Jump to content
BulForum.com

Нещата, които ви дразнят


ELISA

Recommended Posts

Дразня се най-много от черногледството и нежеланието да се вярва в доброто. Единственото което се постига така е всеобщо недоволство.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Мен пък ме дразнят малки деца. Не знам, може да е заради някакво психично изкривяване , но като видя някое лигаво малко изродче да тичка наляво-надясно ми идват какви ли не от лоши по-лоши мисли. Лоши за детето, естествено :)

Link to comment
Share on other sites

НАЙ-МРАЗЯ КОГАТО...

Съм някъде на гости и ме попитат: “Искаш ли да си изядеш тортата”? Какво толкова има в това да искам да си изям шибаната торта? Нали затова е приготвена за мен? За да си я изям!!! Да не би да се очаква от мен да тръгна да търся някой друг с торта, за да изям неговата торта? Да ви еба в учтивите лайнари!

 

В кино-салон някой ме пита: “Видя ли, видя ли това”? Разбира се, че го видях, прост като гъз, пич. Как си ме представяш да дам шибани 5 кинта за шибания Терминатор 3 и да блея по тавана, или да зяпам плешивото кубе на мутрата пред мен, когато Арни мачка женския терминатор? А ти за кво си дошъл на кино, коледна свиньо, заспала?

 

Някой ми сочи китката си и ме пита: “Знаете ли колко е часът”? Ей, дришня, аз знам къде нося моят часовник, бе, а ти къде си носиш твоя? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*! В задника ли си си го заврял? Аз да не би да си соча хуя и да те питам, знаете ли къде е тоалетната? Или да си го вадя и да ти пикая по крачолите? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

Някой ме попита: “мога ли да ви задам един въпрос”? Ти кво? Даваш ли ми друг избор, шибано копеле? А мога ли да те сритам в грозната селска мутра? Опс, извинявайте :-)

 

Някой ти каже: “Извинявай, че те прекъсвам”! Наистина?! Тогава си затваряй смърдящата уста, мръсно копеленце, гадно, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*! Толкова е просто.

 

Някой шибаняк дойде при мен, когато съм застанал на опашка и ме попита: “Вие наредени ли сте на опашката”? ООоо, извинявайте, нямах никаква представа, че сте СЛЯП, като прилеп посред бял ден (то не, че прилепите се ококорват кой знае колко много през нощта). Или може би си мислиш, че ей така съм се наредил зад този говнар пред мен, защото ми харесва миризмата на потта му? Или може би похотливия мъх в ушите му? Или обраслия му врат, като на добруджански комбайнер? Знаеш ли кво, морски, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*, защото просто не застанеш зад мен, да усетиш миризмата на потта ми, да ми гледаш обраслия врат и мъха в ушите ми, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

Ме спират на улицата и ме питат: “Знаете ли как да стигна до еди-къде-си”? А бе аз да не ти приличам на Хабиб, портиерът в онази кооперация на Васил Божков в Лозенец? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*, скапан турист. Да не мислиш, че по цял ден си ходя с карта на града и се чудя на кой педал, къде и как да стигне? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

* “Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба” – израз от оня виц за металурзите...

 

надявам се да не е твърде нецензурирано:)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме дразнят малки деца. Не знам, може да е заради някакво психично изкривяване , но като видя някое лигаво малко изродче да тичка наляво-надясно ми идват какви ли не от лоши по-лоши мисли. Лоши за детето, естествено :)

 

Ти трезвен ли беше, когато го писа това.Или "ароматните" цигарки са ти дошли в повече? :angry1

 

Защото ако наистина го мислиш, то ти си достоен за съжаление,освен това имаш спешна нужда от доктор.

 

Нядявам се за твоите деца, никой да не си помисли подобно нещо!!!!

 

Честно казано мислех те за доста по разумен.

Жалко!

Link to comment
Share on other sites

az ponqkoi pat se iznervqm ot nqkoi 14-15 godishni momi4enca koito se opitvat da me obedqt kolko sa bili golemi kak hodili po noshtni diskoteki, pushat, napivat, sex nonstop i pro4ie.. neznam mojebi zashtoto az na tqhnata vazrast v glavata mi e bilo samo tennis-a toest sporta, igrite s decata ot kvartala.. ponqkoga mi ide da zashlevq nqkoi shamar na takiva (slava bogu ne sam go pravil a i nemislq 4e shte go)..

Link to comment
Share on other sites

az ponqkoi pat se iznervqm ot nqkoi 14-15 godishni momi4enca koito se opitvat da me obedqt kolko sa bili golemi kak hodili po noshtni diskoteki, pushat, napivat, sex nonstop i pro4ie.. neznam mojebi zashtoto az na tqhnata vazrast v glavata mi e bilo samo tennis-a toest sporta, igrite s decata ot kvartala.. ponqkoga mi ide da zashlevq nqkoi shamar na takiva (slava bogu ne sam go pravil a i nemislq 4e shte go)..

 

Positive...!!! :wir

Link to comment
Share on other sites

Мразя:

 

1. Козите (животното) Толкова са грозни, прости, неадекватни и всеядни. Веднъж една ми изяде кутията с цигарите и 5 лева, мамичката и и козата :sayjin

2. Докато гледам филм и някой да ми каже как свършва, или как главния герой умира :sayjin Поради тази пречина още не съм гледал 6-то чувство, няма и да го гледам, след като разбрах от един глупендер, че Брус Уилис бил само в съзнанието на малкото момче! :sayjin

3. Мразя и нахалните малки лапета които ме питат през 2 минути кога им свършва времето (Интернет зала) това направо ме изкарва извън нерви :sayjin

4. Много мразя всички чиновници, с тяхното безразличие и наглост :sayjin

5. Мразя правителството на България. По големи ДУПЕДАВЦИ от нашите няма, мразя ги и защото всичките са корумпирани копелета, а най-много се дразня

Когато видя Народното събрание ПРАЗНО повреме на заседание, е добре бе нали за това ви плащаме ве мамка ви, а не да си въртите далаверите :sayjin

 

Ако се сетя за друго ще едитвам :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ти трезвен ли беше, когато го писа това.Или "ароматните" цигарки са ти дошли в повече?

Какво ми остава сега...да седна да плача, че съм те разочаровал? Няма да стане. За твое сведение нито пия, нито пуша. Съвсем ясно осъзнавам какво съм написал. Все пак темата е за нещата, които ни дразнят. Мен това ме дразни и го споделям. И честно казано ме подразни реакцията ти. Не ме познаваш, за да ме съдиш!

Желая на теб и децата ти, ако имаш такива, много здраве и щастие!

Link to comment
Share on other sites

Какво ми остава сега...да седна да плача, че съм те разочаровал? Няма да стане. За твое сведение нито пия, нито пуша. Съвсем ясно осъзнавам какво съм написал. Все пак темата е за нещата, които ни дразнят. Мен това ме дразни и го споделям. И честно казано ме подразни реакцията ти. Не ме познаваш, за да ме съдиш!

Желая на теб и децата ти, ако имаш такива, много здраве и щастие!

 

da,taka e-men su6to super mnogo me draznqt malkite deca.ne moga da gi ponasqm

Link to comment
Share on other sites

мен пък ме дразни ония от бтв дето готви - даже името не му поня - дразни ме щото говори бавно. незнам - ей така - дразни ме.

 

а иначе (сериозно вече) - много ме дразни, или е по-добре да кажа не ми харесва - когато някой не си върши работата, за която му се плаща и в следствие на това на мен ми се усложнява живота. ето и един пример - itanium - без да се обиждаш ама ако не е тайна не е ли работата ти там именно тази - да казваш на "нахалните лапета" колко време им остава след като именно те ти плащат мизерната заплатка? дано да не е прозвучало грубо.

 

да се оправдаваш с малка заплата е смешно - ако не ти отърва или се махни и си намери и втора работа. ще кажите няма работа - аз казвам - не ви се работи много. или като чиновниците зад гише - като някой им скапе настроението и цял ден са така - аз ако съм шев ги гоня - за работа с много хора се изисква подход - ако не можеш, не се захващай.

 

а ако обобщя - най-много ме е яд че в любимата ми БГ хората не се уважават взаимно - може да ви звучи плоско, ама ако се замислите ще видите че тва е най-голямата беда - и това че някой не си върши работата щото не му пука за клиента (тип заплатата си върви с и без теб). а ето и друг пример. караш си кола. по тясна уличка. пред теб шофьора вижда един приятел и спира да му каже нещо. в 90% от случайте ако сте зад такава кола се започва лудо бипкане на 5-тата секунда. сега ако се замислим - кой е "лошият" - този дето спира и блокира пътя или този дето бипка като луд заради 30 сек забавяне. отговора за мен е един - и двамата са лоши.

 

и е много ама много лошо като се сърдите на стари хора - по две причини - и вие сигурно имате баба и дядо и ще се сърдите ако някой ги навиква и второ - не забравяйте - и вие ще сте като тях един ден. без майтап!

 

уважение му е майката! много весело звучи т'ва нали?

Link to comment
Share on other sites

ето и един пример - itanium - без да се обиждаш ама ако не е тайна не е ли работата ти там именно тази - да казваш на "нахалните лапета" колко време им остава след като именно те ти плащат мизерната заплатка? дано да не е прозвучало грубо. да се оправдаваш с малка заплата е смешно - ако не ти отърва или се махни и си намери и втора работа. 

 

 

Сажалявам, че не се изразих правилно става въпрос за лапетата дето по цял ден не играят само гледат и ми задават тъпи въпроси за да се намират на работа, при положение, че нямат и намерения да сядат, ей затова говоря

 

edit

Видях, че по-горе съм писал: "Мразя и нахалните малки лапета които ме питат през 2 минути кога им свършва времето"

Грешката е моя, не съм мислил когато съм го писал, днеска сам цял ден, щото замествам коледгата, надявам се да ми простиш :D

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме всички надути хорица, които си мислят, че света се върти около тях и че са по-специални.

Дразни ме, когато се опиташ да помогнеш на някого, а той ти отвърне с грубост.

Дразня се от всички лигли и лигльовци, които не знаят що е то сериозно отношение.

Мразя хора, които имат знания и възможности, а не помагат на нуждаещите се, които заслужават помощ.

 

И най-вече изключително много се дразня от егоистичното и затворено мислене на хората.

Link to comment
Share on other sites

а иначе (сериозно вече) - много ме дразни, или е по-добре да кажа не ми харесва - когато някой не си върши работата, за която му се плаща и в следствие на това на мен ми се усложнява живота. ето и един пример - itanium - без да се обиждаш ама ако не е тайна не е ли работата ти там именно тази - да казваш на "нахалните лапета" колко време им остава след като именно те ти плащат мизерната заплатка? дано да не е прозвучало грубо.

 

да се оправдаваш с малка заплата е смешно - ако не ти отърва или се махни и си намери и втора работа. ще кажите няма работа - аз казвам - не ви се работи много. или като чиновниците зад гише - като някой им скапе настроението и цял ден са така - аз ако съм шев ги гоня - за работа с много хора се изисква подход - ако не можеш, не се захващай.

 

дам и аз съм съгласен с това ,че нали за това им се плаща ?! (не ,че ходя често на зали де в месеца 2пъти да ида .. и когато на някой админ не му е весело аз какво трябва да направя !? да му купя кутия шоколадови бонбони ,щом не му отърва да си върви ! Разбирам ги ,че им плащат малко и ги експлоатират найстина много ,но повечето ги мързи и затова не се захващат с друго ,защото това е най-лесното .. да седиш цял ден(нощ) и да ти плащат .

Link to comment
Share on other sites

Друго нещо, което ме вбесява: Да виждам всеки ден 12-13 годишни пиклъовци да се разхождат пред училищата в голямото междучасие с цигарите в ръка, а връстничките им да ходят наплескани като флъорци. Да не говорим пък за облеклото. Изпростя днешната младеж, ей! А това е бъдещето на страната ни. Е, дупе да й е яко тогава на горката ни Родина.

Дразни ме и неграмотността на хората. Омръзна ми да гледам обяви и съобщения с правописни грешки във всяка дума.

Дразнят ме и спрените по трортоарите коли. Вбесявам се, когато заради такива образи ми се налага да вървя по платното, с риск всеки момент някой друг "образцов" шофъор, който пък при ограничение в града от 50 km/h кара така, като че ли ще излита, да ми връхлети.

Link to comment
Share on other sites

Друго нещо, което ме вбесява: Да виждам всеки ден 12-13 годишни пиклъовци да се разхождат пред училищата в голямото междучасие с цигарите в ръка, а връстничките им да ходят наплескани като флъорци. Да не говорим пък за облеклото. Изпростя днешната младеж, ей! А това е бъдещето на страната ни. Е, дупе да й е яко тогава на горката ни Родина.

Дразни ме и неграмотността на хората. Омръзна ми да гледам обяви и съобщения с правописни грешки във всяка дума.

Дразнят ме и спрените по трортоарите коли. Вбесявам се, когато заради такива образи ми се налага да вървя по платното, с риск всеки момент някой друг "образцов" шофъор, който пък при ограничение в града от 50 km/h кара така, като че ли ще излита, да ми връхлети.

 

Prava si zaiche :love

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме когато някой т**пак си яде сандвича кроасана или там каквото и да било и си изхвърли опаковката на земята.Слиза човека от автобуса кошчето му е на 5 метра а той бум на средата на тротоара. Пуши си някой цигето прас на улицата смачка я и готово. Стига сте си хвърляли буклуците където ви доде бе хора. Омръзна ми да гледам чантички напраскани със боклуци закачени по дърветата.Тия дървета приличат на коледни борчета заради някакви си идиоти които са решили че е по лесно да си метнеш боклука прес терасата от колкото да се разкарваш някакви си 5 етажа и да пътуваш цели 30 сек до долу със асансиора.Леле Мързел. И после същите тия хора мрънкат що им е мръсен града и си прехвърлят вината на Циганите който не са си свършили работата като не са им подмели под гъза.Циганките си вършат достатъчно работата само че Вие не си я вършете!

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме много тъпаци на моята възраст - аз съм на 16 и виждам толкова много олигофрени, че ми идва да си хвана багажа и да заживея в някоя пещера.

 

Още повече ме дразнят "лапетата на демокрацията". Подяволите, разхождат се някакви 11-12 годишни които пушат и най-свободно си цитират текстове на мишо шамара и сие на глас, деба шибаните лайна!

 

Един пример, за който се сещам - разказваше ми го DaSkull. Върви си из квартала и чува от онези рап текстове, дето не са за цитиране от близа тераса. Поглежда - някакво смотано момиченце на не повече от 10 надуло музиката на макс, отворило терасата и най-нагло произнася тия цинизми от рода на "... искам да разкъртя п...". Еми ебати, да го хванеш и да му размажеш мозъка на пътя след това да го навреш в задните части на ония лайнари от рнб рекъдс! Ми то и с чалгата е същата работа ... и мамка му няма никаква цензура в тая държава. Още ни тресе комунистическия манталитет, обаче всеки може да прави каквото си иска без да поема отговорностите за това! Стига за музиката, че ще кажете, че съм пристрастен ...

 

Еми на - отивам веднъж да плащам тока. Средно плащаме по 30лв, следователно аз нося 40 - за всеки случай. В последствие се оказа, че имало някакво увеличение. Отивам, подавам бележката от предишния месец, тази ми казва "Петдесет и еди колко си" и ме гледа. Аз си поисках бележката и й казах, че не нося толкова пари в мен в момента. Тя хвана я хвана, буквални я хвърли по мен, погледна ме злобно за секунда и каза "следващия". Еми да я е**, разбирам, че й е писнало от подобни рекации като моята днес, ама нейната работа е с хора, като не става за тази работа да хваща метлата и да мете лайната по улиците!

 

Пример от Март месец - вечер към 21:00, мен започва да ме превива корема. Няма да наблягам на подробностите, помислих, че е от храна или не знам какво, но се оказа, че започва още повече да боли откъм апендикса. Звъниме в бърза помощ - онази 5 часа задаваше ТЪПИ въпроси, после попита дали имаме GP. Да, имаме - еди кое си. И тази казва "Ами, в еди коя си поликлиника до вас има частна медицинска помощ, звъннете там" и затвори! Бааааааа! Естествено, първото нещо, което ми се правеше в момента бе да набера бърза помощ и да демонстрирам уникалните си познания по псувни на български език. Е, по-разумно беше да се обадя на ЧАСТНАТА медицинска помощ и да дам 10лв само защото са си мръднали пръста с 2 улици. Не виня хората, те са си прави. Защо обаче подяволите се плащат тия здравни осигуровки?!

Е, все тая. Тия от частната помощ просто казаха да отида в дежурната тази вечер болница. Отиваме в спешното отделение - няма никой! Ама никой! И след лутане по коридорите, намерихме случайно еди-кой си, който каза, че дежурният екип бил в еди-коя си стая ... Е, тази стая се оказа някаква служебна и те просто си правиха кефа там! Както и да е, казаха да отивам в еди-коя си стая, това е в 4:00. Прати ни една медицинска сестра, която каза, че лекаря ще дойде всеки момент. Ами да ги е**, до 8:00 никой не мина! Седях в няква шибана стая 4 часа без никой да дойде! Абе мамка му, ами ако ми беше станало нещо? Дойде ми да разхвърля цялата болница като разбрах от другата смяна, че лекаря бил спал в съседната стая, защото бил уморен ... ми да го е**, на работа е, а не в тях си! Както и да е, след това всичко беше ОК - ВЕЧЕ (а не все още) има хора, които си вършат работата дори повече, отколкото е необходимо. Не му е тук мястото и момента, ама искам да благодаря на отделението "Анна мария" от Окръжна болница - ей такива хора ни трябват, за да живеем в нормална държава :)

 

Та да се върна в началото - именно тези лапета трябва да се постегнат, защото "в нас е бъдещето". Надявам се, че това последното не е правилно, иначе тежко й горко на държавата :\

 

А най ме е яд, че в момента освен да мрънкам друго не мога да направя! За мен най-важното, което трябва да се случи, за "да се оправи всичко" е да забравим напълно за шибания комунизъм, защото все още живеем в комунистическа държава! Хората са комунисти - а държавата, това е народа!

 

П.П. Извинявам се, ако някъде съм псувал, заради емоцията е ...

Link to comment
Share on other sites

да го хванеш и да му размажеш мозъка на пътя

Харесва ми как мислиш ;)

Вчера едно малко момиченце за малко не ме изкара извън релси. Седя си и си пийвам студен чай, опитвам се да си почина след тежък и забързан ден. По едно време мъничко момиченце от съседната маса започва да вика с колкото и глас държи "Младенееееееее!". Засякох - точно през 8 секунди. На петнайстия път взе да ми пречи. На двайсет и петия път се изнервих. След трийстия бях готов да скоча и да я разкъсам пред очите на майка и. Тя, милата, си пушеше невъзмутимо цигарата и не направи нито веднъж задележка на пискливото си отроче. Добре, че Младен най-накрая се сети да дойде и тормоза спря...

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме всички надути хорица, които си мислят, че света се върти около тях и че са по-специални.

Дразни ме, когато се опиташ да помогнеш на някого, а той ти отвърне с грубост.

Дразня се от всички лигли и лигльовци, които не знаят що е то сериозно отношение.

И най-вече изключително много се дразня от егоистичното и затворено мислене на хората.

 

Абсолютно прав си - тук у нас квото и да си говорим хората са големи егоисти и са много тесногръди. Мисленето им е толкова колкото да дават "умни съвети" и не знам защо скъпите майки и бащици възпитават по тоя начин и дечицата си защото както аз така и вие виждате до какво води това и на какъв хал е младото поколение.

Този, който ти отвръща с грубост вече практикувам по следния начин - ако някой си позволи своеволия/ако ще и най-добрия приятел или приятелка да ми е/ просто изчезва от списъка ми-преди ми беше жал и не правех така - имах и много "приятели" ама откакто си разчистих списъка и оставих истинските се чувствам несравнимо по-добре. Казвам ви - нямате нужда от хора които само ви досаждат и не можете да си представите колко ще сте спокойни като ги разкарате.

Лиглите и лигльовците ги е имало и ще ги има ама кво да се прави - крушата не пада по далеч от дървото.

А тия копеленца, които си мислят че светът е техен и паричките на мама и тати са всичко и всевластни да се пазят да не ме срещнат мен или некой друг доброжелател като моя милост в некоя тъмна уличка че тогава ше видат как се прави йога с мазнички дебели крайничета щото само така има оправия за тях.

А на скъпите женички които подбират чичковците по парите мога да им кажа само продължавайте така момиченца то и без тва сте се изродили поне хептен да изчезнете и такива като вас тоже щото от такава сган нищо не става/поне ви правя евала как им харчите парите на чичковците макар че тях тва ги не е*е щото после си вземат от народа :angry1 /

И кво сега-трябва ли да харесвам България в тоя лик? Аз съм по-скоро за некой като Хитлер и концлагери за тлъсти свинички малко да се пооправят нещата.

Link to comment
Share on other sites

Emi da vi razkaja edna slu4ka az vuv reisa sednal reisa prazen samo 5 6 4oveka sednali drugo si4ko prazno.idva nekava baba i mi sa prai na mutra vika stavai,ne priema ne za otgovor dokato ne stanax ne mirqsa ruga me s toz bastun i mi se kara.To biva Biva ozlobeni xora ama pak 4ak tolkova. A kolkoto do tiq rapari kak moje dete na 12-13 godini da xodi i da psuva s dosta bogat Kremikovski Re4nik.No prosto tova e Bulgaria....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...