Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Pro Ev. Soccer е с по-добър гейм плей от ФИФА-та - по-реални движения, стават мелета, рекушети, каквито във ФИФА няма. Свалете си я и ще се убедите. Всичко друго е по-зле - графика, звук...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Pro evolution soccer 3 super mnogo me zaribi poslednite 2 sedmici. Super si e igrata. Oba4e iskam da popitam kak moga da si pusna repleite koito sam si zapisal? 6toto ne znam ot kade puk sam si zapisal super qki golove. :punk Ako nqkoi znae neka kaje plssssss.

Link to comment
Share on other sites

Що напира в мене шибаното усещане, че в новата ФИФА България пак ще е пропусната. Като гледам скрийновете ми се струва че и публиката няма да претърпи промени. Баси, аман от бози в нови дрешки.

Link to comment
Share on other sites

Що напира в мене шибаното усещане, че в новата ФИФА България пак ще е пропусната. Като гледам скрийновете ми се струва че и публиката няма да претърпи промени. Баси, аман от бози в нови дрешки.

България до колкото си спомням ще я има, щото видях кои отбори ще ги има в сайта

Link to comment
Share on other sites

като гледам пикс. нещо не виждам много нови неща по графиката но то така е с всяка нова фифа бтв :P дано не ни разочерова вярвам че няма :) а иначе и аз се радвам за Шевченеко :)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Що напира в мене шибаното усещане, че в новата ФИФА България пак ще е пропусната. Като гледам скрийновете ми се струва че и публиката няма да претърпи промени. Баси, аман от бози в нови дрешки.

Publikata vinagi e bila kartonena,a EA GAMES v posledno verme dosta se izlagat s FIFA poredicite-ni6to 4udno i 2005 da e pulna boza kato 2004:(

Link to comment
Share on other sites

Време им е на охлювите от ЕAsports да скалъпят нещо хубаво, че от 99 насам фифите малко или много миришат.

Скрийншотите хич не ме впечатляват.

Дано тази фифа да бъде нещо по-различно, а не боза в нова дрешка, както каза KILLERINCHO!

Link to comment
Share on other sites

България до колкото си спомням ще я има, щото видях кои отбори ще ги има в сайта

А пък аз съм 110 % сигурен, че ще можем да играем с България в новата ФИФА :)

Почвам да дърпам демото... :punk

Мачът в демото е Арсенал - Милан :woot

Link to comment
Share on other sites

Разлики има, много финтове стават като бягаш бързо

 

Да бе видях го това. Ама на еврото бяха по-добри финтовете. И овсен това ако за 1 година са добавили 20 финти и са поработили 2 седмици върху играта що просто не пуснаха един голям и хубав пач?

Link to comment
Share on other sites

Поиграх малко на това демо и не ми се стори лошо :P В графиката има подобрения сравнение с 2004 също така и финтовите ми харесаха ;) Абе игричката е доволна общо-взето :woot :lol: :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Играта е много добра според мен, айде сега някой да каже че PES3 е по-реална.

ми ще ти кажа че съвсем скоро ще излезе PES4 ;) и тая игра просто....не може да се опише.ще още по реална от предишната а бе играта ще нъмбъъ уан ;)

 

още не съм играл новата фифа.сега свалям демото :)

 

 

също така и финтовите ми харесаха

лошо няма да има финтове :) и да ти/ви харесват изпълненията им,обаче за мен е по-важно да са ефективни и да не се правят само на първите две трудности а да имат ефект и на последна трудност :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел от Америка ми прати e-mail в който пише че ФИФА2005 е излязла на 8 август.Той също е фен на играта и каза че била лудница.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...