Jump to content
BulForum.com

ВЪРКОЛАК


Recommended Posts

Тук ще обсъждаме всичко свръхестествено пускайте коментари за каквото поискате няма проблем.Това не е само за върколака ами за всичко което се сетите свързано с свръхестественото - вампири,върколаци... Приятно изкарване :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Недей, ще се сбият и нашият ще го изяде...или пък може и да се харесат, знам ли...:laughing1:

 

Аз мисля да ги женя бе! Спри се, пенсиоер без въобрЪжение. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

А аз мисля да му изтрия същата тема в другия раздел, понеже явно не е прочел още правилата...

 

Да извинявам се просто сбърках къде да поставя темата. :laughing: Няма проблем да я изтриеш :))

Link to comment
Share on other sites

Да извинявам се просто сбърках къде да поставя темата. :laughing: Няма проблем да я изтриеш :))

 

Последно женско ли си? Щото ако не си и се навираш по ТОЗИ начин, лично аз ще те изхвърля. Приех ти "приятелството", но СВЕТКАВИЧНО ще те плесна ако се гъбаркаш са нас

Link to comment
Share on other sites

Ще ви споделя един супер готин клип - http://vbox7.com/play:60b3546e .Много е як! :bowdown: :laughing: Който се интересува от песента да ми пише сега не се сещам как се казва точно. :werewolf: :werewolf: :werewolf: :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Ще ви споделя един супер готин клип - http://vbox7.com/play:60b3546e .Много е як! :bowdown: :laughing: Който се интересува от песента да ми пише сега не се сещам как се казва точно. :werewolf: :werewolf: :werewolf: :werewolf:

 

Линк към помия. Да не бъда груб - имаш време до сабаля

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Колко време да има...Ей сега ше се обади някой капацитет по ликантропията и зоо-антропоморфизма, и ше стане чудничко.... Ма като гледам маниера на писане и начин на поведение в и-нет пространството...тц...няма да изкласи...

Link to comment
Share on other sites

Линк към помия. Да не бъда груб - имаш време до сабаля

 

Лош Раптор! :woot Вместо да му кажеш как се казва песента - три пъти едно след друго е попитало момчето/момичето...

 

Моля ви кажете как се казва песента!!!моля ви кажете как се казва песента!!!моля ви кажете как се казва песента!!!

 

 

....и малко от коментарите под клипа...

 

- Върколаците са най-хубави най-силни и най-бързи а пък вампирите остават доста назад от тях.

 

- Върколаците са най - хубавите за вас незнам но те са най - хубавите

 

- ako che glasyvame az sum za vurkylcite ama i vampirite me kefat

 

- vampirite sa mnogo po-qki ot varkolacite

 

- ами и за двете сам пове4е за варколаците

 

 

Мисля, последният коментар обяснява всичко...:P

 

- ВАРКОЛАЦИ КАТО ЛАПЕСЕМИСЛИКс ЗА ТАКАВ ВСЕПАК НЕ чЕ ОшТЕ НЕ САМ ЛАПЕ НО КАТО САВСЕМ ДРЕБЕН

 

П.П. Бая дребен ще трябва да е бил - направо...миниатюрно върколаченце - обаче сега вече е голям и даже може да пише с големи букви. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

АЗ САМ ЗА ВАРКОКАТЕРИЦИТЕ!!!! ПРИ ПАЛНОЛОНИЕ ИСЛИЗАТ ОТ ХРАЛУПИТЕ СИ И ВИ ИЗЯЖДАТ ОРЕХИТЕ!!!!!!!!!!!

 

НЕ - САМО ТВОИТЕ ОРЕХИ ИЗЯЖДАТ!!!!!! :werewolf: :CryBaby: CRY PESHO, CRY!!!!!!!!!!

 

P.S. Вярно ли, че човек като одъртявал...се вдетинявал? Вярвам го напълно......:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

АРЕ СТИГА СТЕ СПАМИЛИ ТЕМАТА, ДАРТАЦИ, ДАИТЕ ДА СИ ГОВОРИМ ЗА НОРМАЛНИ ПАРИ ИЛИ ПАРАНОРМАЛНИ ИАВЛЕНИА, КАТО ВАРКОКАТЕРИЦИТЕ, КОНТРОЛИОРКИТЕ В 113, МАРШРУТКИТЕ И ОБЩИНСКА ОХРАНА....

Link to comment
Share on other sites

АРЕ СТИГА СТЕ СПАМИЛИ ТЕМАТА, ДАРТАЦИ, ДАИТЕ ДА СИ ГОВОРИМ ЗА НОРМАЛНИ ПАРИ ИЛИ ПАРАНОРМАЛНИ ИАВЛЕНИА, КАТО ВАРКОКАТЕРИЦИТЕ, КОНТРОЛИОРКИТЕ В 113, МАРШРУТКИТЕ И ОБЩИНСКА ОХРАНА....

 

Няма какво да си говорим - контролиорките в 113 не йадът орехи а само иайца...и не подбират. :woot

Link to comment
Share on other sites

А помниш ли ВАРКОКЪРТИЦИТЕ от Courage the cowardly dog :D :D :D

Помня и въркохамстерите :lol:

 

––––

Ред: Ей, че сме дърти прънджи, е*ахме мамата на хубавата тема на горкото 10 годишно момиченце :) Т'ва е, дрЪт закостенял форОм, където няма място за деца :(

Link to comment
Share on other sites

Винаги така се получава при по-дъртите от 300 години върколаци...а пък за тия, дето са на възрастта на Лили Иванова...изобщо не искам да говоря. ;)

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че ако си ебал, пил, или ял, с модератор, няма проблеми да правиш каквото си искаш...

 

Иначе жалко за Стенли. Изтърва си любовта на живота...

Link to comment
Share on other sites

Линк към помия. Да не бъда груб - имаш време до сабаля

 

Време за какво има, че ми стана интересно? Аз не виждам да е нарушила правилата на форума, че да бива изгонена.

 

За пореден път се убеждавам, че ако си ебал, пил, или ял, с модератор, няма проблеми да правиш каквото си искаш...

 

Иначе жалко за Стенли. Изтърва си любовта на живота...

 

Малка му е тази девойка на него. Ама тя и да не е само тази с такава фиксация.. Ще си намери и той сродната вълчица.

Link to comment
Share on other sites

Време за какво има, че ми стана интересно? Аз не виждам да е нарушила правилата на форума, че да бива изгонена.

 

Време да махне тази глупост, например. Никой никому не говори нищо за гонене. Но то цялата "тема" стана на боза....

Link to comment
Share on other sites

Жоре, детето е на 10 години... Едва ли е чак такъв pedobear...

 

Не е ли на 11 бе? Абе достатъчно голяма е да има Фейсбук, на някои това им стига.

Тия малките по принцип са се изтрещяли. Виждал съм някакво дете на 12 години да си качва снимките по гащи в някакъв публичен сайт...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...