Jump to content
BulForum.com

Kak da zabravq momi4e?


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Много щанги,преходи из горите,работа до спукване приятели,много са важни и само напред.Но,нещо остава,затова аз не съм на принципа на много приятелки защото всяка една взима по част от сърцето,а какво остава за съпруг или съпруга, камък

Link to comment
Share on other sites

sedmica 1. alkohol i stari priateli

sedmica 2. nova kompaniq

sedmica 3. novo gadje

 

Хехе...не мога да разбера защо всички момичета така оптимистично си мислят...? Еми начи аз не пия ....какво да правя 1-та седмица? А и какво да правя с тези стари приятели? Мойта компания ме кефи и не смятам да я сменям....а ново гадже все мога да си намеря въпросът е дали ще изпитвам същите чувства...И мисля, че седмиците най-малко трябва да станат на месеци. Аве кофти работа сте вие момичетата(жени момичета същата работа)...А и защо всички си мислят, че алкохолът помага?

 

sedmica 2. nova kompaniq

 

Аве просто не ми се спори....Не съм съгласен 99%.

Май всички са на мнение, че не можеш да забравиш момиче...Единствената възможност е да притъпиш чувствата си.

 

Сори, че се захващам за конкретен пример ама т`ва според мен няма да проработи при момчетата.

Link to comment
Share on other sites

Trqbva da se zaribi6 po ne6to deto da ti otnema cqloto vnimanie dokato ti mine. Igrai igri, sportuvai, napravi kupon s mnogo priqteli... ob6tuvai shorata - tva pomaga super mnogo

 

Дамм...напълно съм съгласен с теб...Много помага. Изпитано средство от много хора и от мен :) .

 

Ама това за алкохола и компанията беше глупав пример...:)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съгласна с Гецата.Това е най-сигурния начин.Изпитан е  ;)

Vyob6te ne sym syglasna s tova.Vliubih se v edno mom4e i to zamina v 4ujbina.Stoiq tam 10 godini i prez cqloto tova vreme si bqh vliubena v nego.Ne e vqrna i maksimata "Dale4 ot o4ite,dale4 ot syrceto".

Edinstveniq na4in e da se vliubi6 otnovo,makar 4e liubovana rana moje da se izlekuva samo ot onzi(onazi),koito q e nanesyl.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...