Jump to content
BulForum.com

ВЪРКОЛАК


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Хуу, де! Аз щот сАм малко проЗ, ама да си питам :unsure:

 

И ЩО ОСПАМИХТЕ ТЕМАТА!? Галиба сет..., ай да не казвам от кой форОм...

 

П.п. Честно, егати злетата дет сте, майна!

 

П.п.? То ас па сам фен на Зомбайо (той е най-якия и даже Чак Норис си лага с негова пижама), ама ни са пъна да го лансирам тука, нъли!?

Link to comment
Share on other sites

Последно женско ли си? Щото ако не си и се навираш по ТОЗИ начин, лично аз ще те изхвърля. Приех ти "приятелството", но СВЕТКАВИЧНО ще те плесна ако се гъбаркаш са нас

 

Момиче съм да.

Link to comment
Share on other sites

Не го слушай тоя горе, дето все пляска насам-натам, а и ако са ти истински годините, ще го осъдим за малтретиране на малолетен. :evil

Link to comment
Share on other sites

Не го слушай тоя горе, дето все пляска насам-натам, а и ако са ти истински годините, ще го осъдим за малтретиране на малолетен. :evil

 

Ти не се обаждай, когато не те питат, колега. tounge.gif

 

Няма значение момиче или момче, но моля да не се качват откровени глупости из Форума. Нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Ти не се обаждай, когато не те питат, колега. tounge.gif

 

Няма значение момиче или момче, но моля да не се качват откровени глупости из Форума. Нищо повече.

 

 

Няма проблем,вече знам. :))

Link to comment
Share on other sites

Вчера видях едно стадо въркобордисти. През деня - freeride сноубордисти, през нощта (след по кило ракия) - вият като вълци, местят пейки, трошат тъпомера с вицове, пускат абсурдна музика и дори й се кефят и танцуват...

Link to comment
Share on other sites

... вият като вълци, местят пейки....

 

Добре, че не са правили и други работи, дето ги правят вълците, че в една от дейностите ако се заклещят един-друг, има да си седят така с часове, нъл' съ сещаш...:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Детето-вук изчезнА...

 

та се присетих - в околностите на Перник е открито дете, възпитано от вълци. То е единственото възпитано дете в Перник...

Link to comment
Share on other sites

Как да сме - ядем се един-друг... лошото е, че вече го правим по всяко време, а не само през нощта. :werewolf:

 

Едит: Сега като ти видях подписа се сетих, че на нашия форумен върколак Стенли (който нещо липсва напоследък), му бях пратил по пощата един вълчи зъб. Ако ми оставиш някакъв адрес (ама гледай да не е имейл или скайп, че на пощите ще им е доста трудно :bgrin:), ще ти изпратя и на теб един, дето ми е останал от времето на Голямата разпродажба (която някои сигурно помнят все още)...

Link to comment
Share on other sites

Голямата разпродажба (която някои сигурно помнят все още)...

Неща от Великата октомврийска революция не помним - не сме били родени тогава :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Каква октомврийска революция те гони, говорех за времето преди Христа. :bowdown:

 

П.П. Трябва най-после да се наканя да си махна от подписа двата забравени линка от онова време....ама пусто мързел и зор голям, трябва да си влизам в профила, че да цъкам насам-натам, докато си стигна до подписа...трудна работа...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Каква октомврийска революция те гони, говорех за времето преди Христа. :bowdown:

 

Ти си някъв вампир! Анатема - пу, пу pop.gif

ПП

В подкрепа на горното - работиш все по нощите, пез деня затворен в изолирана от всякаква слънчева светлина стая pop.gifpop.gif

Link to comment
Share on other sites

Как да сме - ядем се един-друг... лошото е, че вече го правим по всяко време, а не само през нощта. :werewolf:

 

Едит: Сега като ти видях подписа се сетих, че на нашия форумен върколак Стенли (който нещо липсва напоследък), му бях пратил по пощата един вълчи зъб. Ако ми оставиш някакъв адрес (ама гледай да не е имейл или скайп, че на пощите ще им е доста трудно :bgrin:), ще ти изпратя и на теб един, дето ми е останал от времето на Голямата разпродажба (която някои сигурно помнят все още)...

 

Еми няма какво друго освен скайп или имейл иначе много бих искала.Сигурно е много интересен....

 

П.П. - Да ви питам хорица да знаете интересни филми за вълци,върколаци,вампири или вещици.Подобни.Изпогледах ги всичките и сега не мога да си намеря. :)) :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Детенце, един приятелски съвет - не си раздавай мейла и скайпа по този начин, особено ако не знаеш как да си ги опазиш от нахалници! Има лични съобщения за подобен род комуникация.

Link to comment
Share on other sites

Детенце, един приятелски съвет - не си раздавай мейла и скайпа по този начин, особено ако не знаеш как да си ги опазиш от нахалници! Има лични съобщения за подобен род комуникация.

 

Благодаря ти :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...