Jump to content
BulForum.com

Kak da zabravq momi4e?


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

С водка. Ама това е временно... Е, зависи как пиеш :)

 

Друго решение няма. Или поне няма универсално.

 

Моят съвет е да си намериш хоби (или второ). Да започнеш да тренираш нещо (или още нещо). Да се движиш сред хора, да излизаш. А не да се затваряш в себе си. Нови срещи, нови запознанства... и т.н.

 

 

 

EDIT:

Posts: 500 - Гуру!

Дано не съм го постигнал с много спам и флууд и...

Моля за извинение ако някога съм правел нещо подобно или ако съм обидил някой без да искам. Винаги съм се стремял да го избягвам. Благодаря на всички за доброто настроение и приятните мигове в този форум!

Link to comment
Share on other sites

Забравяш я с мнооооооого приятели. И направи си така живота че нищо да не те подсеща за нея. Ако трябва опразни апартамента и си купи нови мебели (или не). Но винаги ще постигнеш целта с приятелите си! Вервайте ми. ;)

Link to comment
Share on other sites

в на4алото не се опитваи да я забравиш съзнателно то и без това е супер трудно просто се опитаи да запулниш до дупка свободното си време колкото по малко стоиш сам толкова по малко тъжни (/гневни) мисли ште ти идват

трябва да си намериш някое рамо не на което да попла4еш (/, което да те възпира от агресивни изяви )

пук то не е и болка за умиране . все пак тя се е прецакала то на нея трябва да и е гадно ...

винаги трябва да знаеш 4е не те е заслужавала

ти едва ли ще я забравиш някога , но поне ти остава като броика :)

след тва - огледаи се ослушаи се и ще видиш прекрасните създания които си живуркат в нашия град ще доиде момент в които ще се нуждаеш от нова половинка

 

еми то тва беше от мен , едва ли ще ти помогна щото в тези моменти 4овек следва сърцето си и колкото и съвети да полу4ава , пак ще прави това което би правил и без съветите ...

 

 

 

moje naistina da sum tup , sry

Link to comment
Share on other sites

винаги трябва да знаеш 4е не те е заслужавала

ти едва ли ще я забравиш някога , но поне ти остава като броика

Ей,по дяволите, толкова ми беше хубава сутринта, преди да прочета този пост...Това, което предлага Вредния, е толкова глупава тактика, че няма накъде повече. Дори Пламен Марков би се справил по-добре от теб! :)

Ако те остави любимия човек, най-нормалното нещо е да се запиташ "Какво направих...". Най-нормално е първо в себе си да потърсиш вината. Защото ако отношението ти към момичета е в стил DMX (не само, но за него се сещам в момента), повярвай ми, няма да си дълго с нея. И да се блъскаш по гърдите и да ревеш "Аз, МЪЖ,. аз МАЧО!" тя няма да се върне.

Иначе съм съгласен с xb00t, май това си е Se2ker като гледам аватара. Приятелите са за това - да бъдат до теб. А когато си сам, имаш нужда точно от това - да има някой до теб, с който да поговориш, с който да споделиш мъката и болката си.

Отивам да си изпия млякото ;)

Link to comment
Share on other sites

трябва да си намериш някакво занимание, което да откъсва мислите ти от нея. също така трябва да излизаш с приятели, да се запознаваш с много хора и да гледаш комедии, ама не някви романтични, ами такива дето могат да те разсмеят. И не се опитвай да я забравиш, така никога няма да стане. в един момент от самосебе си това ще стане

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да я забравиш.Не може да изтриеш някой,които си обичал от живота си.Както казаха някои хора гледай да не седиш много сам,излизай,абе просто прави нещо,все пак животът не свършва.Гледай напред и всичко ще се подреди в един момент.

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да я забравиш.

Така си е. Ако чувствата ти към момичето са били искрени и дълбоки, няма да я забравиш. А и защо трябва да я забравяш? Нима не сте имали хубави моменти заедно? Спомняй си за тях!

Link to comment
Share on other sites

Така си е. Ако чувствата ти към момичето са били искрени и дълбоки, няма да я забравиш. А и защо трябва да я забравяш? Нима не сте имали хубави моменти заедно? Спомняй си за тях!

то4но това е:"миналото трябва да се помни,за да не се забравят хубавите моменти...и за да не се повтарят старите грешки".
Link to comment
Share on other sites

и аз съм бил в същата ситуация. сигурен съм че твоята е била "по-нормална" от моята. затворих се в къщи, никъде не ходех, само за нея си мислех. и що? тя си излизаше с който си иска и се зарибяваше с който се иска. обаждаше ми се колкото да не я забравя. в един момент се замислих.. " какво постигам с това? тя няма да се върне. това време което губя сега мислейки за нея, никога няма да се върне. а времето ми на тоя свят свършва." почнах да излизам. хванах си друга приятелка, после още една, после още една.. признавам че в началото късах с момичетата заради нея... щото на нея и щукваше да се обади или нещо от сорта. но после тва се промени. намерих друго момиче с което да съм щастлив и сега въобще не се сещам за нея.. или ако се сетя за нея.. то е от чисто сексуално желание. трябва да знаеш че няма да я забравиш.. поне не и докато не намериш някоя друга към която да изпитваш същото, но ако я намериш... убеди се в нейните чувства първо.. преди да раздаваш свойте. ако тя е искрена... тогава.. давай. идеята не е да се пазиш от всичко което може да ти каже "обичам те", а да тичаш към него и ако останеш наранен.. да се съвземеш и да продължиш все едно нищо не е станало. човек се учи от грешките си.

Link to comment
Share on other sites

Nai - bolezneniq na4in nqkoi da ti lipsva e da e do teb no da znae6 4e nemoje6 da go ima6.

Така е.Но сме млади-има време лошите спомени да станат хубави.Няма смисъл да забравяш човек,с който си споделил част от живота си.

Link to comment
Share on other sites

Всичко с времето.То лекува. А това да се опариш е част от живота.Случва се на всеки.Стискаи зъби и продължавай.

Link to comment
Share on other sites

Ами да... както са казали повечето: "не се забравя"

Аз в момента съм в същото положение. Ходих с нея 2 и половина години...

Алкохола помага само за момента (завиБи и от човека).

Възможно е и на нея да й дойте акъл в главата, но не се надявай.

 

Времето лекува...живота учи (ЗДРАВО)

 

:argue

Link to comment
Share on other sites

Намери си друга и особено ако ти харесва повече от старата приятелка ще се оправиш за няколко месеца, иначе ей така от самосебеси забрави

Link to comment
Share on other sites

Vlado, nema da se puashish - vremeto lekuva, izlizai po diskoteki, barove, imash edna kamara priqteli, koito shte sa s teb - do 10 dena shte ti namerim druga kaka. Ako si bil mnogo vluben bez rakiq nema da stane :D

 

Are batka, znam che mnogo q obichashe, no shte ti kazha edno - tq mnogo shte suzhalqva - ti si pich za milioni, shtom postupi taka, nachi vubshte ne te e zasluzhavala ! Shte ima da se moli..znam gi takiva az, ne se kosi - si4ko to4no ;)

Link to comment
Share on other sites

Kato doide da ti se moli da se warne pri teb, triabwa da ia izrita6, ne se otpuskai i si spomniai samo otricatelnite i 4erti.

Vsiaka jena gi ima.

Mnogo e vajno da uni6toji6 vsi4ki ve6ta, koito ti napomniat za neia.

NIKOGA ne i se obajdai

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...