Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

След като ESO не успя да породи интерес за мен, следя Everquest Next:https://www.everquestnext.com/ Има доста потенциал, особено след като направиха цяла сандбокс игра от тууловете, които ползват за разработка - Everquest Landmark

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Пешо, всичко необходимо за построяването на къщата ти се намира - като се качиш на твоето място, на екрана долу в дясно. От там си избираш мястото (то ка къщата е само едно и е по средата) и след това избираш каква къща искаш. Можеш да строиш на всички Доминион раси къщите. Аз лично си направих дракенска заради визията - малко по племенно-ориентирана е, бивни, зъби - ала тролска хава от WoW. Сигурно не ти оставя време като се качиш и не ти се рови, защото не е чак толкова трудно да направиш къщата. Всичко, което може да се купи и направи ти е долу в десният ъгъл на UI-то. Вътре като влезнеш почваш да си я нагласяш както на теб ти е на вкус, но определено усещам, че ще се изнервиш много с преместванията и нагласите на предметите. 

Но както ти спомена преди време - не ти е на сърце да оправяш irl къщата, че да се хванеш и да правиш това на Нексус. Заслужава си (поне за мен), защото има бонусчета сега докато левълвам, а и е забавление. То може и да го писах, не помня - но имам едни бездомници при мен, които постоянно мрънкат, че ги държа гладни, повръщат и ако се доближиш до тах има шанс да почнеш да взимаш dmg, защото миришат ;) Като ме видят почват да ме гонят и да просят и е доста забавно с тях. Имам си и пикник + фермичка, скоро ще си построя и някой мини гейм на площадката - не съм си избрал все още обаче коя да е.

 

Хората от EQN ме загубиха с това, че няма да има MMO trinity в играта.

Link to comment
Share on other sites

Ами тъпо е направено. Гледам ги трите вида къщи в схемата - не видях preview. Не очакват от мен да построя нещо, преди да съм го видял как би изглеждало!? Избирам някаква - пита ме дали да replace-на сегашната - сегашна няма. Totally confusing. Дразнят ме някои неща. Има доста чувство за хумор, но не виждам особен избор къде да quest-вам. Светът е малък, нямаш никакъв избор на зони. Ако правя втори герой - трябва да мина през абсолютно същите куестове, абсолютно същите зони. Това е дразнещо. В WoW, Lineage2, Guild Wars2 имаше доста избор на местата, през които да се развиваш, за GW2 са даже различни main quest-овете за различните раси.

Link to comment
Share on other sites

Това с preview-то на къщите е гадно, но и аз писах тикет за това. 100% не съм единствен. Иначе съобщението за сегашната го има - явно някой е теглил кредит, почнал е да строи нещо там, ама строителите били индийци и го излъгали, развел се с жената и профукал парите по инопланетянски стрийптизьорки и банката взела всичко. Незапочнатата къща, неосъществените мечти и т.н. Та за това има основи, които ние трябва да разрушим - един вид скъсваме с миналото на този нещастен човечец и слагаме нашите си основи. ;)

 

За втората ти част - ти не си играл WoW, когато излезна, за да видиш тогава "избор" на зони. Едно и също беше, а за мен като човек, който имаше само елфки - представи си какво става. Не знам от къде съдиш, че светът е малък при положение, че не сме видяли нищо още от играта. Още като станем лвл 3 можем да избираме къде да отидем - 2 са зоните за нисък левъл, след това отново са две зоните до лвл 14 - 16. По нататък гледам, че стават по една, но във форума им имаше тема и там Carbine хората обясниха, че имаме избор и няма да е като фуния насочването ни към един и същ път за левълване. 

 

Имаш мнение, не знам защо не го изразиш и в техният форум, където ще има тежест. Колкото повече хора се оплачат от тази еднаквост, толкова по-добре за самата игра, защото определено разработчиците четат и се вслушват в някой от нещата.

Link to comment
Share on other sites

Пичове, играта е затворена бета, 0.5-нещо си, след промяна на начина на куестовете, телеграфите, изграждането на статовете и нови класове. Нали не очаквате да е 110% процента работещо. Затова е бета и затова сме тестъри - да намираме разни неща дето не ни кефят, не работят и да им казваме/докладваме на девелопърите, че да може да оправят нещата.

Link to comment
Share on other sites

Оф, то като се замисля и направо ще изреча ерес, но не може да излъжа за това, че тази игра в сегашното си състояние е в пъти по-добре от SWTOR, когато я пуснаха официално.

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен! Може би ако ми остане време от работата ще им драсна малко вЧЕПатления за играта в техните форуми.

Link to comment
Share on other sites

Оф, то като се замисля и направо ще изреча ерес, но не може да излъжа за това, че тази игра в сегашното си състояние е в пъти по-добре от SWTOR, когато я пуснаха официално.

Че SWTOR е гъз, спор няма, но чак пък тази да е по-добре момента. По-скоро ще е много по-добре като излезе спрямо състоянието, в което излезе SWTOR. И надявам се пачовете да оправт нещата, а не да ги омазват като SWTOR. Но там на MAX нямах такива насичания като тук на middle и по-малко.
Link to comment
Share on other sites

Аз съм оптимист, че перформънса ще го оправят преди релийза. Четох из форумите, че хора са доста сериозни машини им върви зле. Ще видим днеска дали са патчвали нещо.

Link to comment
Share on other sites

Мирославе - не забравяй, че в момента сравняваш игра от 2011 с игра от 2013 година. То и аз 2011 бях с две години по - млад, а ти не беше баща и имаше сливица, ама на - нещата се променят. А и лъжеш, защото пак мрънкаше, че ти трябва рам и VGA

Link to comment
Share on other sites

RAM и VGA са като кинтите бе мой. Винаги не стигат и винаги трябват повече :P


Аааа, за малко да забравя - еретик! На клада! :)

Link to comment
Share on other sites

2Gb пач и на моменти го свалям с 20К... Обаче са изкарали един дълъг списък с промени, като не бил целия, ами само част от промените. Ще го следим :)


И май вече са сложили онази система с точките във формата на кръг, разделен на зони. Но като успея да пча-на ще го видя.

Link to comment
Share on other sites

Ново UI, ново UI на трейдинг скиловете когато се крафтва, разбира се AMP-тата са вкарани в игра и са нещо много приятно. Нагласяш си точките според твоя начин на игра. Има много благинки покрай тези АМР-та, а и ако объркаш - просто отиваш до скил/абилити вендора и ресетваш.

Повечето от бъговете, за които им бях писал (то аз сигурно не съм единствен) - са оправени. Миро трябва да каже от неговите колко са налични все още.

Май са пипали и dmg-а на мобовете, защото е тегаво на моменти. Да не говорим, че ако седиш в червеното и става лошо. Поне при мен е така - като изпробвах телеграфите снощи.

Link to comment
Share on other sites

Аз трябва да призная, че куестовете на Aurin, Exiles ме кефят в пъти повече. Отделно explorer се оказа, че ми е доста по-интересно...

Link to comment
Share on other sites

Ами вчера пуцах 10 минути - доста яко ме опукаха в онази зона с изгнаниците:) По-бързо от преди :)  Видях, че вече сме и фермери, само дето не разбрах как да събираме треволяците.


Вече може да си правим май до 6 сета със скилове и да си ги сменяме през панела, където до сега ги нагласяхме. Горе има стрелки да избираш следващия. Така по-лесно ще минаваме на сет за дпс/танк/пвп. Жалко, че на основния бар няма копче за смяната. Няма и клавиатурна комбинация да сменяме. Поне аз не намерих.

Link to comment
Share on other sites

Ще направят сигурно адон, с помощта на който това да става. Аз снощи нааааай накрая си направих колибата. И неволно си изхарчих всичките пари за небе.... Който не чете - тъй става. Но определено аурините ме кефят повече от dominion. Особено и натуралистките мисии там - доста повече ми лягат на сърцето, като любител на природата. Да не говорим, че като цяло хич не ме кефи да съм съюзник с хамстери-психопати, чиято цел е единствено да рушат и унищожават. Камо ли да изпълнявам техни мисии с горене на дървета и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Action Set-овете са 4 на брой, което си е доста добро като бройка. На всеки сет си наглася скиловете и АМРs - при мен има бъг, който го репортнах, че не се запаметяват AMPs-овете на 2 и 3-ти сет, а на 4 изобщо не иска и да ми дава такава опция, да разпределя точки.

Не знам защо на основния бар искаш да имаш копче Миро, ама то това си е явно вкус. А и тук нещата се променят доста повече (говоря за използвани магии). Може да пробваш с едно нещо - да не ти хареса и да смениш докато си офф комбат един - два скила и да пробваш след това. Стрелките са си доста удобни за суичване, а и са на правилното място - при абилитата и АМР-совете.

 

Разстения се берат като ги удариш с някакъв скил и после вакуум луут и така. То винаги е било така, ама явно не си гледал. Още от ранен левъл аз бера, защото са основен материал за колби. И като си направих и къщата - си направих и градинка, за да си помагам като сея семената. Промяната сега е, че излиза един туториъл (кратък), че след 10 ниво си и фермерче.

 

Пешо, за общия проблем с чата - известен е и докато го фикснат можеш да си изключиш профанити филтъра с това:

 

 

 

/eval Apollo.SetConsoleVariable("chat.filter", false)
Link to comment
Share on other sites

Този бъг с непомненето  даже го има в темата на карбайн за известните проблеми. Като казвам копче нямам предвид огромен бутон. Една лека стрелкичка от страни на бара със скиловете е достатъчна.

Обаче тия растения са супер мега досадни в момента. Излизат с една и съща икона като Mining node-тата и сега картата ми е фраш с иконки. Коя е руда, коя тъпо растение трудно, понеже често около тях има мобове и на минимап-а излиза информация за мобовете, не за какъв ресурс е. Ходи сега търси платина при положение, че съм в зона за 23 левел с герой22 и като ме шибнат 3-4 пъти и съм долу. Иначе за растенията има някви безсмъртни гъби най-вече. Стреляй стреляй - няма бутане. Някой растения по 1 път, някой уж същите по 2-3 пъти да ги гърмя да ги събера.

Link to comment
Share on other sites

не са същите - едните са нормални и на визия и по име, а другите са overgrown + това са и доста по-големи на визия. Ама то е така, слаба VGA, очила, умора и това всичкото като се наслои - не виждаш очевадна разлика. За четенето не ми се и говори. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...