Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой трябва в събота да ме намери на телефона, за да изкупя мръвката на първомайския магазин! Или Галински да посече склада на Ново Село... Че в 10 ще гледаме, ама в 12 ще сте гладни мисирки

Link to comment
Share on other sites

Не че знам дали сме канени, ама аз да си кажа :) Ние с Жоро ще пропуснем. Аз съм на работа, а той може би ще има други задължения, така че... сори. А наистина много ни се иска да дойдем. C'est la vie.

Link to comment
Share on other sites

До следващия път тогаз - живи и здрави. То и без тва времето е отврат. Не е било писано за тоя старт да се събираме laughing.gif

 

EDIT: Гледам и много приятни резултати от квалификацията! biggrin1.gif

 

EDIT 2: И все пак има сериозни пичове хахахах! Мероприятие ще има!

Link to comment
Share on other sites

Най-жестокото събиране на Булфорум Ф1 тийм откакто сме започнали да ги правим!!! laughing.gif

 

Жалко че липсваха Стефчо, Жорето и още някои от групата... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Мм..., да! Добре се получи... и продължавам да твърдя, че нямаше никаква, шибана крава !

Link to comment
Share on other sites

Обещавам да не пропускам от тук на сетне срещи, стига да съм жив и здрав, просто този уикенд не бях на себсе си емоционално.

Link to comment
Share on other sites

Има само един проблем, другия път да не ни чакат на входа на селото с вили и лопати? :D

Link to comment
Share on other sites

Няма такива шансове, но все пак рали пилотите да си кажат какво са правили хахахах

 

Галински, шибана крава нямаше, но теле имаше ХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Върджин ще пострадат най-много от вулканичния прах?.20.04.2010, Александър Славов, снимкa: Любомир Асенов

 

Докато много представители на падока на Формула 1 в момента търсят начини да се върнат в Европа, то вероятно облакът от вулканична пепел може да създаде най-големи проблеми за тима на Върджин.

 

В момента екипът на сър Ричард Брансън усилено работи върху ново шаси, което да побира по-големия резервоар, необходим на колите на Върджин, за да завършват състезанията. Въпросният пакет, който струва около 1 млн. паунда, е планиран да дебютира в Барселона след три седмици.

 

В същото време обаче в момента в Китай са закотвени всичките товари на отбора, включително и болидите, управлявани от Лукас ди Граси и Тимо Глок. Това означава, че целият необходим товар може да не бъде върнат навреме в базата на екипа в Йоркшир, за да се стигне до необходимите модификации.

 

Говори се, че в базата на тима все пак има един готов VR-01, оборудван с новия резервоар, така че в най-лошия случай един от състезателите на тима ще трябва да кара в Испания с по-малкия резервоар.

 

Жив цирк и подигравка с Ф1.

Link to comment
Share on other sites

Все още няма инсталиран дрегер beer.gif

 

Освен дрегер, трябва да се инсталира и фейсконтрол...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Има ли къде да се гледат тренировките от 15:00 днес? Че по ТВ7 не ги дават.

 

Има бая линкове, но е малко късно за това.

 

Преднината на Ред Бул е стряскаща. 5 от 5 пол позишъна....

Link to comment
Share on other sites

Не знам. Тази кола друго гориво ли й слагат, аеропакета ли е невероятен, шасито ли, или просто Уебър и Фетел са гениални (съмнявам се). То бива, бива разлика ама 3тият на решетката да е с 0.700 или 0.800 от секундата по-бавен. Ама и работа.

 

Инак, Шуми яко сипва. Онзи малкият май осъзна къде му е мястото в отбора. Дано излезе сполучлива тази "редакция", да не стане един подиум за малкия и после 4ти места за Пилето.

 

Днес Пирели са подали документи за участие в процедурата по избиране на нов доставчик на гуми...Купър не разбрах дали са официално и те в играта. Заформя се и там сериозен сблъсък.

 

Утре стискам палци за Уебър.

Link to comment
Share on other sites

Уикенда не не бе много приятен - като начало Уебър ме изнерви в квалификациите, после на старта, а след това и Фетел се изложи. После и колата пак се повреди... И дойде най-хубавия момент от началото на сезона, който ми оправи настроението за дни напред. Просто няма такова удоволствие beer.gif

 

ЕДИТ: Стефчо, този сезон почти е ясно че е на Ред Бул. Ако са в ред технически няма кой да ги спре. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не е особено ясно на кой е сезона. Мисля е твърде рано да се говори по тоя въпрос. Редбул имат прекалено много технически проблеми. Мисля че другите отбори няма да седят и да гледат отстрани. Нека минат още 2-3 състезания, мисля че след това картинката ще е по-ясна :)

 

П.С. За тая седмица някаква организация ??

Link to comment
Share on other sites

Естествено - и в момента куцо и сакато се опитва да прави подобрения. Червените копират на сивите обдухването и прочее... laughing.gif

 

Между другото Клюна взеха да му нагласят колата и трябва да признаем, че много добре задържа набедения СШ от миналата година.

 

А тия момчета Каун Шанток и оня, дето срами името Сена, не знам защо не си съберат багажа направо. Седят само за пълнеж в решетката...

 

ЕДИТ: Весо, рано е да се каже още, ще се разбере в следващите дни

Link to comment
Share on other sites

Аз за неделя съм под въпрос.Може да карам майка ми в голямото село и затва да ме няма в града:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Добре, де. Миналия път ми казахте имало много места да от къде да се гледат тренировките ама едно не споменахте конкретно. От днес разбрах само, че Алонсо е първи.

Дайте моля ви линк или идея къде да ги гледам.

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги гледам тренировките и лайв таийминга тук

 

След 10'ина минути би трябвало да има и картина от Монако

 

Картина Тук

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...