Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
Играта е много добра според мен, айде сега някой да каже че PES3 е по-реална.

Ето казвам го PES3 e по-реална Наистина играта е хубава но все осте има онези дранести неста като хартиена публика,то вкараш го тя па си знае неиното само едно и састо и при гол и при игра,но напредва FIFA но надали скоро сте стигне PES

Link to comment
Share on other sites

Ето казвам го PES3 e по-реална

Spister, брато обикновенно не съм съгласен с твойте постове, но сега ме кефиш :P .

По - реална игра от ПЕС 3 няма (футболна де) пък и се пак ся си говорим за новите игри на Konami/EA. Съпоставяйте Фифата с ПЕС 4... хм кой ли ще бие. Пък и аз от много време съм намразил ЕА и тяхната стратегия "на час по лъжичка".

Link to comment
Share on other sites

abe hora iskam da zadam edin mnogo tap vapros. Abe za kvi fintove stava vapros. 6toto az znam samo za edin mnogo tap fint deto se pravi sus Shift. A kak se pravat drugite fintove?

Shift+c и въртиш стрелките

 

Ето казвам го PES3 e по-реална Наистина играта е хубава но все осте има онези дранести неста като хартиена публика,то вкараш го тя па си знае неиното само едно и састо и при гол и при игра,но напредва FIFA но надали скоро сте стигне PES

Нa pes публиката е много реална да знаеш. И второ не се гледа публиката, ами gameplay-a

Link to comment
Share on other sites

Shift+c и въртиш стрелките

Нa pes публиката е много реална да знаеш. И второ не се гледа публиката, ами gameplay-a

Ти сега ако кажеш че FIFA има по-добър gameplay от PES НЕ ме караи да се смея :woot

Link to comment
Share on other sites

FIFA e с класи над тъпия ПЕС. Просто много хора са завистливи и не могат да си признаят истината

Знаеш ли с какво единствено FIFA превъзхожда PES по това че има лиценз за играчи и отборите :lol:

Link to comment
Share on other sites

А графиката? Звуците от публиката. Чува се как подкрепят отбора, което е голямо густо и като вкара домакина се изпада в екстаз :woot

Мен графиката не ме трогва много А за звука о да брамченето си продължи Аз когато играя FIFA си пускам Winamp за да не слушам това дразнесто бучене и онея тапи коментатори(как не се сетиха да ги сменят) :punk

Link to comment
Share on other sites

Grafikata naistina e skapana za 21 vek, no kakvo iskash sled kato igrata poddurja tolkova durti karti kato GF 2 seriite...sega za zvuk i kartina naistina Fifa sa po-napred, opraveni sa nqkoi neshta po gameplay-a v 2005 i kakto obi4at da kazvat fanovete na fifa seriqta: "igrata e perfektna". Az se radvam, 4e PES se namesi na pazara po prostata pri4ina, 4e kogato ima konkurenciq dadena firma se napuva da izmisli naistina neshto novo, a ne samo da smenq imeto na zaglavieto + drebni minimalni promeni. I v PES ina4e ima dostatu4no problemi, koito hi4 ne predavat realnost na igrata, no sled kato pomagat za razvitieto na futbolnite igri se nadqvam da prodlji seriqta da se razviva. Ne robuvam na marki, az igraq igrite za kef...

Link to comment
Share on other sites

Офф, много зле е управлението бре. На играчите ми им трябват няколко секунди , за да се сетят, че трябва да тръгнат натам, накъдето съм им казал.

Не съм доволен...

Link to comment
Share on other sites

Офф, много зле е управлението бре. На играчите ми им трябват няколко секунди , за да се сетят, че трябва да тръгнат натам, накъдето съм им казал.

Не съм доволен...

Проблема е в теб аз нямам такъв проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Офф, много зле е управлението бре. На играчите ми им трябват няколко секунди , за да се сетят, че трябва да тръгнат натам, накъдето съм им казал.

Не съм доволен...

Няма такова нещо :)

Играта си заслужава много B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...