Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Az sega pusnax igrata na 1024:768 high detail i mi vurvi perfectno az sum sus

Amd atlon2500+(kato go cloackna na 3200+ i me izxvarlia ot igrite)1gb hddr ram ge-force fx5900xt 128mb 256bit sa6to probvax i na ultra setings i mi lagva samo kato otvariam vrati :punk :punk :woot .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

PiBata, дъното ти е същото като моето, само дето аз си го държа клокнато на 3200+ демек 2.2 реални.

 

За паметта няма какво да говора аз съм с 256 ДДР, верно че е двуканално но...пак не мога да те настигна

 

Видеото ми е малко по старо от твоето GF4 Ti 4200.

 

Айде от мен лека нощ, утре когато надявам се повечето от вас ще имат доом 3 ще чета коментари по нея. :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е лудница откъм хорор. Аз лично, дето съм превъртал Silent Hill, Resident Evil, Half-Life и какви ли не още знайни и незнайни трилъри, гледал съм разни араби как колят хора като прасета, се стреснах още преди да почне самия екшън :) DooM3 ще остане задълго в съзнанието на геймърите като един уникален sci-fi thriller.

 

id Software са се постарали и този път. Джон Кармак изчисти името си :)

 

Жалко, че я няма тръпката от предишните части, де. Но може ли въобще някои да я повтори? Дори Serious Sam не успя.

 

Half-Life 2 ще е посредствен екшън, пред който Painkiller ще се изтъпанчи. Единствено модовете ще донесат слава на играта. Даже на бас мога да се хвана ;)

 

Halo 2 - тук е истината, драги геймъри. Това ще е върховен шутър. Microsoft foreva ;P

Link to comment
Share on other sites

Да добавя и аз нещичко, а ...

Аз съм с GF 2 МХ-64 рам, Дюрон на 1300 и 256 рам и играта тръгна ! Дъжа я на 640х480, лоу и от специалните настройки изключих всичко. Играх само 5 минути сингъл предвид часа и нямам специални впечатления. Пробвах и мултиплара-направих сървър, тук от време на време играта засичаше, така че предполагам в сингъл ако има повече чудовища ФПС-то няма да ми хареса  :blink:. В мулти намерих няколко оръжия -пистолет, пушка-помпа, автоматична карабина, нещо,което май е гранатомет и тежка каратечница. Не мога да съм сигурен понеже куршумите не оставят следи по стените(вероятно заради настройките) , но откатът или е доста малък или направо липсва.

Засега толква, утре сутрин ще пробвам сингъла по-подробно.

Това е добре, значи би трябвало на мен май да не ми лагва (или поне не много)...все пак са направили поддръжка и на GF 2 карти!

Аз съм с

GF 2 MX-400 64 MB

Athlon 1200 Mhz

512 DDR

Почвам да дърпам и ще жуля на low... B)

Link to comment
Share on other sites

значи играя играта на 1024x768 high detail 2AA всички ефекти включени

найстина е доста красиво прилагам снимчица ето тук

системата ми Barton 3000+ 2x256 ddr 400 mhz PQI Radeon 9600 pro Maxtor 160gb 8mb 7200 rpm Sata WinXp SP 0

Link to comment
Share on other sites

id Software са се постарали и този път. Джон Кармак изчисти името си :)

 

Half-Life 2 ще е посредствен екшън, пред който Painkiller ще се изтъпанчи. Единствено модовете ще донесат слава на играта. Даже на бас мога да се хвана ;)

 

Halo 2 - тук е истината, драги геймъри. Това ще е върховен шутър. Microsoft foreva ;P

 

Кармак се е отсрамил... За какво се е отсрамил? С какво се е осрамил, ти имаш ли идея, че заради тоя човек е навлязло масовото използване на видео карти от игрите(а от там и някаква що годе свястна графика)

А за Халф 2 кой ти ги каза тея глупости, или само си плямпаш без реално основание (м-да...)

 

П.П хора ако искате не качвайте шотове. Аз лично съм гледал доста такива и въпреки, че играта ми върви на възможно най-ниски настройки пак изглежда по-добре от всеки шот. Това трябва да се види как върви на компютар !

Link to comment
Share on other sites

еми видеото ми е 128мб 128битова с Омега Драивери значи след лоадинг-а ми насича 4-5 сек. след това няма лаг никъде (включително вратите ) фпс-то .. само кажете как да видя колко е .. и ще кажа

Link to comment
Share on other sites

Ee Bravo 4estito na GF2 userite dano vi tragne.Az predi malko biax vuv edin friend koito ima gf4 mx-440 :cry i samo kak mu lagva6e ma low detail a tva fullscreen antianalaising ot kade se pravi?I freimovete ot kade moga da gi gledam?

Link to comment
Share on other sites

ne6to mnogo lo6ooooooooooo ma6inata mi se ebava we kato vlezna v D ustroistvo i trygna da razarhiviram Doom 3 i blokirva we daje i papka ne moga da naprava a v C si ba4ka si4ko ako e zaradi prostata igra 6a trq da formatvam cqloto D a to hi4 ne e malko 110 GB e .... ne moga ni6to da prava blokaj pri vsqko deistvie nito moga da triq ni6to ...... wooooooooooooooooooooow mnogo woooooooooooooooooooooooooooooooooooow :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Soul_Fly дефрагмент на диска няма ли да ти помогне, или някви програми за харда, не знам точно какви ти трябват, но от тази и гра да ти прави толкова проблеми........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...