Electronic Music


w00x

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Тези двете съм им слушал разни неща, не са лоши- да.

 

Дори не знаех, че ще идва тук. Наскоро случайно чух един негов сет, който ми хареса, от там прослушах още няколко и се оказа, че дооста ми хареса.

 

Сега гледам, че за Феврурари, когато ще бъде тук, най-евтиният билет е 180 лв, бахти. Малко множко ми се види :D За Армин, когато беше идвал последно, цената беше съвсем друга. 

 

Едит: Преди Коледа един ден преди участието ѝ бях разбрал, че Дебора Делука ще идва в Ялта и въпреки, че техно слушам малко, нейните неща ми харесват и се чудех много дали да ходя. В крайна сметка се отказах и защото щях да съм сам, после леко съжалявах. 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dunc said:

Сега гледам, че за Феврурари, когато ще бъде тук, най-евтиният билет е 180 лв, бахти. Малко множко ми се види :D За Армин, когато беше идвал последно, цената беше съвсем друга. 

 

Гледам, че има и по 70лв., отзад в тъча. Което пак е много, де.

 Това 180лв се отнася за VIP table for 8 people - 1440 лв. , т.е. по 180лв/човек.

МАСА, майна, на техно парти :Facepalm: Явно чалгата вече е стигнала и до техното. Дано на масата да има и бутилка Руски стандарт с 4 редбула и салфетки за да е пълна идилията...

 

п.п.: Дебора е малко на приливи и отливи. Има доста яки сетове, има и доста посредствени, не знам в Ялта как е било. Говорейки за по-хард техно, провери Amelie Lens ;) 

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже търсих от служебния компютър, който нали е свързан с ВПН и мрежа, заради които интернета те засича от друга държва и като написах името му и София, това беше резултатът, който ми излезе. Може пък за чужденците да не им се предлага от евтините места за плебеите, а само от скъпото, за да ги цакат повече. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Тоя сет е .... странен. За първите 7 минути сменя 6 трака като на мегамикс. Има прекалено много ремикси на известни стари тракове, което ми идва малко отчаян ход за изпълнител от класа на Гарет Емери.

Освен това се чува как звукът clip-ва и точно тогава, когато трябва да стане по-шумно - заглъхва. Сякаш динамиката е ограничена на 70% от това, което трябва да е. На 10:39, например и още 3 пъти преди това. Това вероятно е по вина на организаторите.
 

Мислех, че този trouse / bigroom стил е умрял вече или поне е на изживяване. Гарет май не е получил известието.. А може и фестивалът да е такъв, но пък тогава защо изобщо е там ако не пасва на стила му?

Дано скоро се върне пак към стила си в транс музиката. Енергията от предишните му участия просто я няма тук.. Или поне в първата половина. Във втората има повече транс тракове, но преходите пак са като за електро.

 

Но пък има и добри песни.

On a good day Metropolis, например. Която беше скопена и последвана от някакъв посредствен electro trouse ...

Will Sparks & New World Sound - LSD, която не бях чувал, но приятно ме изненада

Ratty - Sunrise

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Коги Азис земе да дава оценки на Елтън Джон... :Facepalm:
Как не се научи да употребяваш изрази, които да показват личното ти мнение - за пореден път да предложа СПОРЕД МЕН, АЗ МИСЛЯ, ЧЕ, МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ Е и т.н.

======================================
 

 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 9/13/2022 at 1:37 PM, deus_pld said:

 

 

Чичо Карл, който, между другото, тая година навърши 60 :punk

 

Ха, той набор на баща ми !

 

Между другото не винаги ми харесва техно, но тоя сет е добър. 

Link to comment
Share on other sites

@Dunc Мда, сета е просто чук. :)

A Карл Кокс е боК на техното, на тази възраст и след толкова години на сцена продължава да пуска с такава енергия, че отвява тълпата. 

Имал съм възможността да го слушам на живо, през далечните вече 2008 и 2009-та години и знам от първа ръка каква атмосфера създава, дори и в коптори като зала Универсиада, например, с дрънчащата дограма. 

Просто абсолютен респект към него.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Това може и да е споделяно в тази тема, но аз като не я следя активно ще ме извинете ако се повтарям. Просто бях искрено и приятно изненадан от включването на метъл певица в парче на Armin van Buuren и колаборацията много ми хареса.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:

Асене, това е старо като света... Което не го прави по-малко велико :P

Ами сигурно, просто не съм запознат с този вид музика. Пък и Шарън е 74-ти набор тъй че е малко по млада от света.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

Ами сигурно, просто не съм запознат с този вид музика. Пък и Шарън е 74-ти набор тъй че е малко по млада от света.


Ами скоро ще да стане на 15 години - ти сам прецени :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, charmock said:

Това може и да е споделяно в тази тема, но аз като не я следя активно ще ме извинете ако се повтарям. Просто бях искрено и приятно изненадан от включването на метъл певица в парче на Armin van Buuren и колаборацията много ми хареса

 

 

Аз бях на това шоу в Амстердам. 2017-та.
Имаше само 2 издания в поредни дни.
Като шоу беше страхотно. Като музика обаче останах много разочарован.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...