Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Сичко ще е наред бе, който бърза така е, аз с тази моя връска още съм на СД1, но ще стигна и до края и тогава да се надявам няма да има проблем с нищо...........:)

Link to comment
Share on other sites

и аз няма да спя няма да си сам спокойно , и аз имам още много да свалям

 

Btw dreamer CD2 готово ли е вече напълно да го пускам да се сваля. че не искам проблеми после???

Link to comment
Share on other sites

Някой подкара ли играта вече? АКо има такива, нека споделят мнение и screenshot и да кажат с каква конфигурация им върви на еди какви си настройки, ако се чудите как да снимате и да видите кадрите си свалете fraps - много добра програмка. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ето какъв звяр ще ви е необходим, за да подкарате DooM 3 - 1.5 гигахерцов Pentium IV процесор (или AMD Athlon 1500), 384 мегабайта RAM, 2 гигабайта свободно място на твърдия диск и видео карта nVidia GeForce 3 или по-добра (или ATI Technologies 8500).

 

XeForce3, специално е написано най-горе мисла че има и Screenshotove не съм ги разгледал още, но на наще процесори ще тръгне. Ти беше с AMD до колкото си спомням ма не помна с ква видео карта беше.......

Link to comment
Share on other sites

Малилеей луда игра! :woot

Като гледам скрииншотовете, направо цепи масата!

 

Дали ще ми тръгне на "ULTRA LOW" :( ???

 

Athlon Thunderbird 1.2 Ghz

512 DDR ram

GeForce 2 MX 400 64 MB

 

:sick

Link to comment
Share on other sites

Athlon Thunderbird 1.2 Ghz

512 DDR ram

GeForce 2 MX 400 64 MB

 

Малко трудно, сигурно доста ще ти лагва, и на мене няма да ми е много добре с тия 256 Рам ма какво да направа,за сега толкова, догодина повече :)

Link to comment
Share on other sites

XeForce3, специално е написано най-горе мисла че има и Screenshotove не съм ги разгледал още, но на наще процесори ще тръгне. Ти беше с AMD до колкото си спомням ма не помна с ква видео карта беше.......

С FX 5200, въпроса е да видим какви ще са впечетленията в действителност, защото по някога това което е дадено не е истина, става дума че не отговаря много на действителноста, много е относително.

Link to comment
Share on other sites

Пичове какво да ви кажа, на хората им дава грешка при инсталацията още на диск 1..........Не знам как ще се оправяме, но ще се справим!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами подръжката на GeForce 2 Ti/PRO/GTS ~ GeForce4 MX - така че може и да тръгне, това е мое мнение, защото съм имал и GeForce2 GTS и GeForce4 MX и бяха доста еднакви, ама всичко е до късмет :D

Link to comment
Share on other sites

Minimum System Requirements:

 

  · English version of Microsoft® Windows® 2000/XP

  · Pentium® 4 1.5 GHz or Athlon XP 1500+ processor

  · 384MB RAM

  · 8x Speed CD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers

  · 2.2GB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for Windows® swap file)

  · 100% DirectX® 9.0b compatible 16-bit sound card and latest drivers

  · 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

  · DirectX® 9.0b (included)

  · 3D hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0b compatible 64MB Hardware Accelerated video card and the latest drivers.

      o ATI® Radeon 8500

      o ATI® Radeon 9000

      o ATI® Radeon 9200

      o ATI® Radeon 9500

      o ATI® Radeon 9600

      o ATI® Radeon 9700

      o ATI® Radeon 9800

      o All Nvidia® GeForce 3/Ti series

      o All Nvidia® GeForce 4MX series

      o All Nvidia® GeForce 4/Ti series

      o All Nvidia® GeForce FX series

      o Nvidia® GeForce 6800 series

 

Това са изискванията, пише ги при подготовката за инсталация...Всеки да си прави изводи

Link to comment
Share on other sites

А с ASUS V7700 Deluxe GeForce2 GTS дали имам някакъв шанс или с категорично няма да тръгне с  GeForce2 (дори и с минимални настройки)

Ами, мисля, че трябва да тръгне, щото тая карта е по-бърза от доста GeForce 3 и 4...ама май ще се кефим на 320х240... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...