Jump to content
BulForum.com

Нещата, които ви дразнят


ELISA

Recommended Posts

Imam tolkova mnogo da pisha ama edno,che me murzi drugo ,che taka moga da si pisha 24 chasa i ne mi se iadosva dokato pisha!!! Niakoi drug put :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Дразня се и аз много на тези тъпи "рапъри" на по 13-14 години дето пеят искам да ......сички.........да*****...... бахси мразя ги.И кви са тея дето ги дават по ТВ постоянно и си мислят че пеят Рап .За К'ви са мислят бе за някви New York style. Като почнат да се правят на някви гангстери направо ми бъркат в гъза.Като че ли са израснали във Бронкс. До вчера майка им ги е возила във количката и са лапали беберона а сега к'во возят се във БМВто което естествено е под наем и ми разправят за някви си тъпи случки какви проблеми са имали във "гетото" и кви са им отношенията със куките.Бахси и измислиците.

 

Мразя много шофьорите които като светне червено и трябва да спрат и да изчакат.А те вместо да спрат преди пешеходната пътека където би трябвало да пресечат пешеходците те спират баш на нея прявят така че пешеходците да се чувстват все едно че са на гигантски слаум.Трябва да ги заобикалят. Мразя и тези които не че не спират преди пешеходната пътека а я задминават и спират на средата на кръстовището.Тия ги мраза щото представете си ти си тръгнал да пресичаш и си на средата на шосето,минаваш отпред пред някакъв голям камион,и точно преди да го минеш някакъв си баровец със готина кола си мисли че може да спре по напред от обикновенните хора и си дава на пред и въобще не си мисли че зад камиона може да му изкочи някой пешеходец. Да не ви казвам колко още повече мразя тези които въобще не спират.

 

Много мразя някви пикльоци които на всяка втора дума изричат по някаква псувня.Мразя хората които когато говорят за някое момиче заместват думата момиче със п♛тка.Тфа някой като го каже все едно ми бърка във гъза.направо ми се драйфа.най гадното е че тфа заместване го прави всеки втори.Не знам явно така е модерно.Кво е тва отношение към момичетата? :confused Те като че ли витаят някъде из миналото когато на жените се е гледало само като на приспособления за задоволяване на мъжките нужди. Драйфа ми се като някой каже "Ей гледай к'ва яка слива" ,"Малей вчера ква п♛тка изебах" :angry1

То верно си има и някви момичета които си го заслужават ама.....

Не знам ако бях момиче как щях да се чувствам но едва ли щеше да ми е добре.

 

Има и още много много неща които ме дразнят но ми писна да пиша.само се ядосвам още повече. :angry1

 

А и хора я имайте малко уважение към пенсионерите.И вие някой ден ще сте на тяхното място.Бъдете сигурни.Староста няма да ви подмине.Тогава със сигурност няма да ви е приятно някакви хлапета да се гаврят със вас.

 

А и аз много се дразня на лекарите за един счупен крак трябва ли да чакам във болницата 5часа при положение че няма кой знае колко много хора и на края на сичкото от горе да ми искат пари за които съм 100% сигурен че не трябваше да давам.Докторите са едни от най-големите буклуци в България!Хем имат много пари хем лъмтят за още.

Простете за неграмотното писане и за ценизмите които може да съм допуснал но просто ме е обвзел гнева. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразни секретарката дето ние в офиса. Както са казали хората човек като няма кво да прави само глупости в главата му. Цъка цял ден интернет щото има работа по 5 мин на ден , а като пише писмо все едно пише на пишеща машина. Като говори по телефона и се чува из цялата сграда ( естествено ако не е нещо шушу - мушу ) и така по половин час . Абе типичен пример - излязла като от филм от 70-те. :devil :devil :devil

 

EDIT: Е това за докторите дето го каза този над мен. Ами гласувам за него с двете си ръце. Има хора които помагат - евала им , но всичко останало неграмотно и посредствено. В болница влизам само ако вече ще хвърля топа. Възмутен е меко казано от бързодействието на обслужването, а за ефективноста просто няяяяямам думи ! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да забравих и да спомена че наистина има хора които са много коректни дружелюбни и интелигентни и се справят отлично със пациентите си.Но за сажаление всички те са във частните поликлиники.Много малко такива хора има във държавните болници(ако въобще се случи да има)

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме безразличието на хората.

Дразни ме самоуверената арогантност, самодоволната увереност, че си център на всичко. Алчността и сметкаджийството, как някой е скъпи за 2 стотинки, а не е като да кажеш че е останал без пари.

Дразни ме това, че всеки раби с пълни шепи, никой не се замисля, "Чакай бе, ами другите?", "Чакай бе, ами тези след нас? Ами утре?".

Гледат момента, никой не се замисля за бъдещето. Като коне с капаци, виждат само коловоза пред тях.

Оф, ай стига че наистина почнах да се вбесявам като с замисля с какви простъци се разправяме всички всеки божи ден! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Аз се дразня най-много от собствените си грешки.Примерно: когато не успея да разпределя времето си правилно;когато си го губя за маловажни неща;когато се хващам с няколко работи накуп и т.н. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Най-много ме дразни неблагодарността, която срещам дори от страна на родителите си. А лицемерието направо ме вбесява :angry1 Тези хорица не разбират ли, че вредят най-вече на себе си?!

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме когато някой т**пак си яде сандвича кроасана или там каквото и да било и си изхвърли опаковката на земята.Слиза човека от автобуса кошчето му е на 5 метра а той бум на средата на тротоара. Пуши си някой цигето прас на улицата смачка я и готово. Стига сте си хвърляли буклуците където ви доде бе хора. Омръзна ми да гледам чантички напраскани със боклуци закачени по дърветата.Тия дървета приличат на коледни борчета заради някакви си идиоти които са решили че е по лесно да си метнеш боклука прес терасата от колкото да се разкарваш някакви си 5 етажа и да пътуваш цели 30 сек до долу със асансиора.Леле Мързел. И после същите тия хора мрънкат що им е мръсен града и си прехвърлят вината на Циганите който не са си свършили работата като не са им подмели под гъза.Циганките си вършат достатъчно работата само че Вие не си я вършете!

Да знаеш от подобно нещо направо побеснявам. Отваря си кутийката цигари или дъфки или там каквото и да било и хоп на земята. На такова нещо аз казвам че на този човек му липсват пурвите 7 години или просто родителите му и те май са ги пропуснали. Когато едно дете от малко го научиш на някои навици то е за цял живот.

Така че мизерията около нас е вследстие на това че българите сме мърлячи. Звучи грозно, но адски верно. Дразнят ме таксджиите. Ударили се две таксита и до тях спряли още 22 - като че ли майките си търят там. Дразни ме обслужването в магазините и обслужването от държавните чиновници. Могат да те върнат 1000 пъти за дреболий, а че си излезнал от работа никой не го е*е. Нека да излезне тъпия държавен чиновник от работа да видим как ще стане. Въобще те са с изкривено мислене че все някой трябва да им налива. Ужасно ме дразнят празноглавите военни - добре че ни приеха в НАТО та сега по се диша по-спокойно.

И последно, но не на последно място ме дразни шефа. Как въобще човек може да си помисли че няма да плати на хората си които му слагат всяка една стотинка в джоба, а първо ще си гледа собствения кеф после на пикливата му жена и сие и най-накрая ако остане, което е много условно да има и за мизерните му подчинени.

Както беше казал някой по-горе истината че се даваме да ни тъпчат и не си търсим правата при всяка несправедливост. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

draznqt me mnogo ne6ta...neserioznostta u horata,sklonnostta na pove4eto kym lyja za postigane na celite,drazni me myrlq6tinata, carq6ta po ulicite na pld :angry: ,iznervqt me tezi ,ima6ti visoko mnenie za sebe si i neza4ita6ti ostanalite,draznqt me i licemerite

no ot vsi4ko nai nenavijdam mimovete, klounite i francuzite(nqmam ideq za6to,no pri samata misyl za minuta v kompaniqta na gorespomenatite me pobivat trypki)

Link to comment
Share on other sites

Най-много ме дразни неблагодарността, която срещам дори от страна на родителите си. А лицемерието направо ме вбесява :angry1 Тези хорица не разбират ли, че вредят най-вече на себе си?!

Ако тези хора вредят само на себе си, тогава защо ти се дразниш? От съчувствие ли?

Link to comment
Share on other sites

OOOOO много се дразня и на шибаните таксиметрови шофьори.Така са се рабързали все едно че апокалипсиса ги гони.Няма нищо странно че всяка втора катастрофа става по тяхна вина.

Много се дразня на продавачката в махаленския магазин.Тя не случайно е наречена "Марийка "Бързата"".Тая офца като са заплесне с някоя си там махаленска пенсионерка и като почнат да си разправят за разни простотии и направо издивявам.Как може да киснеш половин час в магазина за един хляб при положение че няма 100 километрова опашка а има точно 1 клиент и това съм аз.Вчера например чаках 15 минути за да си взема сладолед а тя милата си подрежда стоката.Глуха ли е тъпа ли е че не може да разбере че аз чяакам да бъда обслужен.Когато и казах да дойде и да ме обслужи тя ми отвърна "ЧАКАЙ МАЛКО!" :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Бахси и простата продавачка.Не знам само аз ли съм чувал тази фраза "Клиентът преди всичко"

ЛЕЛЕЛЕЛЕ бог да ви е на помощ такава продавачка никъде да не срещате.Не го пожелавам на никой.

Дразня се на Лъжците!

Дразнят ме малки богаташчета които се мислят за голяма работа. Тия направо ми се повръща от тях :sick :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме когато някой т**пак  Пуши си някой цигето прас на улицата смачка я и готово.

 

Извинявай само нещо да те попитам, ако си хвърля цигарата във някой кош той ще се подпали (какво да направя да си я изгася в ръката и тогава да я хвърля ли), много са малко кошчетата в градът където има отделение за фасове. Не ме разбирай погрешно, и аз мразя боклуците по улиците, и се стремя да си хвърлям фасовете на определените за това места, случвало ми се е даже да ходя по 500 метра с боклук в ръката докато намеря някаде кошче или казан кадето да го хвърля, това също е много дразнещо, дразнещи са и копеленцата които преобръщат казаните и кошовете по улицата, веднъж даже ми се случи като бях със колата, да видя улицата през която минавам преградена със Казан (няма да ти казвам какво щях да ги направа тия ако ги бях заварил как го местят) :devil

Link to comment
Share on other sites

Извинявай само нещо да те попитам, ако си хвърля цигарата във някой кош той ще се подпали (какво да направя да си я изгася в ръката и тогава да я хвърля ли), много са малко кошчетата в градът където има отделение за фасове. Не ме разбирай погрешно, и аз мразя боклуците по улиците, и се стремя да си хвърлям фасовете на определените за това места, случвало ми се е даже да ходя по 500 метра с боклук в ръката докато намеря някаде кошче или казан кадето да го хвърля, това също е много дразнещо, дразнещи са и копеленцата които преобръщат казаните и кошовете по улицата, веднъж даже ми се случи като бях със колата, да видя улицата през която минавам преградена със Казан (няма да ти казвам какво щях да ги направа тия ако ги бях заварил как го местят)  :devil

Това е много хубаво че се стремиш да пазиш чистота.Относно цигарите.Навсякъде из пловдив има едни такива кошчета кото отгоре имат нещо като дръжка можеш да си я изгасиш там и да я хвърлиш в кошчето.Можеш да я изгасиш и в стената на кошчето и пак да си я изхвърлиш вътре без опастност че нещо ще се подпали ;) Несъм сигурен но мисля че повечето нови кошчета които правят имат странично отделение за цигари.Дано някой ден всички кошчета станат такива и хората все повече да се замислят къде да си изхвърлят цигетата

На мен ми се е случвало да ходя натъпкан с буклуци по джобовете много повече от 500м. ;) ще ходя толкова колкото трябва но няма да ги хвърля на земята където ми падне.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

преди малко ме издразни,ядоса,вбеси и още кво ли не поста на господин чаровни,в темата за корупцията в училищата :angry1

което ме наведе като цяло на мирогледа на такъв човек и още колко ли други такива има като него,пълни нещастници,даващи задниците си :angry1 и то за пълни глупости :angry1

Link to comment
Share on other sites

Позьорството,мързелът,простотията,невежството ;)

Оооо,да!Дразнеше ме и бодигардът в училище,който си слагаше подгизналия

чорап на парното през зимата....радвам се ,че не го виждам вече :devil

Link to comment
Share on other sites

Моралната деградация в обществото ни! Липсата на култура и простащината!

Link to comment
Share on other sites

Това е много хубаво че се стремиш да пазиш чистота.Относно цигарите.Навсякъде из пловдив има едни такива кошчета кото отгоре имат нещо като дръжка можеш да си я изгасиш там и да я хвърлиш в кошчето.Можеш да я изгасиш и в стената на кошчето и пак да си я изхвърлиш вътре без опастност че нещо ще се подпали  ;) Несъм сигурен но мисля че повечето нови кошчета които правят имат странично отделение за цигари.Дано някой ден всички кошчета станат такива и хората все повече да се замислят къде да си изхвърлят цигетата

На мен ми се е случвало да ходя натъпкан с буклуци по джобовете много повече от 500м.  ;)  ще ходя толкова колкото трябва но няма да ги хвърля на земята където ми падне.

 

Абе и аз гледам да си ги хвърлям където трябва, ама ми се е случвало да вървя 5-10 минути и да не видя нито едно кошче( и то не защото съм сляп, просто няма).

Пък ако трябва да напиша колко много други работи ме дразнят няма да ми стигнат 2 часа сигурно ;)

Само знам , че най ме издразни поста на господин чаровния, за задниците.

Link to comment
Share on other sites

А и още нещо, което ме дразни - докъто се бръснах ми спря водата! Още съм наполовина с пяна за бръснене. Кажете ми - справедливо ли е ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Хич даже ;) ,но пък на мен ми е спирала водата в момент,в който цялата глава ми е в шампоан,айде няма да казвам как си я плакнах с 5литрова туба минерална вода :D Преди малко докато си пушех на терасата видях нещо,което ми къса нервите-един младеж,разбит фиат типо,но пък музика,която просто ти пука тъпанчетата.

Link to comment
Share on other sites

И музиката струва повече от колата, това е класика просто :)

Особено ако е зимата, -15 градуса, и четирите прозореца са свалени целите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...