Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Аз обаче имам големи проблеми и с двете игри (PES3, FIFA 04/05). На ПЕС ми забавя и забързва когато му скимне, да не говорим като му вдигна разделителната способност, а на Фифите ми гасне звука след 1-2 минути игра?? Нямам си никва идея що?? Компа ми е с 2.2 процесор и звукова карта Аудиджи?? Ако някой има няква идея моля да ми помогне!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Izlqzoha v ramkite na 4 dena Xbox i PS2 variqnti na igrata...jivot i zdrave sled 4 dena toku vij ni iznenadali i s PC versiqta :) Ina4e ostavat 2 sedmici do oficialnata data, v koqto e obqveno, 4e fifa 2005 shte "udari" magazinite.

Link to comment
Share on other sites

По принцип на 8 октомври трябва да изелзе. EA обявиха втора дата. Значи в петък трябва да е има вече ;) . Някой знае ли какво става с NBA Live 2005. Уж трябваше да излезе вчера :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има multiplayer, както и direct IP :) Super.

Само се чуда защо никой не пише в тази тема. Не ви ли вълнува играта :( Аз се побърках, тва ми е любимата игра по принцип

Link to comment
Share on other sites

тва е най-непрогресиращата и най-деградиращата игра която съм виждал. на последната даже нямаше ФИНТ !!!! как се предполага че може да се премине през играч след като даже и ДВОЕН ПАС нямаше? колко глупаво само...

може да я изтегля от нямане какво да правя,но нищо повече. никога не може да ме задържи пред екрана за дълго време тази игра. виж.. Evil Genius е друга история. доста забавна игра. не бях играл такава от много време. сега с нетърпение чакам Movies и Driv3r.

Link to comment
Share on other sites

Има multiplayer, както и direct IP :) Super.

Само се чуда защо никой не пише в тази тема. Не ви ли вълнува играта :( Аз се побърках, тва ми е любимата игра по принцип

Вълнува ни много ясно но я чакаме в вареза и немога да говоря преди да съм я видял

Link to comment
Share on other sites

тва е най-непрогресиращата и най-деградиращата игра която съм виждал. на последната даже нямаше ФИНТ !!!! как се предполага че може да се премине през играч след като даже и ДВОЕН ПАС нямаше? колко глупаво само...

може да я изтегля от нямане какво да правя,но нищо повече. никога не може да ме задържи пред екрана за дълго време тази игра. виж.. Evil Genius е друга история. доста забавна игра. не бях играл такава от много време. сега с нетърпение чакам Movies и Driv3r.

Първо си в голяма грешка. 2004 имаше финтове и те се правеха както и на 2005 shift+c+местене на стрелките. Второ има двойни пасове. Като натиснеш q+c. Сега на 2005 да не говорим кви финтове стават. Направо луди. Също и много добри извеждащи пасове

Link to comment
Share on other sites

тва е най-непрогресиращата и най-деградиращата игра която съм виждал. на последната даже нямаше ФИНТ !!!! как се предполага че може да се премине през играч след като даже и ДВОЕН ПАС нямаше? колко глупаво само...

може да я изтегля от нямане какво да правя,но нищо повече. никога не може да ме задържи пред екрана за дълго време тази игра. виж.. Evil Genius е друга история. доста забавна игра. не бях играл такава от много време. сега с нетърпение чакам Movies и Driv3r.

 

Absolutno sym syglasen! Ot Fifa 99 igrata vyrvi nadolu (s vsqka versiq vse po stremitelno).

Link to comment
Share on other sites

tolkova chakane da se ka4i fifata na warez.ru i nakraq link pak za torrent, kotio taka ili inache mojehme da si svalim ot torrents-bg.com i da si pospestim malko trafkic, koito realno pri uplink dosta izostava i nemojem da navaksame s koeficient :angry1

 

P.S. za kakvo tochno e warez.ru ?!?

Link to comment
Share on other sites

tolkova chakane da se ka4i fifata na warez.ru i nakraq link pak za torrent, kotio taka ili inache mojehme da si svalim ot torrents-bg.com i da si pospestim malko trafkic, koito realno pri uplink dosta izostava i nemojem da navaksame s koeficient :angry1

 

P.S. za kakvo tochno e warez.ru ?!?

 

 

na vsi4koto otgore torrent link dava greshki :angry1

 

грешката е в теб. първо.. линка е към юзър в локалната мрежа.. така че дали теглиш от warez.ru или от torrent си е все едно. само дето за едното ползваш torrent програма, а не FlashGet. още малко ще искаш да ти носят играта записана надискове на вратата и да ти я инсталират. като не ти харесва можеш да си теглиш от чужбина или от някъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какви грешки дава... към 10 човека в момента свалят с обща скорост мегабайт и 200... даже единия я свали вече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...