Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

къде пише цени, пише скоростите

А много съм объркан аз като го прочетох одеве защо видях "цените ще са официални от 1.09" Дори това и QUOTEнах

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
mi to i ceni si pisheshe we ama veno se e popravil :P

Да сега разбрах че е било грешка ;)

Значи цените си остават същите а скоростите се вдигат. Идеално :D

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da ne izkazha mnenieto si otnosno bezplatnite modemi...purvo si mislq, che veche nqma da ima temi "prodavam modem", a po skoro "podarqvam modem". No pri tezi visoki skorosti edva li shte ima zhelaeshti da se prehvhurlqt kum drug dostavchik, taka che modemite vse oshte sa ni ot golema polza :D

Vtoro - predpolagam, che "bezplatnite" modemi si ostavat sobstvennost na Evrocom i ako nqkoi se otkazhe modema shte si go priberat, to inche nema logika :P

 

EDIT

da utochnq modemite shte se dawat sus dogowor ot 1 godina, taka che koito ne iska da se obwurzwa shte trqbwa da si zakupi modema.

T.e. sled ednata godina modema stava sobstvennost na usera ? Dam, sega vsichko mi se izqsni.Sigurno kakto pri Mtel i neustoiki shte se plashtat ako nekoi se naprai na interesen sled nekoi drug mesec :P

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da ne izkazha mnenieto si otnosno bezplatnite modemi...purvo si mislq, che veche nqma da ima temi "prodavam modem", a po skoro "podarqvam modem". No pri tezi visoki skorosti edva li shte ima zhelaeshti da se prehvhurlqt kum drug dostavchik, taka che modemite vse oshte sa ni ot golema polza :D

Vtoro - predpolagam, che "bezplatnite" modemi si ostavat sobstvennost na Evrocom i ako nqkoi se otkazhe modema shte si go priberat, to inche nema logika :P

da utochnq modemite shte se dawat sus dogowor ot 1 godina, taka che koito ne iska da se obwurzwa shte trqbwa da si zakupi modema.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам За да си прекараш интернет към евроком трябва ли задължително да имаш кабелна телевизия към евроком?

Питам защото един приятел много иска да си прекара интернет но няма нужда от кабелна телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам  За да си прекараш интернет към евроком трябва ли задължително да имаш кабелна телевизия към евроком?

Питам защото един приятел много иска да си прекара интернет но няма нужда от кабелна телевизия.

 

Мисля че да, щото те ти пускат нета от кабела за кабелната :). Макар че сигурно може и без кабелна, обаче вероятно тогава трябва да платиш таксата за включване май, т.е. инсталационната такса.

 

Колкото до тарифите, аз също още не съм усетил да има промяна, но се надявам да я усетя скоро :). Ади да ни е честито ! :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че да, щото те ти пускат нета от кабела за кабелната :). Макар че сигурно може и без кабелна, обаче вероятно тогава трябва да платиш таксата за включване май, т.е. инсталационната такса.

Ами аз до колкото знам преди имаше инсталационна такса сега инсталирането е безплатно.

Аз съм чувал че не можело без да имаш Кабелна телевизия.Не се сещам от къде но си спомням че имаше нещо такова.Затова питам ако има някой по-просветен да ми каже.

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото знам инсталационната такса не е отпаднала, а просто тези които си купуват модем от Евроком не я плащат, ако имаш модем, с който да нет-ваш :tongue трябва да си платиш инсталационната такса. Само че сега не знам как ще стоят нещата, освен това след като изтече договора от 1 година Евроком си гепи модема и ти оставаш без нищо :). То верно че не ти трябва тоя модем де ама все пак. Бе да си кажем чесно набутахме се с тия модеми, ама кво да се прави. Обаче наистина беше наложително нещо такова, щото голяма конкуренция има вече.

Link to comment
Share on other sites

Намерих нужната ми информация и тя е :

Трябва ли да съм клиент на кабелната телевизия?

Да. Трябва да сте свързан към кабелната телевизионна мрежа. Ако вече сте свързан към кабелната мрежа на Евроком, след като попълните заявка, Евроком ще инсталира вътрешен кабел до Вашия компютър.

 

Мога ли да получа услугата, ако не съм клиент на мрежата на Евроком?

Вашият дом трябва да е физически свързан към кабелната мрежа на Евроком, а Вие да сте клиент на кабелната ТВ.

в случай че някой друг се интересува ;)

 

И аз мисля че си остава за теб защото когато си купиш примерно карта от м-тел на договор,след изтичането на договора тя си остава за теб.Би било редно и тук да е така,инъче ще е много глупаво да си го вземат обратно.

Link to comment
Share on other sites

,инъче ще е много глупаво да си го вземат обратно.

Защо да е глупаво? Ми да си го взимат, изтрябвал ми е на мене!

 

А аз, дето дадах една торба пари за модем... сега ще ми ги върнат ли? Така би било редно!

Link to comment
Share on other sites

Само дето тая карта струва жълти стотинки :) а пък модема е скъпичък. Според мен ще бъде нещо като наем, само дето няма да плащаш наема докато ползваш интернета :).

Link to comment
Share on other sites

neznam ama nali twa uveli4enie beshe s cel da se gledat filmite,a pri men ne trugwat,kato gledam i pri drugi hora.(na +I sum)

 

P.S:ne mislete 4e nesum dowolen ot uveli4enieto  :)

 

Абе ти бъди доволен, някой още не сме го усетили увеличението ;).

Link to comment
Share on other sites

BG i International skorostite na tezi uslugi warirat kato teoretichno mogat da stignat do tezi na localniq traffic.

Мисля че това отговаря на въпросът ти.

Link to comment
Share on other sites

така, увеличението добре, но за сметка на това проблемите, които ми създават тези т.нар. преобразования в мрежата(скорости-морости,пиринги-миринги) на евроком ще ме побъркат.

вече трети ден ту имам, ту нямам нет. вчера момчетата от support-a бяха тук и един час и те не знаят к'во става. след като си заминаха, всичко идеално. оправиха го. така и не разбрах каква е причината(?!). до днес. е ми, по колко пъти трябва да им се обаждам? нямам намерение всеки ден да са тук, а и на тях едва ли би им се искало. звъня на support-a -> идват и го "оправят" -> всичко си върви идеално ... до другия ден. и пак отначало ....

айде някой админ да каже до кога ще са тези "проби", защото според мен моят проблем се дължи именно на тях. мога и да бъркам, така че ако някой ме "светне", ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам  За да си прекараш интернет към евроком трябва ли задължително да имаш кабелна телевизия към евроком?

 

Мисля че вече беше обяснено това : конкретно за ЕК, услугата "достъп до интернет" е допълнителна услуга към основната "кабелна телевизия", май това е нещо свързано с лиценза който им е издаден или нещо такова, затова не може да получиш само допълнителната услуга без да се абонираш за основната. Точно затова за скъпите тарифи пускат "безплатна кабелна" вместо да пуснат самите тарифи без кабелна.

Може и да се бъркам, поправете ме ако е така.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че вече беше обяснено това : конкретно за ЕК, услугата "достъп до интернет" е допълнителна услуга към основната "кабелна телевизия", май това е нещо свързано с лиценза който им е издаден или нещо такова, затова не може да получиш само допълнителната услуга без да се абонираш за основната. Точно затова за скъпите тарифи пускат "безплатна кабелна" вместо да пуснат самите тарифи без кабелна.

Може и да се бъркам, поправете ме ако е така.

Човек аз вече си намерих необходимата ми информация.Прегледай няколко поста нагоре :D Благодаря ти все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...