Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Dreamer, ще ни кажеш ли дали фифата ще бъде качена на уареза или не?

Няма смисъл да пазим някакви надежди, ако кажеш, че няма да се качва.

Ще я търсим отнякъде. Но все пак трябва да знаем...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
Dreamer, ще ни кажеш ли дали фифата ще бъде качена на уареза или не?

Няма смисъл да пазим някакви надежди, ако кажеш, че няма да се качва.

Ще я търсим отнякъде. Но все пак трябва да знаем...

Същия въпрос и за Codename Panzers. :(

Link to comment
Share on other sites

i as predi malko e instalnah makar che mojeh kam obqd da e probvam oshte

ta igrata mi se vijda dosta razdvijena tva e nai dobrata fifa koqto sam igral nqkoga samo tova shte kaja

malko po kasno shte se zareba

fintove ima mnogo dobre sa napravili pasovete izvejdashtite topki abe ne moga da e opisha s dumi trqbva da e probvate za da razberete

sas sigornost shte vi haresa mnogo

Link to comment
Share on other sites

Игри ще се качват на фтп-то едва когато има достатъчно място за нормалното функциониране на сайта. През това време новите игри ще се качват на торрента дори и да има някакво място на фтп-то (за по-големи игри - 4цд по изключения може да ги качвам на фтп понеже с тях е по-сложно за мен и торента).

Link to comment
Share on other sites

Уф играта е уникална , направо нямам думи ! :) :) :) :woot :woot :woot

 

Няма нищо общо с 2004 нито с Еврото B) , просто всичко е супер направено !

 

ПРОБВАЙТЕ Я !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Уф играта е уникална , направо нямам думи ! :)  :)  :)  :woot  :woot  :woot

 

Няма нищо общо с 2004 нито с Еврото  B)  , просто всичко е супер направено !

 

ПРОБВАЙТЕ Я !!!!!

И аз съм на същото мнение,просто така се зарибих,че усещам и тая вечер няма да спя :woot :P :D :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Игри ще се качват на фтп-то едва когато има достатъчно място за нормалното функциониране на сайта. През това време новите игри ще се качват на торрента дори и да има някакво място на фтп-то (за по-големи игри - 4цд по изключения може да ги качвам на фтп понеже с тях е по-сложно за мен и торента).

Това значи ли, че няма да бъде качена ФИФА-та (гледам, че има някаква папка FIFA05 Full) ???

Link to comment
Share on other sites

За момента да. Имаше такава папка, но я изтрих (юзера нито гледа какво качва, нито как... и отделно се каза, че няма да се качи). Целта е да има място за други неща (филми, user docs, pics). След като мога да дам алтернатива без да се пълни мястото на фтп го правя.

 

Когато мястото на фтп-то е достатъчно (като цяло, и не само на него) тогава всичко ще се качва по нормалният ред.

Link to comment
Share on other sites

За момента да. Имаше такава папка, но я изтрих (юзера нито гледа какво качва, нито как... и отделно се каза, че няма да се качи). Целта е да има място за други неща (филми, user docs, pics). След като мога да дам алтернатива без да се пълни мястото на фтп го правя.

 

Когато мястото на фтп-то е достатъчно (като цяло, и не само на него) тогава всичко ще се качва по нормалният ред.

Ти ако кажеш че за FIFA няма място то за какво ще има?

Все пак всеки обича FIFA

Link to comment
Share on other sites

awe hora ne mi e qsno kakvo vi prechi da si e drapnete ot torrenta we

naposledak darpam samo taka i skorosta mi e na max kakto pishe dreamer i ne samo za http://bt.savagenews.com/ tozi sait

a i za torrent-bg.com

neta mi e na max kakvoto sam svalil si bachka 100% ne mi e qsno zakvo iskate se da se kachvat na wareza

Link to comment
Share on other sites

Ot torrent-ite mi e po-udobno :tongue Marzi me da prava papki za igrite koito tegla i v tezi papki Cd1, cd2 i t.n. ... :) Tuk direktno si gi pravi.

Inache v momenta zapisvam igrata(34% :P ).Mislq, che shte e qka.

Link to comment
Share on other sites

Искам да допълня :

Кой би предпочел, на FTP-то, да има игри като "Devastation"(пълен провал), вместо "FIFA 2005" ??!!

 

Ето, че първата от трите ми любими игри (FIFA, Underground, TCM) няма да мога да я играя.

 

Това, което ми пречи да дърпам от торрента е, че ми взима от трафика, тоест

за да изтегля ФИФА-та, ще платя 48 лв. :angry:

Link to comment
Share on other sites

:)

Искам да допълня :

Кой би предпочел, на FTP-то, да има игри като "Devastation"(пълен провал), вместо "FIFA 2005" ??!!

 

Ето, че първата от трите ми любими игри (FIFA, Underground, TCM) няма да мога да я играя.

i sega :cry :cry ... imai malko tyrpenie Dreamer sha se smeli nad nas

Link to comment
Share on other sites

:)

i sega  :cry  :cry ... imai malko tyrpenie Dreamer sha se smeli nad nas

Човекът, който отвори темата (тоест, един от най-големите фенове на поредицата), неможе да си пусне играта в крайна сметка...

 

P.S. Поне ни дайте 1-2 дена да си я свалим, и после пак я изтрийте, ако искате!

Link to comment
Share on other sites

i sega  ... imai malko tyrpenie Dreamer sha se smeli nad nas

Вярно имате ли намерение да качвате фифата ма вареза.Не е приятно да е на друго място.Освен това нямам лимит и не ми се плаща за допълнителни мегабайти за тегленето от този Torrent сайт.Ако имате вазможност моля ви се качете я на вареза.

Link to comment
Share on other sites

Sq...instalirah igrata.Kopirah cracka.Posle natiskam da vlezna- zarejda 2 sec(stava cheren ekran) i posle me iskarva, bez nishto da pishe.

Ми незнам къде ти е проблема,но предполагам,че трябва да сложиш CD2 - аз така направих,инсталирах я,слойих крака и после ми искаше CD2 - сложих го и си тръгна и сега съм толкова зарибен,че нямам време да видя кво пише във форума :woot :woot :woot :D :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...