Jump to content
BulForum.com

Нещата, които ви дразнят


ELISA

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

ми аз пък не си помислих за чалга,ама карай ;) първата ми асоциация беше dre ili snoop ili stupid 50 cent..............

Link to comment
Share on other sites

Е, не че и аз ако имам някаква...каквато и да е бричка не бих се бръкнал повечко, за да тормозя хората с Dimmu Borgir, Dissection, Children of Bodom, Astral Projection, Faithless...

Да, дразня се, че нямам кола.

Link to comment
Share on other sites

farrell вече стана модерно чалга да се слуша, преди не беше толкова, но напоследък само чалга се чува ;) Особено от разни тюнинговани лади и голф единички в кичука :) Аз с по-комерсиални работи ще ги дразня, корн и такива ми ти работи.

Link to comment
Share on other sites

KoRn, да! Добре би било хората да послушат малко faget, good god, clown, blind с около 130 dB и да се чудят що за човек би слушал такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Аз с по-комерсиални работи ще ги дразня, корн и такива ми ти работи.

Ми те корн правят добри песни. Ако пуснеш и Линкин парк ще си върха. :D Това че някой слуша чалга не значи че не слуша и друга музика, даже повечето съм забелязал че харесват и други. Докато обратното не е вярно. Даже според мен в кола трябва да се слуша нещо по-различно от балкански ритми.

А иначе по темата. Мен ме дразнят хората които се мислят че са нещо повече от останалите и се държат като такива. Независимо от това на какъв пост са сложени или с какви дрехи са облечени. Дразнят ме хора, които се правят на тъпи, а всъщност нямат никаква причина да са такива. Дразни ме също когато някои са прекалено нахални. Дразни ме и непремерената простотия. Ами мисля че ме дразни това което дразни и всеки нормален човек.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразни фактът,че остават все по-малко отговорни и умни хора.....специално за милата ни държавица говоря.Дразня се,когато аз говоря и отсрещния да не ме слуша! :angry1 Дразня се като ми пипат косата...е,само при един човек не усещам дразненето де :love :rolleyes: Дразня сееее....ми от себе си се дразня някой път :wir

Link to comment
Share on other sites

KoRn, да! Добре би било хората да послушат малко faget, good god, clown, blind с около 130 dB и да се чудят що за човек би слушал такива неща.

 

O, чудили са се доста, преди да си продам колицата :(

Сега само съседите се чудят, но пак е нещо.

Като стана дума за съседите - мразя им шибаната котка, която всяка сутрин мяука и ме буди.

Link to comment
Share on other sites

дразни ме тъпата кабелна телевизия,и постоянната липса на канал ,който искам да гледам :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...