Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Pozdravleniq za warez.ru znaite , 4e ste parvite , koito q predostaviha v bg net prostranstvoto.Bravo samo deto nemoa da svalqm 6toto ima mnoo deto svalqt i za men nema vrazka :cry , no 6a iz4akame do kam 1 ve4erta dano do togava da se opravi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Ето Dreamer Ви разясни повечето неща. Аз си свалих и 2рия диск и сега започна 3тия, и вече малко по малко започвам да исталвам, до като се свали и 3тата част и аз ще Рурилаааааааааааааааам хиихиих :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ima qko video Dreamer az edinstveno zaradi videoto se pritesnqvam :) to kvo li drugo te si4ki sa taka de, no imam predvid 4e e qka karta a samo zaradi cifri4kite moje da ne ba4ka igricata

 

Ей до ся играх към един час сигурно. Начи аз съм с 1333 Celeron процесор и GeForce Ti 4600 със 128 рам... иначе системата е 512мб sdr. Та на 800x600 medium се играеше с почти поносими накъсвания, но предполагам, че с по-сериозен процесор всичко ще си дойде на мястото. Графиката е добра, но не мога да кажа, че е нещо супер мега невиждано, но може би трудно се впечатлявам или пък истинската графика да е на max детаилност.

 

Инак в началото там те пращат с някакво подобие на самолет на Марс и там почват да ти казват разни неща, дават ти собствено PDA с което можеш да чекваш мейли (примете го като обичайните преветсвия и информации за "безопасност" и странични такива). Можеш да изслушваш аудио-файлове (примерно там разни "колеги" като са се записвали и като си downloadваш от техните pda-та каквото има на харда/в паметта). Те от време на време стават полезни. Там има и още минимална информация, но тя като че ли не е от особена важност.

 

Имаше нещо, което доста ми хареса. Нали по разните подобни игри има постоянни екрани по стените. Сега на много от тях можеш да си кликат, да си избираш разни опцийки... нещо като touch-control екрани. Готино е, но не всички са активни, но доста. Дразнещо е малко, че примерно по кенефите не можеш да пускаш навсякъде водите, да кликаш където ти падне и да става нещо  верно, че не е чак толкова важно, но за този тип игри май бе доста характерно едно време.

 

Общо взето така почва играта. Натакъв вече има обикаляне из избите (гаражите) на станцията на Марс където некви чудовища са се появили и изведнъж всички почват да стрелят срещу теб, нищо, че до преди малко си си говорил с тях.. те нямат какво толкова да ти кажат, но в някои случаи предполагам, че информацията им ще се окаже важна. Лошото е, че няма субтитри и трябва да се заслушвате доста сериозно в това, което ви се говори (същото се отнася и за аудио-файловете в пда-то).

 

През краткото време, в което играх имах само пистолет и някаква пушка или помпа. Тя ако стреляше, а пищака беше слабичък. Също така ще имате фенер, с който да си светите понеже на тия места ще е доста тъмничко. Целта ви ще е да намерите някакъв професор, който бил изчезнал там в залите и трябва да го откриете. Обаче вместо него друго намирате... сумати хора и чудовища за убиване  Та да си продължа мисълта, с тоя фенер можете да удряте и като ударите някой кожата му пада (става доста бързо) виждате му ребрата и костите и се сгромолясва... това става за части от секундата де, не е чак толкоз забавено и нема особени ефекти.

 

Та засега е това.

 

evala dreamer tnx maina :) a btw az sega sym poludql po Aleins oniq den izgledah si4kite i Aliens 2 nai mi haresa i e to4no kato tova deto razpravq6 mnnnnnnn qkooooooooooooooo izpra6tat nqkvi marinki na nqkva stanciq na druga planeta i da vidat kvo stava 6toto se izgubi vryzkata oleeeeeee :woot 6te poludeq do sq nikoga ne sym haresval 1st person shooterite no takova ne6to prosto si padam po takiva 4udovi6ta i nqkvo na tymno ... :ghost :allien :devil :sayjin

Link to comment
Share on other sites

I az 4akah HL2 , no kato videh videoto na Doom 3 sq nqmam tarpenie.No HL2 spored men samo moe mnenie 6a e po dobra.

 

az 4estno da vi kaja kato gameplay spored men doom 6e e po-interesen ot HL2 vij dreamer razpravq istoriqta. verno 4e i na Half life be6e qko i izvednyj te iznenada oniq gadnite face huggers ama ne znam awe nqma po-qko we i 2ete igri 6te sa qki i ako imam vyzmojnost 6te gi igraq 100%.Do sega ne sym haresval shooteri no 6te po4nat da mi haresvat mai mai :)

Link to comment
Share on other sites

A we , ako si gledal vsi4ki clip4ena HL2 i ti 6te q o4akva6 pove4e.Mnoo e realna moje6 da pravi6 po4ti vsi4ko v toq svq mnoo e realna , no 6to izliza i doom3 dobre e do6la i tq 6te e izrodska govorq v bade6te 6toto o6te q nqmam.A we 2 qki gaimki 6a sa bored za nai dobra igra na 2004 godina.Vsa6nost 4 sas S.T.A.L.K.E.R & Undeground 2.

Link to comment
Share on other sites

За сега я играя на 800х600 на medium детайли. Нито веднъж не е засякла за сега. Може би после ще порбвам 1024х768, пак мидиъм детайли и 800х600 хай детайли. Пробвах на 1024х768 и хай детайли, но насича малко и е неприятно.

 

PC-то ми е ХР 2400+, 512ДДР, и Ти4200 310/610

 

Btw, спешно се нуждая някой да ми каже, как да светя с фенера и да стрелям в същото време, ако може изобщо. Много е изнервящо непрекъснато да сменям тоя фенер с оръжието. А ако нямям фенер не се вижда почти нищо и е имало моменти, в които съм стрелял на посоки, а брайтнеса ми е почти до край.

 

И ще ви помоля да спрете да обсъждате ХЛ2 и контрата. А, какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

Бета версията на Доом 3, беше много чувствителна на артефакти. Това може да е умишлено направено ;) за да може да те карат да си купиш нова видео карта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз ще дърпам още около 2 часа, до тогава смятам да погледам телевия вместо да гледам в Flashget-a и да броя минутите, ако има още такива като мен, предлагам им да направат същото като мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...