Jump to content
BulForum.com

Kak da zabravq momi4e?


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply
Ама айде да не коментирам, че темата все пак не е за Slipknot. Пък и някои хора не са толкова психясали като нас и едва ли ще седнат да слушат такива неща.

 

Не съм съгласен, приятелю! Именно със Slipknot се депресирах и то даже със най-бруталните парчета :punk , колкото и странно да звучи за някои. Истианта е че границата между любовтта и омразата е удивително тънка.

 

Дано разочарованията от любовта да са просто крачка към нещо по-добро за всички вас :D

Link to comment
Share on other sites

Дано разочарованията от любовта да са просто крачка към нещо по-добро за всички вас

Това за съжаление е толкова нереално...не може нещо, което ти е донесло толкова мъка и болка да бъде предшественик на нещо красиво...

Link to comment
Share on other sites

Това за съжаление е толкова нереално...не може нещо, което ти е донесло толкова мъка и болка да бъде предшественик на нещо красиво...

защо не?

"това което не ни убива ни прави по-силни" е казал чичко Ницше. та ако сме оцелели от подобно опустошение на няколко пъти не може ли да си повярваме че сме достатъчно силни, за да се справим с произволно избран друг проблем? като например този да станем по-добри.

а и човек винаги може да се учи от грешките си, ако успее да си свали капаците от очите за да ги види.

Link to comment
Share on other sites

Моята версия на тази велика реплика е "Това, което не ни убива, ни вкарва в болница за дълго"...

А и това, че си се поучил от грешките си, не е гаранция, че ще си щастлив.

Link to comment
Share on other sites

Моята версия на тази велика реплика е "Това, което не ни убива, ни вкарва в болница за дълго"...

А и това, че си се поучил от грешките си, не е гаранция, че ще си щастлив.

на това ще ти отговоря с малко дзен:

щастието се намира в пътя към намирането му.

 

разни хора разни идеали. на мен не ми харесва в болница затова избягвам да се насочвам натам.

Link to comment
Share on other sites

щастието се намира в пътя към намирането му

Вървя по този път. И се надявам да стигна до края, независимо от всичките несгоди и проблеми, които ми се стоварват.

Поздрав специално за теб, mobo - Led Zeppelin - Stairway to Heaven!

Link to comment
Share on other sites

nai-napred si dai vreme da mine bolkata,pri vseki e razlicno no ti ste usetish koga ti e pisnalo da si liagash i stavash s edna i susta misul.posle se otdai na priatelite i se opitai da pravish tova koeto vinagi si iskal,no ne e ostavalo vreme zastoto TIA e bila na purvo miasto.az sum zena i obiknoveno me izbiva na magazini,na kluki po telefona,na vlubvane vsiaka minuta.ne moze da ocakvash da si namerish nova kogato starata oste e v mislite ti,no e mnogo vazno da NE SE VIZDATE I CUVATE.na nas zenite mnogo ni se iska da ni obicat daze kogato si imame vece drug,no ne go pozvoliavai.i GOVORI,izlivai si mukata tova pomaga da se osovbodish po burzo,znam ce e malko trudno za edin muz da hlenci postoianno ama vse pak hora sme...i hic da ne mislis ce vinata e u teb,izcerpala se e vruskata i tolkova.ti si gotin taka ce sum sigurna kolko zenizi ste se rediat na opaska...samo da im se dade shans :punk

Link to comment
Share on other sites

vij kfo... stava6 edna sutrin i si kazvam "Da mu eba maikata na si4ko, seki! Krai, otna4alo." Za6toto povqrvai mi, kolkoto i da se ma4i6 da q zabravi6 nqma da moje6, nqma vreme nqma alkohol nqma ni6to. Prosto trqbva da razbere6 4e tova e bil po-dobriq variant. Kolkoto i da ti se struva 4e ne e taka. Pak i otgore na si4ko, pain is strenght. A btw ako prodaljava6 da si kazva6 na sebe si 4e uj si q zabrail i po4ne6 da se zanimava6 s sportove i etc, tfa e temporary. Ne go povqrva6 i razbere6 dalboko v teb nqma spasenie. I otgore na vsi4ko ima edin kofti strani4en efekt - makar da ne misli6 za neq, vsqko momi4e koeto ti haresa i etc moje da si misli6 4e nqma da stane, zako pak da probvam, pak 6te stane kato minaliqta pat...samo 6te me boli i etc. Da, oba4e ako misli6 taka, vinagi 6te se zalagva6 i do nikade nqma da stigne6 - egg-and-chicken problema. Zatova im tegli6 edna maina i tfa e...moje malko da e grubo no nqma drug izhod. I ne si misli "ako ne bqh naprail taka, moje6e da stane taka...etc", 6oto sa napalno bezsmisleni. I vaob6te ne si pomislq 4e ne6to moje da stane otnovo, ako stane hubavo, no ne se zalagvai podsaznatelno, 6oto ina4e po instinkt 6a ti se ot6te da jivee6 i da se zanimava6 s girls etc. Ina4e friends vinagi pomagat, v tova nqma spor....

 

Pozdravi,

gamehack

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
:blowup: То новото влюбване няма да стане толкова бързо ,колкото ти се иска! :argue При употребата на алкохол ,може да направиш някоя глупост ,която да ти вгорчи живота за дълго. :beerchug Занимавай се с нещо,излизай с приятели,смени обстановката :punkПросто не трябва да ти остава време да мислиш за това :music После нещата малко по малко ще си дойдат на местата и ще се оправиш :punk Вервайте ми лично съм го изпитал :angry1
Link to comment
Share on other sites

Да се опитваш да забравиш е включване на защитен механизъм и това най-често вреди, макар че човек притискан от болката какво ли не иска да направи... а всъщност трябва да се преживее и може би колкото по-дълбоко се преживее то човек ще отиде толкова по-далеч душевно. Да намразиш е същия защитен механизъм, също и да кажеш, че никога няма да се влюбваш пак - това пък даже е и пропадане - в що за човек ще се превръщаш

макар че ако нямахме такива механизми нямаше да оживяваме като биологичен вид - все пак след опарване се пазим от огъня...

 

Не се опитвайте да забравите, защото Любовта е Eternal Sunshine of the Spotless Mind!

 

А за всички които дават съвет - алкохола - вие или не знаете какво е алкохола или сте недорасли да знаете...

Алкохолът винаги усилва нещата. Човек се превръща в това което успява да удържи - ама плиткото, щото дълбокото само с алкохол не се вади...

Всъщност по тоя път на логиката - алкохола усилва, така че помага да се изживее по-бързо, защото по-силно ... хъм добре де, но защо да не е филм, музика и т.н. ? - или ще кажете - абеее то може и комбинирано - ОК съгласен, само с алкохола да не излезе и онва плиткото дето споменах - било то стомашно съдържание или простотийка...

 

Ех, този Алкохол, колко пъти е проклинан, а се чуде - той ли е виновен или ни е само проводник...

Link to comment
Share on other sites

С приятели и намиране на хобита......с търсене на следващата.........е аз използвах първото и ми помогна...... :) ;)

Link to comment
Share on other sites

А за всички които дават съвет - алкохола - вие или не знаете какво е алкохола или сте недорасли да знаете...

Алкохолът винаги усилва нещата. Човек се превръща в това което успява да удържи - ама плиткото, щото дълбокото само с алкохол не се вади...

Всъщност по тоя път на логиката - алкохола усилва, така че помага да се изживее по-бързо, защото по-силно ... хъм добре де, но защо да не е филм, музика и т.н. ? - или ще кажете - абеее то може и комбинирано - ОК съгласен, само с алкохола да не излезе и онва плиткото дето споменах - било то стомашно съдържание или простотийка...

 

Ех, този Алкохол, колко пъти е проклинан, а се чуде - той ли е виновен или ни е само проводник...

 

 

A nemoje li da se napie6 v nqkoiq diskoteka s priateli da zarebi6 nqkoiq qka macka i da sa vlubi6 v neiq i da zajiveete 6taslivo i mirno :D

Link to comment
Share on other sites

Хм, не знаех, че може да се влюбиш, докато си пиян :)

За мен по принцип любовта е вид опиянение - не ми трябва алкохол, за да се отрежа тотално...

Link to comment
Share on other sites

A nemoje li da se napie6 v nqkoiq diskoteka s priateli da zarebi6 nqkoiq qka macka i da sa vlubi6 v neiq i da zajiveete 6taslivo i mirno  :D

не защото повечето от фразите които си размените ще се изгубят в силната музика, плюс това не вярвам някой да харесва да му крещят в ухото с алкохолен дъх

не защото мирно и щастливо никой не живее :sayjin

Link to comment
Share on other sites

A nemoje li da se napie6 v nqkoiq diskoteka s priateli da zarebi6 nqkoiq qka macka i da sa vlubi6 v neiq i da zajiveete 6taslivo i mirno  :D

 

хъм, струва ми се, че хората с твоя интелект не страдат много... закво ли изобщо има тема пък и аз взех да отговарям

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
na4i vmomenta sym v perioda po temata i trudno go prejivqvam shtoto dosta q obicham i ako imah edin pistolet BOEN pod raka vednaga bih se grymnal  :) boli ma fara za tapiq jivot  :sayjin  :sayjin

i az sam minal po toq pyt ama ne e tva izhoda

tarsi pove4e kontakt s priqteli mnogo pomaga vypreki 4edva li sega ti e do priqtelite.

ne moje6 da napravi6 mnogo vremeto lekuva , no minava bavno taka kvo da se pravi.tarsi po ve4e ne6ta koito da te razseivat kato naprimer rakiq , priqteli i taka natatyk

Link to comment
Share on other sites

@Nevita абсолютно си права.Много добре го каза.С може би малки отклонения в датите.Но си е така.... 6+ за поста много ми хареса.

 

По темата: напълно подкрепям Nevita

Link to comment
Share on other sites

tarsi pove4e kontakt s priqteli mnogo pomaga vypreki 4edva li sega ti e do priqtelite.

ne moje6 da napravi6 mnogo vremeto lekuva , no minava bavno taka kvo da se pravi.tarsi po ve4e ne6ta koito da te razseivat kato naprimer rakiq , priqteli i taka natatyk

 

Напълно съм съгласен с теб, при мене се получи абсолютно същото. Само бих добавил че използвах Fear Factory и Slipknot за депресиране... :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

@Nevita абсолютно си права.Много добре го каза.С може би малки отклонения в датите.Но си е така.... 6+ за поста много ми хареса.

 

По темата: напълно подкрепям Nevita

Blagodarq 4e se saglasi s men :) a za datite te sa otnositelni (primerini) vajen e algoritama :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...