Jump to content
BulForum.com

Kak da zabravq momi4e?


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Аз сега си мисля и ми се струва,че идеята на Виртуалния Манчо е не да забрави момичето,с което е бил заедно,а да спре да я обича.То не става така да забравяш някакви хора,които са или са били значими за теб.Така ли е Виртуални Манчо?Ама трабва да се крета напред майка му стара,така че дръж се

Link to comment
Share on other sites

Клин клин избива.

 

В момента съм така и мисля че това е начина, който е най-подходящ. Иначе алкохола не помага напих се само веднъж и после два дена гледах като тръба. Приятелите помагат много но не и вечерта в леглото.

 

За това харесай си някое момиченце и си мисли, че тя ще бъде другата. Пък то за два три месеца ще ти мине.

Link to comment
Share on other sites

Vlado, nema da se puashish - vremeto lekuva, izlizai po diskoteki,  barove, imash edna kamara priqteli, koito shte sa s teb - do 10 dena shte ti namerim druga kaka. Ako si bil mnogo vluben bez rakiq nema da stane :D

 

Are batka, znam che mnogo q obichashe, no shte ti kazha edno - tq mnogo shte suzhalqva - ti si pich za milioni, shtom postupi taka, nachi vubshte ne te e zasluzhavala ! Shte ima da se moli..znam gi takiva az, ne se kosi - si4ko to4no ;)

 

 

Sergei taka si e.^tom do sq ne q zabravih na4i i nqma da e zabrava taka4e nqma da e zabravq nikoga kakto kazaha nqkoi hora v temata.Ot sega natata se stqgam i si gledam na pred za v bade6te 6te si jiveiq ta az sam na 19 godini i ima o6te tolkova jeni da mina 4e kat sa seta mi stava lo6o :))))))) Lo6oto e 4e dokato beh s drugi momi4eta si misleh za niq ama tva ve4e otjivelica da ne sam nqkoi liglio da sa drazna za gluposti :)

Link to comment
Share on other sites

Това е толкова вярно, че няма накъде повече... :cry

 

 

Am Zerghathul tq ot stamboliiski a az ao pld rabota v stamboliiski za tva napisah Nai - bolezneniq na4in nqkoi da ti lipsva e da e do teb no da znae6 4e nemoje6 da go ima6. Radvam sa 4e si razbral za kvo stava vapros :(

No kakto kazah ne sam liglio :)))))))))))))) Elate poe4e: za kuponi stava vapros :))))))))

Link to comment
Share on other sites

Dnes sled 9 mese4na vruzka pri uslovie 4e v4era momi4eto mi pi6i sms 4e ne moje da jivee bez men mi se zaqvqva 4e me e zabravila i 4e ve4e ne me obi4a... huh a az kakwo da napravq?

6te e ostava da se odavi v nqkoq kanavka za6tot bez men tq 6te zaigi!

Link to comment
Share on other sites

Ako se vlubite nqkoga v momi4e i tq vi napusne zaradi drug kak bihte zabravili vsi4ko tova?

 

Mi bih se zaribil po parvata 4ervenokosa s zeleni o4i i prekrasno tialo.Ako ima takava na blizo drugata 6te ti se stori kato babi4ka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnes sled 9 mese4na vruzka pri uslovie 4e v4era momi4eto mi pi6i sms 4e ne moje da jivee bez men mi se zaqvqva 4e me e zabravila i 4e ve4e ne me obi4a... huh a az kakwo da napravq?

6te e ostava da se odavi v nqkoq kanavka za6tot bez men tq 6te zaigi!

 

1. хвани си някоя по-голяма.

2. със следващата не се хвали толкова че явно те е чул дявола. то сигурно целия град разбра колко ти е "яко" гаджето.

3. хвани си по-голяма.

4. гледай да е по-умна.

5. гледай да знае какво говори.

6. с тая нищо не прави. тя ако иска ще дойде.

7. кажи ми какво означава последната дума. кво щяла да прави без теб????

Link to comment
Share on other sites

Владко не говори shits,присъщи на човек,на когото му се чука и две не виждас

are sega si imame uvazenieto.Za men tova e idealata i tova si e.

Link to comment
Share on other sites

Ako se vlubite nqkoga v momi4e i tq vi napusne zaradi drug kak bihte zabravili vsi4ko tova?

 

да забравиш .., с времето.

а да намалиш душевната болка.., трябва да вкараш физическа, т.е. здраво тренировки ти трябват. Да се умориш толкова много, че да нямаш сили да мислиш много много, иначе.., всеки е минал през това, и при всички минава с времето.

 

А до това, че те е напуснала заради друг.., мисля че по-лесно ще го преодолеш, защото това я прави кучка, съответно не е за теб.

Щом няма силата и волята първо да се разделите, щом не я кефиш, а после да си търси друг, ми директно те е заменила при първа възможност.., хич да не ти пука, радвай се, че си се отървал навреме от нея :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

да забравиш .., с времето.

а да намалиш душевната болка.., трябва да вкараш физическа, т.е. здраво тренировки ти трябват. Да се умориш толкова много, че да нямаш сили да мислиш много много, иначе.., всеки е минал през това, и при всички минава с времето.

 

:punk :punk :punk E, тва е ! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Всякакви занимания помагат.Трабва да се съсредоточиш в нещо,за да не мислиш за нея.С времето няма да ти е толкова мъчно,че си я загубил.А че винаги ще я помниш-това за мен е така и никой не може да ме убеди в противното.Алкохолът дали помага-не помага.И в това никой не може да ме убеди.Мой приятел пиеше дълго време заради такова нещо и единственото,което постигна е,че през това време беше като парцал.Пък ако искаш да се развеселиш за момент може и да пиинеш.Ще го пробвам довечера и ще кажа резултата.Истината обаче си остава във времето

Link to comment
Share on other sites

Kak da zabravq momi4e?, V koeto beh vluben

 

само един вариант има - влюбваш се в друга.

(не знам дали не повтарям някой, но не съм чел темата)

 

успех .... и дерзай!

Link to comment
Share on other sites

Значи много лесно е - продължаваш да работиш по момичето на аватара ти :P

а и следващия път като я видиш с новия и приятел ... за да не ти е гадно направи така на тях да им е гадно (внимаваи само да не се збиете) ;) Покажи и че не се интересуваш от нея и си намери някоя по хубава :)

Link to comment
Share on other sites

Am az ne sam mnogo pretinciozen

 

Ами тогава разнообрази малко нещата.Пощъкай нагоре-надолу и може да ти изскочи късмета.Пък и като си намериш някое по-сериозно занимание,задължително ще я забравиш. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...