Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

И btw на официалния сайт на играта www.doom3.com пише, че играта излиза на 3 август, така че кракерите пак са едни гърди напред :punk .

Link to comment
Share on other sites

ne znam az ne se radvam kato znam 4e dori nqma da moga da e podkaram s taq moita prosta videokarta GF2Ti 64 to v systemnite iziskvaniq nqma series na GF2 taka 4e..... a kato gledam ako nqkoi uspee da e podkara tova 6a sa horata s GF4Ti 4200 taq karta alfata vyrve6e super qko v edin friend.a drugite s GF4MX series moje da e podkarat no sigurno 6te pada na mesta pod 25 fps taka 4e 6te se4e zdravo dori na min resolution. A FX naprao im zavijdam nema da imat nikyv prob to 6tom na GF4Ti 4200 vidqh sys sobstvenite si o4i kak ba4ka qko alfata pri tova ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали с FX 5200 ще тръгне на макс... Тя е в същия клас като МХ версиите на GeForce 4... А освен това обикновено алфите се правят с по-леки текстури. Но също е вярно и че не са опитимизирани на 100%.

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC PiBata tova mai sa iziskvaniqta no ne sum napulno siguren (za HF2 stava vupros)

Ako ne sa luja preporuchitelnite sa

2.4GHz

512MB Ram

Video karta potrudjashta DX9(taka pisheshe)

i tam edin kolko si free space

Mi kato q kachat na warez-a shte otida vidq v nqkoi zala kvo predstavlqva che na moita VGA nqma da trugne :)

Link to comment
Share on other sites

С w00x правим всичко възможно да свалим играта максимално бързо, но вероятно други от пиъринга ще ни изпреварят :|

Link to comment
Share on other sites

С w00x правим всичко възможно да свалим играта максимално бързо, но вероятно други от пиъринга ще ни изпреварят :|

няма значение важно е ,че се стараете поздрафчета прати на w00x-чу от мен ! ;) и дано скороста ви се качи 2х :)

Link to comment
Share on other sites

Свалям я .. няма са косите 

 

До довечера - всички вече ще играем 

 

Гатето

 

Интересно ми е дали ще го изпреварите :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer i w00x ave vie ne ste jelezni a zlatni :lol: .

Offtopic:Ave zna4i opitvam se da si clocna pcto ot 166mhz na 200mhz(s amd atlon2500+ sum)kato go cloacna na 200mhz stava 3200+ ama kato tragna da igraia nekoia igra i me izxvarlia niakoi moje li da pomogne pls 6toto ina4e doom3 6te mi vurvi po bavno :( .

Link to comment
Share on other sites

Dreamer i w00x ave vie ne ste 4elezni a zlatni  :lol: .

Offtopic:Ave zna4i opitvam se da si clocna pcto ot 166mhz na 200mhz(s amd atlon2500+ sum)kato go cloacna na 200mhz stava 3200+ ama kato tragna da igraia nekoia igra i me izxvarlia niakoi moje li da pomogne pls 6toto ina4e doom3 6te mi vurvi po bavno  :( .

има си тема overclock !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...