Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Runner, чесно да ти кажа не съм правил никакви настройки на нишо исках само да я пробвам, за да си инстална допълнителните ъпдейтс. Сега ресвам и утивам да играя, та белкем разбера нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Runner kakva be6e tvoita ma6ina , 4e nerazbrah.I dali 6a varvi dobre na GeForce FX 5600 128mb 128 bit palnata versiq ne XT.I da popitam dreamer nali toi e edin ot adminite na4i kato pusna da se dl moda svalqm samo sfv i drugi takiva failove rar kato dam mi dava gre6ka.Sas save as target mi pi6e tova primerno

 

"Internet Explorer cannot download rld-d3kg.rar

Internet explorer was not able to open this internet site.The requested site is either unavalidable or cannot be found.Please try again later."

 

Tova egadno nikoga ne mi go e davalo predi v warez.Ta vaprosa mi be6e tova ot warez li e ili e ot moq net i trqbva da se opravq s toq deto mi go dostavq.6toto nikoga ne e pravilo taka.

Link to comment
Share on other sites

2400+, 512ДДР и Ти4200

 

На тебе ще ти върви като при мене предполагам - 800х600 и мидиъм или хай детали, трябва да пробраш едно от двете.

Link to comment
Share on other sites

по принцип настройките са по default, демек low 640x480 аз си го направих на high и нямам проблеми.

 

Не мога да разбера нищо от тази игра, нито знам какво да права, нито как, нито нищо. Само знам че съм в някакъв кораб, и че не мога да излезна.

 

Някой който е играл да ми каже като дам на new game после кое, аз дадох на 1вото не помна вече как се казваше.

 

След малко ще направя и Screenshots, само някой да ми каже как да почна да играя......:)

Link to comment
Share on other sites

по принцип настройките са по default, демек low 640x480  аз си го направих на high и нямам проблеми.

 

Не мога да разбера нищо от тази игра, нито знам какво да права, нито как, нито нищо. Само знам че съм в някакъв кораб, и че не мога да излезна.

 

Някой който е играл да ми каже като дам на new game после кое, аз дадох на 1вото не помна вече как се казваше.

 

След малко ще направя и Screenshots, само някой да ми каже как да почна да играя......:)

 

Q mi kaji kva ti e ma6inata za high taka da sam naqsno.Kva video i kolko Mgz.

Link to comment
Share on other sites

Хахахах, не е кораб, а е космическа станция на Марс. Това което си 'дал', първото' е степентта на трудност, в твоя случай си избрал най-леснтата.

 

Английски разбираш ли поне малко? Ако не разбираш ептен английски ще ти е много друдно, особенно с PDA-то...

Link to comment
Share on other sites

Do sega probvah razli4ni nastorjki i glavnite izvodi sa, 4e ako nqmate 256mb karta igrata nasi4a pri otvarqne na vrati i podobni. Moqta karta e fx 5900 xt 128mb i na 1024x768 igraq bez nikakvi problemi na medium details, na high se poqvqvat tezi nepriqtni nakysvaniq, za koito kazah po-gore. Dori da probvate na 800x600 na high, pak se polu4ava sy6tiq efekt. Probval sym samo do momenta v kojto otivate pri 4oveka ot PDA-to i edno druid4e po4va da vi vodi. Procesora mi e barton 2500+@2800+, 512 ddr ram i fx 5900 xt 128 mb. Ako govorim vyv framove, na 1024 s med detaili te ne padat pod 25 pri nikakvi obstoqtelstva. Prez pove4eto vreme pri razhojdane v koridorite dyrji stabilno 40 fps. Ako 4udovi6tata sa s tolkova poligoni kolkoto i personala po koridorite, to ne se bezpokojte, 4e kato vidite nqkoe zver4e 6te vi lagi mnogo - po4ti ne namalqvat frejmovete. Kogato e na high se dvijat okolo 30-35, no kogato ima vrata - #%!&%#!!!! Opitah se da zabeleja nqkakva razlika mejdu medium i high detaili, no ne uspqh. Moje bi ako gledate naistina vnimatelno 6te namerite nqkakvi, no v krajna smetka 6e igraem li ili 6e zqpame pixelite? ;) A grafikata e neveroqtna... Adski sym 6tastliv 4e uspqh da podkaram toq endjin svqstno :P

 

P.S. S poslednite driveri 61.77 igrata mi lagi ZVERSKI na kakvito i da e nastrojki. V momenta sym s 56.72.

Link to comment
Share on other sites

Да добавя и аз нещичко, а ...

Аз съм с GF 2 МХ-64 рам, Дюрон на 1300 и 256 рам и играта тръгна ! Дъжа я на 640х480, лоу и от специалните настройки изключих всичко. Играх само 5 минути сингъл предвид часа и нямам специални впечатления. Пробвах и мултиплара-направих сървър, тук от време на време играта засичаше, така че предполагам в сингъл ако има повече чудовища ФПС-то няма да ми хареса :blink:. В мулти намерих няколко оръжия -пистолет, пушка-помпа, автоматична карабина, нещо,което май е гранатомет и тежка каратечница. Не мога да съм сигурен понеже куршумите не оставят следи по стените(вероятно заради настройките) , но откатът или е доста малък или направо липсва.

Засега толква, утре сутрин ще пробвам сингъла по-подробно.

Link to comment
Share on other sites

THE_RAVEN, кажи ми от къде си си свалил по стария драйвер за Nvidia

 

Аз съм с AMd athlon xp 2500+ kloknat do 3200+ (2.2GHz) 256 DDr inno 3d tornado gf4 ti 128 4200 (Казвам го за n-ti път). Върви ми идеално на high quality 800x600.

 

За голямо съжаление, не можах да направа fraps, но по-к ъсно или утре ще направа, за тези които още са в очакване да видят какво представлява. Е моето мнение е "Не е кой знае какво".

Link to comment
Share on other sites

ок, очаквам с нетърпение, защото 61.77 не ми се инсталва не знам защо, като започне инсталацията, спира, само прави папка, нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

A we kato pusne6 da se instalnat po - stari ot tezi , koito ima6 sega to te pita siguren li si , 4e iska6 da mahne6 po novite i da sloji6 po - starite.Ti dava6 yes i to pravi ne6to i nakraq te pita za res.Pravi6 res i sled res-a ti posva instalaciqta.Kato svar6i zadaljitelno pravi6 pak res i si ima6 po - starite driveri , koito v slu4aq sa po hubavi :D.

Link to comment
Share on other sites

PiBaTa, не знам. Ако не става от Start/control panel/add remove programs/.......и там да го намериш и да го делнеп, не знам от къде може.

 

Другото е да намериш папката където си го сложил и ако няма ънинстал файл направо да изтриеш цялата папка.

 

Ама ти като му сложиш по нова версия, за кво тря да махаш преди тфа старата, то би трябвало автоматично да ти се махне.

Link to comment
Share on other sites

дебнех кога ще го качиш, през това време аз качих някои програмки, но не ми ги пише в началната страница като news че съм ги качил :( :( :(.

 

Някой ако може да ми каже от какво е това да си го настроя.

 

И все пак след 1 минута ще имам драйвера за видеото.

 

Даже вече го имам, ще си го инстал и ще продължавам да качвам програми/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...